دادگاه تجدیدنظر با کارکنان مراقبت های بهداشتی نیویورک به زندان می پردازد و درخواست واکسیناسیون توسط معلمان نیویورک را رد می کند

دادگاه تجدیدنظر با کارکنان مراقبت های بهداشتی نیویورک به زندان می پردازد و درخواست واکسیناسیون توسط معلمان نیویورک را رد می کند


یک قاضی فدرال روز سه شنبه حکم داد که ایالت نیویورک نمی تواند کارکنان بیمارستان و پرستاران را از مصونیت عمومی تحت مقررات واکسیناسیون کووید -19 این ایالت منع کند.

دیوید هرد ، قاضی دادگاه منطقه نیویورک ، در حکم خود می گوید ، درخواست برای واکسیناسیون کارکنان بدون اجازه چنین معافیتی “مغایر با حمایت های دیرینه فدرال از باورهای مذهبی است”.

سیاستهایی که همه بیمارستانها ، پرستاران و مراقبان را واکسینه می کند در ابتدا در دولت کوئومو صادر شد و از شرایط پزشکی و پزشکی معاف بود. در پایان ماه اوت ، مقامات بهداشتی ایالتی حق رای مردم را بر اساس اعتقادات مذهبی لغو کردند – حرکتی که دولت کتی هوچول انجام داد.

گروهی متشکل از 17 کارمند بهداشت ماه گذشته از هوچول و اعضای دولتش به دلیل این سیاست شکایت کردند. آنها می گویند این حق درجه یک آنها و ماده هفتم قانون حقوق مدنی 1964 را نقض می کند ، که بر اساس آن کارفرمایان باید به اعتقادات مذهبی کارکنان محل مناسب ارائه دهند. آنها در ابتدا با ممنوعیت موقت دولت از مداخله در توانایی کارفرمایان در ارائه مراقبت های بهداشتی با معافیت جلوگیری کردند. پس از بررسی شواهد بیشتر ارائه شده توسط هر دو مورد ، قاضی هرد روز سه شنبه دستور اولیه ای صادر کرد که عملاً دستور را تمدید کرد.

استفان کرامپتون ، یکی از اعضای ارشد انجمن توماس مور ، یک گروه حامی زندگی ، می گوید: “این تصمیم قانون اساسی این پزشکان است که بخواهند از واکسیناسیون علیه واکسن ها چشم پوشی کنند.”

ممکن است که تجدید نظر. هوچول گفت که او تلاش می کند تا حکم به تلاش های ارتقاء سلامت عمومی بازگردد.

هوچول روز سه شنبه در بیانیه ای گفت: “مسئولیت من به عنوان فرماندار محافظت از مردم این ایالت و اطمینان از واکسیناسیون کامل کارکنان بهداشت است.” نیویورکی ها در سلامت هستند. “

کارکنان بیمارستان و خانه های سالمندان تقریباً همیشه موظفند تا 27 سپتامبر مدرک اولین تزریق COVID-19 خود را ارائه دهند ، در حالی که کارگران مراقبت از خانه تا 7 اکتبر مهلت دارند. کارفرمایان مراقبت های بهداشتی شروع به اخراج افرادی کرده اند که از مرخصی بدون حقوق تبعیت نمی کنند یا آنها را اخراج نمی کنند. مرکز پزشکی SUNY Downstate مجبور شد موقتاً عمل جراحی و سایر خدمات را لغو کند ، و Northwell Health 1400 کارمند را طبق واکسن ایمن سازی دولتی آزاد کرد.

اما برخی از کارگرانی که به دنبال معافیت مذهبی هستند همچنان محدود هستند. WNYC / Gothamist با چندین سیستم تئاتر تماس گرفته است تا درباره نحوه برخورد آنها با حکم دادگاه در مورد آخرین حکم اظهار نظر کند.

با وجود این ، داشتن یک شخص هنوز از دسترس افراد معمولی خارج است.

آلیشیا اولت ، رئیس و رئیس دانشکده حقوق آلبانی ، می گوید: “یکی از پیامدها این است که باید فرصتی برای درخواست کارکنان برای اقامت فراهم شود.” “این بدان معنا نیست که کارکنان از محل اقامت برخوردار می شوند یا کارفرمایان باید از آن استفاده کنند.”

سفارش واکسن شهر نیویورک برای کارکنان وزارت آموزش و پرورش به کارمندان اجازه می دهد تا موارد استثنایی مذهبی را جستجو کنند. بسیاری از درخواستها – اما نه همه آنها – پذیرفته شده است. یک سخنگوی وزارت دفاع در آن زمان گفت که قبل از مهلت واکسن 27 سپتامبر ، شهر بیش از 500 درخواست را تأیید کرده بود.

با این حال ، کارکنان DOE که سعی کردند حکم دادگاه را پس از لازم الاجرا مسدود کنند ، ادعا کردند که این شهر “آشکارا با اعتقادات مذهبی مردم دشمن است”. یک قاضی فدرال در منهتن روز سه شنبه در جلسه رسیدگی گفت که هیچ شواهدی مبنی بر چنین خصومتی وجود ندارد و از اظهار نظر در مورد ادعای شاکی خودداری کرد. لورا مینیکوچی ، وکیل شهر ، در جلسه دادرسی گفت که وکیل معاف تاکنون بیش از 20 دادگاه مختلف را وکالت کرده است.

هیچ مطالعه عمده ای نشان نداده است که افراد نباید به کووید -19 واکسینه شوند. اما شاکیان پرونده ای که دولت واگذاری را به چالش کشید ، گفتند که صادقانه با واکسن فعلی COVID-19 مخالف هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *