دانشمندان مدنی در حال نقشه برداری از داغ ترین نقاط شهر نیویورک هستند

دانشمندان مدنی در حال نقشه برداری از داغ ترین نقاط شهر نیویورک هستند


پیش بینی آب و هوا خواستار آفتاب و اوج در 80 های کم است – آب و هوای معتدل بر اساس استانداردهای تابستانی شهر نیویورک. مسیر سایه دار پارک ساکورا در محله منهتن در ارتفاعات صبحگاهی باد و خنک است. اما در همان بلوک ، خورشید ظهر در Riverside Drive رانش کرد و گرما از جاده آسفالته تابش کرد.

این پدیده دقیقاً همان چیزی است که کارشناس سنجش از دور دکتر کریستین برانئون را در تابستان امسال در اواخر ماه ژوئیه به پارک آورد ، جایی که او با حدود 20،000 نیویورکی که داوطلب شده بودند در محلات منهتن و برانکس با ماشین ، با اندازه گیری دما ، موعظه کنند ، ملاقات کرد. همانطور که آنها رفتند.

برانئون در حالی که میز را به سایه می کشاند ، می گوید: “ما در حال حاضر گرما را در شهر احساس می کنیم.”

نقشه برداری دمای امروز بخشی از تلاش های ملی اداره ملی اقیانوسیه و جوی برای درک بهتر جزایر حرارتی شهری است: مناطق دارای آسمان خراش ها ، سطح بتونی بالا و درختان رویش شده در تابستان زندگی را بسیار گرم می کند. ائتلاف متحد برانکس جنوبی به همراه محققان موسسه Earth Earth دانشگاه کلمبیا ، شعبه های پروژه برانکس و منهتن را هماهنگ کردند.

دکتر ملیسا باربر ، بنیانگذار South Bronx Unite و سازمان دهنده برنامه نقشه برداری ، می گوید: “دمایی که ما واقعاً می دانیم 70 درجه است ، یا چیزی تا 90 درجه ، ما آن را بسیار بالاتر احساس می کنیم.”

دکتر. ملیسا باربر (سمت چپ) در 24 ژوئیه 2021 با داوطلبانی که نقشه های حرارتی را در منطقه سبز جامعه ماریا سولا اجرا می کنند ، صحبت می کند.

پیکان

دکتر. ملیسا باربر (سمت چپ) در 24 ژوئیه 2021 با داوطلبانی که نقشه های حرارتی را در منطقه سبز جامعه ماریا سولا اجرا می کنند ، صحبت می کند.

ژاکلین جفری ویلنسکی

با افزایش دما در سراسر جهان و تجمع مردم به شهرها ، جزایر گرمای شهری خطرناک تر می شوند. یک مطالعه جهانی منتشر شده در این ماه شامل 13000 منطقه شهری نشان داد که قرار گرفتن در معرض گرما و رطوبت تهدید کننده زندگی از دهه 1980 سه برابر شده است. این تغییر تا حدی به دلیل افزایش جمعیت شهری است که افراد بیشتری را در دوراهی افزایش دما قرار می دهد. و کمیسیون تغییرات آب و هوایی شهر نیویورک پیش بینی می کند که تا سال 2050 ، این شهر دو روز بیش از 90 درجه فارنهایت ، همانند سال 2020 را تجربه خواهد کرد.

گرم ترین تابستان سال نزدیک به 650 نفر را به اورژانس شهر نیویورک فرستاد که بیش از میانگین چهار تابستان قبل است. بر اساس گزارش سال 2017 تهیه شده توسط شهردار بیل دو بلاسیو ، گرمای شدید بیش از هر آب و هوای فاجعه بار دیگر نیویورک را می کشد. اما بر برخی از محله ها بیشتر از سایر مناطق تأثیر می گذارد.

مطالعات نشان می دهد که محله های فقیرتر و مناطق با جمعیت بیشتر رنگ ، دمای گرمتر تابستان را تجربه می کنند. باربر می گوید دلیل آن این است که این مکان ها بیش از حد شلوغ هستند – با آسفالت زیاد و درختان سایه دار زیاد.

وی گفت: “ما از نظر ساختار و زیرساخت هایی که باید برای مقابله با گرما مهیا شده است مورد غفلت قرار گرفته ایم.”

این تفاوت ها می تواند برای افرادی که در معرض گرمای شدید هستند ، مانند کودکان و بزرگسالان و افرادی که در بیرون کار می کنند ، خطرناک باشد. گزارشات شهر نشان می دهد که استرس گرمایی به طور متوسط ​​سالانه بین 10 نفر در نیویورک بین سال های 2010 تا 2019 باعث مرگ 10 نفر می شود. نیویورکی ها دو برابر همسایگان سفید پوست خود جان خود را از دست دادند.

دکتر لیو یون ، سازمان دهنده و محقق دکترا در موسسه جهانی می گوید: “مردم مناطق گرمسیر دسترسی بهتری به مراقبت های بهداشتی دارند.” “این تصادفی نیست.”

نظارت بر دما

دماسنج که به صورت جفت کار می کرد ، مسیر برنامه ریزی شده را با استفاده از سنسور پلاستیکی سفید رنگی که از پنجره سرنشین اتومبیل خود آویزان شده بود ، در شهر طی کرد. سنسور هر ثانیه روشن می شود و تفاوت بین گرما و رطوبت را ثبت می کند.

برخی از داوطلبان در مورد این پروژه از طریق یک گروه پشتیبانی آب و هوا شنیدند. بقیه توسط اعضای خانواده ربوده شدند. حداقل دو نفر از آنها رانندگان سابق ون هستند و از دانش عمیق خود در مورد جاده به جاده استفاده می کنند. هر دو آنها تابستان وحشیانه در شهر نیویورک را به طور مستقیم تجربه کردند.

فاتو دیوپ ، داوطلب ، با اشاره به گرمای هوا هنگام ظهر هنگام عبور از ترافیک با سنسورهایی که از پنجره ماشین خود به بیرون نگاه می کردند ، گفت: “من از آفریقا هستم ، بنابراین انتظار آن را دارم.” “اما خیلی گرم بود ، احساس کردم” این چیست؟ “

لیز مک میلان ، کمک خلبان ، که دیوپ را در پیچ و خم مسیر برنامه ریزی شده پیش رو هدایت می کند ، می افزاید: “گاهی اوقات اینجا در هارلم ، مانند یک ایستگاه است.” “گرما می گیرید ، حتی اگر از بتن بیرون بیاید. تمام گرما از زمین بیرون می آید. همه گرما از ساختمان می آید. “

دو مرد روی صندلی راننده و سرنشین ماشین نشسته و نقشه را نگاه می کنند.

کالوین باربر (سمت چپ) و آلخاندرو موندو قبل از حرکت در نقشه حرارت خود ، مسیرها را مرور می کنند.

پیکان

کالوین باربر (سمت چپ) و آلخاندرو موندو قبل از حرکت بر روی نقشه گرمای خود ، مسیرها را مرور می کنند.

ژاکلین جفری ویلنسکی

سازمان دهندگان می گویند که یافته ها را تجزیه و تحلیل کرده و نقشه ها را به صورت آنلاین منتشر خواهند کرد. دانشمندانی مانند Braneon داده های دیگری را در اختیار آنها قرار می دهند تا بهتر بفهمند چگونه زیرساخت ها بر روی حرارت ما تأثیر می گذارد.

South Bronx Unite و سایرین می توانند از این نقشه ها برای ترسیم پروژه های زیربنایی گرم شده مانند پارک ها ، چاه های آب و مراکز خنک کننده قابل دسترسی – به ویژه در مناطق نادیده گرفته شده ، که عمدتا افراد رنگین پوست ساکن هستند ، استفاده کنند.

باربر گفت: “اگر از برخی از این اطلاعات استفاده کنیم ، می توانیم این ایده را ترویج کنیم که می توانیم از چیزهایی مانند ساحل لذت ببریم.” “ما نیز می توانیم از چیزهایی مانند فضای سبز لذت ببریم. بنابراین اگر این می تواند بخشی از راه ما برای حرکت به سمت مفهوم حقوق صاحبان سهام باشد ، این کار را انجام دهید. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *