دریک رز سعی می کند جریکو سیمز را از پوست جدا کند

دریک رز سعی می کند جریکو سیمز را از پوست جدا کند


هنگامی که جریکو سیمز ، مدافع میانی نیکس ، اولین مصاحبه خود را با عنوان کنیک در ماه آگوست در تمرین تابستانی فوتبال لاس وگاس انجام داد ، غول های تگزاس کوتاه قد بودند.

پاسخ پنج کلمه ای پاسخ سیمز را در نظر می گیرد. اما در حالی که سیمز پاسخ کوتاه می دهد ، او طولانی است و در زمین فعال است – از لیگ تابستانی.

در شرایطی که نرلنس نوئل از ناحیه زانو مصدوم شده و میچل رابینسون هنوز از ناحیه شکستگی پا در حال بهبودی است ، تام تیبودو ، مربی نیکس در حال بررسی نگاهی بیشتر به سیمز است که پس از انتخاب به عنوان 58 در پیش نویس ، تحت قرارداد دو طرفه قرار دارند. این قرارداد دو طرفه به این معنی است که او نمی تواند بیش از 50 بازی در NBA انجام دهد ، اگرچه این قرارداد می تواند در اواخر فصل تغییر کند.

دریک رز ، که یک رهبر واقعی شده است ، متوجه کمرویی سیمز شده و روی آن کار می کند. این پوچ است زیرا رز هرگز به عنوان کتی شناخته نمی شد که در نوجوانی صحبت می کرد. اما رز به یکی از بهترین گوینده های نیکس تبدیل شده است. (او در اولین مسابقه خود در فصل 17-2016 برنده جایزه Nicks Media Good Guy شد.)

رز پس از حمله نیکس به خط ویزاردز در واشنگتن گفت: “او یک مرد بزرگ و بزرگ است.” “او پتانسیل زیادی دارد. او درون گرا بود. می توانم بگویم ، می توانم با او ارتباط برقرار کنم. “ما ارتباطی داریم که می توانم آن را ببینم.”

رز در پاسخ به این س ifال که آیا سیمز با هم تیمی هایش مانند رسانه ها ساکت است ، گفت: “او گفت:” اما این چیزی است که من می توانم در او ببینم. شغل من به عنوان دامپزشک در تلاش است تا او را از پوسته خود خارج کند. مرد بزرگ ، شما باید بتوانید صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید.

جریکو سیمز
کوری سیپکین

سیمز یک بدن زنده با پرش های زیاد است. او توانست با یک لمس داخلی از راه های مختلف به عقب برگردد و گل بزند. او در مرحله حذفی به 58 رسید. در بازی افتتاحیه فصل مقابل ایندیانا ، سیمز با دو حلقه در دقیقه 25 به هشت امتیاز و 6 ریباند رسید.

روز شنبه در واشنگتن ، سیمز ، از تیم اصلی تاج گیبسون ، 13 ریباند کسب کرد و هفت امتیاز به دست آورد ، از جمله یک انتقال خوب در مسیری که رابینسون و نوئل می توانستند در خواب آرزو کنند.

رز می گوید: “من به او می گویم که مهم نیست ، اگر توپ را بدست آورم ، اگر به هوا پرش کنم ، قبل از اینکه توپ را از بین ببرم ، مراقب من باش.” “گاهی اوقات به هوا می پریدم تا به او کارت بدهم. من به او گفتم چشمت را روی من نگه دارد تا سبدی آسان به دست بیاوری. “


اعتماد تام تیبودو به مرد سال دوم اوبی تاپین رو به افزایش است. او تحت تأثیر میزان تلاش خود در تابستان و گذراندن چندین روز در تاریتاون قرار گرفت.

تاپین برای جولیوس رندل شروع کرد که شنبه افزایش می یافت ، بدون گلزنی در نیمه اول ، در اوایل دردسر بدی داشت. هنگامی که او چهارمین خطای خود را در نیمه اول نیمه دوم انجام داد ، تیبودو با تاپین کنار آمد.

این عامل اعتماد را نشان می دهد و همانطور که تاپین در نیمه دوم 13 امتیاز به ثمر رساند ، نتیجه داد. تیبدو ، که نگران اتمام فصل گذشته آتلانتا به دلیل استفاده از توپین به دلیل دفاع ضعیف بود ، خرید می کند.

تیبودو درباره بازی روز شنبه تاپپین گفت: “این فقط یک بازی نفرت انگیز نیست ، اما من فکر می کنم او نقش دفاعی خوبی دارد.” “ما در مورد بهبود حمله او صحبت کردیم اما پایان دفاع بهتر بود. این برای ما مهم است. هنگامی که او روی زمین بود ، تیم به خوبی کار کرد. او توپ را به کناری می رساند ، شاید بهتر از بقیه اعضای تیم. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *