دارت هنوز به دنبال راهی برای انجام این کار با کیری ایروینگ است

دارت هنوز به دنبال راهی برای انجام این کار با کیری ایروینگ است


فیلادلفیا-کایری ایروینگ نه تنها در شکست پیش فصل دوشنبه 115-104 مقابل 76ers بازی نکرد ، بلکه با نت ها هم سفر نکرد ، حتی اگر این آخرین شانس او ​​برای بازی قبل از شروع فصل عادی آنها در 19 اکتبر در میلواکی باشد.

استیو نش هنگام خروج از خانه ایروینگ برای آموزش گفت: “ما فقط سعی می کنیم این موضوع را دریابیم.” “ما دقیقاً نمی دانیم فردا چه اتفاقی می افتد. بنابراین من فکر می کنم واقعاً … ما فقط سعی می کنیم وقت خود را صرف کاوش در معنی همه چیز کنیم.

“به نظر می رسد اطلاعات هر هفته به دست می آید و ما در تلاش هستیم نه تنها داده ها ، پارامترها را بفهمیم ، بلکه همچنین آنچه در خط تولید قرار می گیرد ، به نظر می رسد و به نظر می رسد و آنچه می توانیم انجام دهیم. این کار و همه اینها. “

با عدم پذیرش ایروینگ از رعایت الزامات واکسیناسیون COVID-19 شهر نیویورک ، او نمی تواند در بارکلیز سنتر بازی کند ، به این معنی که او فقط می تواند دو فصل از چهار فصل را بازی کند.

اگر محدود به بازی در خارج از شهر نیویورک شود ، ایروینگ می تواند بیش از نیمی از فصل را از دست بدهد. تا به حال ، نت ها در مورد کوچک کردن نقش این ستاره و یا اینکه او را به عنوان بازیکن تمام وقت ترک کنند ، جدی نگرفته اند. اما هر بحثی شامل کوین دورانت ، جیمز هاردن ، مدیر کل شان مارکس و احتمالاً مالک جو تسای خواهد بود.

“ما محیط همکاری خوبی داریم. من فکر می کنم همه ما یک غلاف داریم و در مورد آن بحث می کنیم و مطمئن می شویم که تصمیم می گیریم چه چیزی مناسب گروه است. “نش گفت. “ما از آن فاصله داریم. حالا من فکر می کنم ما سعی می کنیم هر روز وقت بگذاریم و سعی کنیم تا آنجا که می توانیم در مورد طبیعت موجود در اینجا اطلاعات کسب کنیم. [like]به قبلاً چنین نبوده است ، اگر داده ها را داشتیم به شما اطلاع می دادیم. اما در حال حاضر نمی توان چیزی را تعیین کرد. “

کیری ایروینگ
کوری سیپکین

به نظر می رسد مش در بیست و ششمین دوره بازی مقابل سیکرز نامنظم است. آنها 55.9 درصد از تیراندازی را در سه چهارم مجاز کردند و 100-73 را در کوارتر چهارم قبل از مسابقه لوازم آرایشی روی نیمکت پشت سر گذاشتند.

“اوه نه. ما ویرایش شده بودیم ،” نش متوقف شد. “البته ، ما بد بازی کردیم. و این اتفاق می افتد. بچه ها عالی بودند. هر چند روزها که با هم ماندیم ، آنها بسیار خوب بودند و آن را آوردند. [Monday]کند ، کند و عملکرد ضعیف. “


پل میلسپ ، که در ابتدا به دلیل پروتکل ایمنی و ایمنی (ردیابی تماس) مشکوک به بازی دوشنبه بود ، در 20 دقیقه از بازی 6 امتیاز گرفت و 5 ریباند گرفت.

میلساپ گفت: “شما هرگز نمی دانید که دو روز چقدر بر شما تأثیر می گذارد تا زمانی که به درون گودال نروید.” “در نیمه اول ، اصلا احساس خوبی نداشت. و نیمه دوم ، شروع به گرم شدن کرد ، دوباره استراحت کنید. “

DeAndre ‘Bembry (روش دندانپزشکی) ، Devontae Cacok (درد پای راست) ، Nic Claxton (بیمار) و LaMarcus Aldridge (استراحت) بیرون.


بروکلین با جوردن بودن و براندون راچال قرارداد امضا کرد ، اما انتظار می رود که هر دو کنار گذاشته شوند و در نهایت به G-League Long Island برسند.


فیلادلفیا کری ست (استراحت) ، توبیاس هریس (زانو) ، تایرس مکسی (اداکتور) ، شیک میلتون (مچ پا) ، گرانت ریلر (زانو) ، ماتیس تیبول (شانه) و بن سیمونز هر دو نشسته بودند ، اما آخرین آنها در 19 ، علامتی که روابط لائوس و 76ers رو به وخامت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *