در اینجا چگونه می توانید از مزایای میکرودرم ابریژن در خانه استفاده کنید.


شاید در مورد انجام کار شنیده باشید میکرودرم ابریژن در مرکز درمانی یا مطب و مزایای جوان کننده ای که می تواند به پوست شما بدهد. یا شاید شما پوست فوق العاده صاف افراد مشهور را می خواهید. و دوست دارید شما به آخرین درمان های پوستی نیز دسترسی داشته باشید. اما اجازه دهید یک راز کوچک به شما بگویم: بله ، می توانید میکرودرم ابریژن را در خانه انجام دهید ، به طور کلی می توان نتایج عمل را تقلید کرد. میکرودرم ابریژن مانند یک حرفه ای حتی بدون تغییر PJ خود.

برای کشف آن میکرودرم ابریژن خانه چگونه کار می کند ، برای چه چیزی مفید است و چگونه می توان از آن سود برد؟ برای میکرودرم ابریژن ، از مربی شرکتی دکتر Brandt Skincare Nestor Antolin مشورت کردیم.

میکرودرم ابریژن چیست؟

می توانید فکر کنید میکرودرم ابریژن این یک فرم لایه برداری فوق العاده شارژ پوست است

درمان های داخل مطب معمولاً شامل ابزارها یا دستگاه هایی مانند مکش هستند که از ریز بلورهای اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم برای لایه برداری لایه بیرونی پوست استفاده می کنند. اگرچه مثر است اما هزینه این درمان ها اغلب 100 دلار برای هر جلسه است. که بعد از چندین جلسه بهترین نتایج را می دهد.

تیم دکتر برانت با الهام از مزایای چنین روش هایی که می توانید در یک محیط حرفه ای بدست آورید ، درمان را ایجاد کردند. میکرودرم ابریژن همانطور که آنتولین توصیف می کند ، برای اولین بار در خانه ، اسکراب پرفروش آنها. “کریستال های اکسید آلومینیوم حرفه ای-مانند کریستال های مورد استفاده در ادارات-و اسید لاکتیک را برای از بین بردن سلول های مرده پوست و نمایان شدن پوست روشن تر ، صاف و درخشان تر می کند.” فوراً و به صورت روزانه. هنگامی که از آن استفاده می کنم. بنابراین اسید لاکتیک پوست را “آماده” می کند تا گردش سلول های پوست را افزایش دهد. کاهش سوزش اما افزایش کارآیی “

کرم اسکراب میکرودرم ابریژن مواد تشکیل دهنده آنها همچنین حاوی مواد گیاهی برای آرامش و تغذیه پوست و همچنین آنتی اکسیدان ها برای محافظت در برابر آسیب رادیکال های آزاد است.

مزایای میکرودرم ابریژن

به فکر تلاش است میکرودرم ابریژن یا نه؟ آنتولین چندین مزیت کلیدی دارد میکرودرم ابریژن این شامل بهبودهایی در موارد زیر است:

 • علائم پیری زودرس (مانند چین و چروک و ترانشه)
 • رنگ و بافت پوست
 • کسل کننده

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 نشان داد که بهبود هایپرپیگمانتاسیون در “Mild to Mark” پس از درمان با میکرودرم ابریژن به طور منظم همچنین به تحقیقات گذشته اشاره شده است که نشان دهنده افزایش سنتز کلاژن و ضخامت پوست است. که پتانسیل درمانی برای جوانسازی جامع پوست را نشان می دهد.

مطالعه دیگری در سال 2016 افزایش تراکم کلاژن را به همین ترتیب گزارش کرد که برای مفید است میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانین با بهبود جزئی تا متوسط ​​در شرکت کنندگان که:

 • نیمه شفاف
 • جای جوش
 • striae distensae (تورفتگی خط قرمز)
 • عکس گرفتن

به دلیل میکرودرم ابریژن این نوعی لایه برداری است. از لایه برداری و روکش مجدد مزایای کلی دریافت خواهید کرد. “وقتی پیرتر شدم میزان بازسازی سلول های پوستی ما از 28 روز به 50 روز کاهش می یابد. “آنتولین می گوید ، بنابراین لایه برداری مانند بردن پوست ما به تمرین است. و ترفند برای بهترین نتایج ، نگهداری است.

دسته درمان میکرودرم ابریژن دکتر برانت

میکرودرم ابریژن آیا ایمن است؟

آنتولین می گوید میکرودرم ابریژن برای اکثر انواع پوست و تن ها بی خطر در نظر گرفته می شود.

با این حال ، مواردی وجود دارد که میکرودرم ابریژن انجام می شود ممکن است برای همه مناسب نباشد از جمله اگر پوست حساس یا حساسی دارید. “ما استفاده از آن را توصیه نمی کنیم میکرودرم ابریژن برای افرادی که دارای آکنه ، روزاسه و وریدهای شکسته پوست هستند. “

آنتولین همچنین هنگام امتحان درمانها و روشهای جدید از یک اصل مشترک استفاده می کند: بهتر است با متخصص پوست خود مشورت کنید تا یک رژیم مراقبت از پوست مخصوص نگرانی های پوستی شما ایجاد شود.

نحوه درمان صحیح میکرودرم ابریژن

اگر می خواهید از مزایای آن استفاده کنید برای میکرودرم ابریژن مانند پوست شاداب ، جوان شده و روشن تر ، چند نکته را باید در نظر داشته باشید که این درمان را به رژیم مراقبت از پوست خود اضافه می کنید:

 • اگر شما نیز مجبور به انجام لایه برداری هستید میکرودرم ابریژن در مطب آبگرم یا متخصص پوست مطمئن شوید که توسط یک متخصص حرفه ای برای مراقبت از پوست اجرا می شود.
 • هنگام استفاده از درمان های خانگی این کار را به آرامی و پیوسته انجام دهید (و با استفاده خود ملایم ، بدون تهاجم باشید) تا بر عملکرد سد محافظ پوست شما تأثیر نگذارد. “برای بهترین نتایج باید یک یا دو بار در هفته استفاده شود. همیشه حداقل سه روز بین برنامه ها فاصله بگذارید ، ”آنتولین توصیه می کند.
 • وقتی نوبت به محافظت از پوست می رسد می توانید از مرطوب کننده ای استفاده کنید که حاوی سرامیدهای ترمیمی است. آنتولین توضیح می دهد که این کار را می کند “احتمال سوزش را کاهش می دهد و از سلول های پوست محافظت می کند. “شما جوانتر هستید.” “
 • آخرین موضوع ولی به همان اهمیت همیشه از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 برای محافظت از پوست تازه استفاده کنید. البته آخرین نکته ای که بر ایمنی آفتاب و پوست تأکید می کند برای همه مفید است. فقط کسانی نیستند که یک روتین لایه برداری دارند. فقط میکرودرم ابریژن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *