در این گزارش آمده است: نهنگ ها گونه های جدیدی را در دریا می کشند

در این گزارش آمده است: نهنگ ها گونه های جدیدی را در دریا می کشندمحققان کانادایی می گویند یک گونه مرموز از نهنگ را کشف کرده اند که پستانداران بزرگی مانند نهنگ خاکستری را شکار می کند – و برای شکار بیشتر در ساحل ترجیح می دهد در اعماق اقیانوس آرام باشد.

به گزارش CBC ، جاش مک اینس ، محقق در دانشگاه بریتیش کلمبیا ، می گوید که اعتقاد بر این است که “نهنگ های موقتی خارج از ماسه” زیر مجموعه اورکاهای موقت هستند که به عنوان قاتل نهنگ های بیگ شناخته می شوند. اما او می گوید نهنگ ها به زبانی متفاوت از برادران خود صحبت می کنند و بیشتر وقت خود را با کشتی در سراسر کالیفرنیا از کالیفرنیا می گذرانند. صدای تماس های آنها تمایل بیشتری دارد.

مجله Hakai گزارش داد که دانشمندان مدتهاست حدس می زنند که نهنگ ها “از جنوب شرقی آلاسکا تا جنوب کالیفرنیا و متعلق به جمعیتی در سواحل غربی” پیدا شده اند.

در این گزارش آمده است که محققان 100000 تصویر را مشاهده کرده و 150 نفر از اعضای گروه را شناسایی کرده اند. مکینز گفت که معتقد است او “شکارچی نهنگ بزرگ” است و نوزاد نهنگ خاکستری را سوزاند.

به گفته ناظر ملی کانادا ، وی گفت: “این بسیار گیج کننده ، گیج کننده و بسیار هیجان انگیز است و ما تازه شروع به کاوش کرده ایم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *