داجرز غولها را مجبور کرد تا بازی 5 را در سری NLDS خود مجبور کنند

داجرز غولها را مجبور کرد تا بازی 5 را در سری NLDS خود مجبور کنند


LOS ANGELES-Mookie Betts صاحب سه ماشین بود ، ویل اسمیت نیز به عمق رفت و لس آنجلس داجرز سه شنبه شب با نتیجه 7-2 بر سانفرانسیسکو غول پیکان پیروز شد تا در بازی NL Division خود یک بازی پنج مرحله ای را تعیین کند.

غول های 107 پنجشنبه شب میزبان پیروزی های داجرز 106 بودند ، در حالی که برنده به مصاف آتلانتا در مسابقات قهرمانی NL رفت. شجاعان صبح سه شنبه میلواکی را برگزار کردند.

داجرز تنها 5 گل در شکست 1-0 – برد مقابل گل دوم خود – در بازی 3 به ثمر رساند و مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی را در مراحل حذفی شکست داد. آنها در بازی برگشت سه شنبه امتیاز بالایی کسب کردند و همه 12 فرزند خود را شکست دادند تا کمی پیاده روی کنند ، اما با استراحت سه روزه از واکر بوئلر.

بوئلر در اوایل برد 9-2 داجرز در بازی 2 به مدیر دیو رابرتز مراجعه کرد و گفت که می خواهد توپ در بازی 4 برای اولین بار در دوران حرفه ای خود استراحت کند. در زمان گلزنی 4¹ / The راست دست یک بار مجاز به دویدن و سه ضربه زدن بود. او در 71 یارد چهار شلیک کرد و دو شلیک کرد.

موکی بتس در چهارمین بازی داجرز دو بار به کمربند کمربند کمربند بست و در بازی چهارم NLDS با نتیجه 7-2 بر داجرز پیروز شد.
ورزش های آمریکا امروز

بوئلر پس از تسلیم شدن به ایوان لونگوریا و استیون داگر ، از طرف 52،935 طرفدار حوله آبی به شدت تشویق شد.

داجرز در قسمت دوم آنتونی دی اسکلافانی ، ستاره غول ها را تعقیب کرد. او دو بار تسلیم شد و پنج بار ضربه زد و دو ضربه زد.

غول ها تا گور پنجم از گودال شش تانکی عبور کردند و تنها سه نقش برجسته برای آنها باقی گذاشت. در هفته هفتم ، فقط کرت کازالی درجه دو در خارج از اصطبل موجود بود. او در هشتم توپ را زد.

وزش باد که طوفان پیروزی را در طول بازی 3 به صدا در می آورد ، از بین رفت و تنها یک تند باد کوچک باعث شد پرچم مرکز را پایین بیاورد.

اسمیت با زدن دو گل در میانه گل هشتم ، برتری را به 7-2 رساند.

بتس چهارم بود و فداکاری کامل او کودی بلینگر را در جایگاه پنجم 5-1 قرار داد.

غولها در زمین RBI دارین روف به دور از جو کلی در مکان پنجم قرار گرفتند و زمین RBI کریس برایانت در رتبه هشتم قرار گرفت. باستر پوسی ، حرفه ای .257 بازدیدکننده حرفه ای در فصل بعد ، صفر به 4 رسید.

بوئلر در ابتدا با یک گل چهارم در امان بود که ضربه او با فاصله کمی از پای جارلین گارسیا به بیرون رفت. بتس با دو گل خانگی به جناح راست رفت و برتری 4-0 را افزایش داد.

داجرز با اولین قهرمانی در مسابقات قهرمانی NL ، Trea Turner RBI ، موقعیت وسط راست را که از دیوار پایین می آمد دو برابر کرد و کوری سیگر را که مجرد بود ، دو برابر کرد.

فداکاری کریس تیلور در دومین بازی نتیجه را 2-0 کرد.

سانفرانسیسکو در دومین قهرمانی پیاپی متوالی توسط برایانت و لامونته وید جونیور در یک کرنر قرار گرفت.

فصل گذشته ، داجرز در بازی حذفی با نتیجه 3 بر صفر پیش رفت و باخت 3-1 را از پیش رو برداشت و آتلانتا را در NLCS شکست داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *