خطبه شعبانیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۴ دعای سجادیه. ۲ دستورالعمل کامل برای لذت برداشتن اجتناب کرده اند ماه رمضان


حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد الحاج علی اکبری

به اعتقاد ما حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد حاجی علی اکبری در اولین خطبه نماز جمعه تهران همراه خود ردیابی به بالا ماه مبارک شعبان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینال جمعه این ماه اظهار داشت: ما در روایات آمده است: رمضان تحریک کردن سال است، پس جایگزین فوق العاده خوبی برای این سیستم ریزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخلوط بندی است سالی کدام ممکن است تحویل داد خوب این سیستم رفتاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر سکولار برای سالی است کدام ممکن است همراه خود ماه مبارک رمضان تحریک کردن تبدیل می شود.

وی افزود: مومنان در چنین مواقعی برای حلول ماه مبارک رمضان، سرشار اجتناب کرده اند شور را انتخاب کنید و انتخاب کنید امید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش بینی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آمادگی شخصی برای ورود هر دو عدم دسترسی این ضیافت الهی نیز درگیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگیر هستند.

حاجی علی اکبری اظهار داشت: امام رضا (علیه السلام) در روایتی خطاب به ابصلت با اشاره به راه جبران کمبودها در گذشته اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان در روزهای آخر شعبان فرمودند: ایده ها، مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید را قرار دهید. برای شما ممکن است ضروری است اصل کار را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب اجتناب کرده اند چیزهای غیر حیاتی. به همان اندازه آنجا کدام ممکن است می توانید در این شانس بقیه کلید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواستن شخصی را نزد خدا حفظ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اوقات استغفار کنید. به همان اندازه می توانید قرآن بیاموزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند جایگزین باقی مانده برای توبه کردن اجتناب کرده اند گناهان شخصی بیشترین استفاده را ببرید. آن گاه ماه رمضان به سراغ خواهید کرد می آید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرکز خواهید کرد در آن نقطه سرشار اجتناب کرده اند اخلاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفا را انتخاب کنید و انتخاب کنید راستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صفا به سوی خداوند {خواهد بود}.

در خطبه جمعه تهران آمده است کدام ممکن است: امام رضا (علیه السلام) در شکسته نشده این روایت تذکرات مهمی را مطرح می تدریجی. اگر رهن دارید تیز کردن کنید. اگر کینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کینه ای در مؤمن نسبت به مؤمن موجود است، حتماً آن را برطرف کنید. اگر به گناه افتادی انصافاًً اجتناب کرده اند آن دوری کن. تقوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید توکل بر خدای متعال پیشه کن کدام ممکن است اگر توکل بر خدا کرد خداوند او را کفایت می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدون در نظر گرفتن خدا بخواهد محقق تبدیل می شود.

وی اظهار داشت: امام رضا (علیه السلام) در طولانی مدت این روایت به رویداد ماه شعبان فرمودند کدام ممکن است «خدایا اگر جز دوم ای در ماه ما را نبخشی. شعبان.» ما را اجتناب کرده اند ما بگذرانید.» {در این} ماه شعبان خداوند متنوع اجتناب کرده اند گناهکاران را در ماه رمضان می بخشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن یک است تقاضا عمومی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ادغام کردن استغفار همگان تبدیل می شود، لذا این مقاله خواهد آمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روایت امام رضا (علیه السلام) می فرمایند: به همان اندازه آخر ماه زمان یک مدت کوتاه باقی {می ماند} کدام ممکن است ماه مبارک رمضان را تصمیم گیری می تدریجی.

حاجی علی اکبری افزود: ۲ محتوای متنی مهم تولید دیگری نیز داریم کدام ممکن است نحوه بهره مندی اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان را خاص می تدریجی، محتوای متنی اول اجتناب کرده اند خطبه معروف شعبانیه است کدام ممکن است امام رضا (علیه السلام) به روایت رسول خدا(ص) فرمودند. درود خدا بر او باد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیامبر صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله {در این} خطبه راه های بهره مندی اجتناب کرده اند ماه رمضان را در کتاب مفتاح الجنان دومین محتوای متنی مهم دعا به ما آموخت. ۴۴ صفحه اجتناب کرده اند سجادیه است کدام ممکن است دستوری کامل برای مؤمنان مورد استفاده قرار گیرد حداکثری اجتناب کرده اند ماه رمضان است.

مداوم…

انتهای پیام

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر