درخشش مربیان اردبلی در جشنواره سلام بر خورشید


کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیلبه گزارش قنا از اردبیل، با اعلام برگزیدگان جشنواره ادبی رضوی «سلام بر خورشید» برای آفرینش های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مربیان کانون های کانون استانداری اردبیل خوش درخشیدند. . در گروه شعر و داستان.

هیئت داوران گروه شعر متشکل از حسین دهلوی، شاعر و کارشناس مرکز مجازی، طاهره الشهابی، شاعر و کارشناس مدیریت آفرینش های ادبی و هنری، نیسادات الهاشمی، شاعر و کارشناس اداره کل. آفرینش های فرهنگی انتخاب و پنج نفر به عنوان شایسته تقدیر انتخاب شدند.باریناس سیتون مدرس آفرینش های ادبی کانون اردبیل با شعری با عنوان مزاحم من عنوان مختار را از آن خود کرد. “.

همچنین در بخش ادبی، اعضای هیئت داوران متشکل از هما اجتهاد نویسنده و کارشناس مدیریت خلاقیت ادبی، مریم اسلامی شاعر، نویسنده و کارشناس مدیریت آفرینش های ادبی و مریم تریسی نویسنده و کارشناس مدیریت دولتی حضور دارند. معاونت فناوری و تحول اداری مرکز ناحیه، از بین ۴۹ اثر راه یافته به مرحله نهایی، هشت نفر برگزیده و پنج نفر به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند و لیلا حیدر نژاد، مدرس آفرینش های ادبی کرمی و مراکز شهر آنگوت، که در حین ارائه داستانی با عنوان “یادش آمد” شایسته تقدیر از این بخش از جشنواره است.

به هیچ چیز نمی ارزد؛ در این محفل ادبی، فراخوان آن همزمان با گرامیداشت دهه کرامت و گرامیداشت مقام امام هشتم شیعیان، معلمان و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد. نوجوانان سراسر کشور آثار خود را در انواع کلاسیک، نیمه بلند، مو سفید و داستان کوتاه به دبیران ارسال کرده و این جشنواره را به دبیرخانه ارسال کردند.

انتهای پیام