در لیگ NFL لندن ، لیگ در حال ورود به مرحله بین المللی است

در لیگ NFL لندن ، لیگ در حال ورود به مرحله بین المللی است


لندن-NFL روز یکشنبه هنگامی که جت ها پس از نیم سال غیبت به دلیل شیوع COVID-19 با Falcons روبرو می شوند ، به اینجا باز می گردد.

NFL میزبان دو بازی در تاتنهام هاتسپور خواهد بود و جگوارها و دلفین ها هفته آینده به مصاف هم می روند. این پایان یک سفر طولانی برای NFL بود که توسط کریس هالپین ، رئیس استراتژی و رشد NFL نظارت می شد.

هالپین گفت که اگرچه NFL سال گذشته در انگلستان بازی نکرد ، اما شاخص هواداران لیگ هنوز بالا بود.

هالپین گفت: “ما می دانیم که هواداران درک می کنند درک کردند که سال گذشته هیچ رقابتی به دلیل COVID وجود نداشت ، اما شما نمی توانید دو سال متوالی واجد شرایط شوید.” “شما نمی خواهید آبسه با آن همراه شود ، اما شما نیز نمی توانید این کار را انجام دهید.”

NFL تصمیم گرفته است که انگلیس را از چهار بازی به دو بازی کاهش دهد ، زیرا عدم قطعیت در مورد شیوع بیماری وجود دارد. آنها همچنین تصمیم گرفتند بازیهای معمولی در مکزیک نداشته باشند. هالپین گفت NFL با دولت بریتانیا و همچنین مشاوران پزشکی خود در زمینه پروتکل COVID-19 و روند عفونت ها و واکسن ها همکاری می کند.

NFL در این فصل دو بازی در لندن خواهد داشت.
AP

لیگ دو بازی را در ماه مه اعلام کرد ، سپس باید استراحت کند که چگونه COVID-19 ممکن است برنامه های خود را مختل کند. آنها بعد از بازیهای یورو ، ویمبلدون و بریتانیا اوپن در انگلستان تشویق شدند ، اما افزایش متغیر دلتا تردیدها را ایجاد کرده است.

هالپین گفت: “نرخ احتمال در اواسط ماه جولای بیشتر است.” “این دوره ای است که ما بیشتر نگران هستیم اگر این اتفاق بیفتد.”

میزان آلودگی در ماه اوت کاهش یافت و سپس کاهش یافت و شک و تردیدها در مورد تنظیم بازی را برطرف کرد.

هواداران برای حضور در بازی باید واکسینه شوند یا مدارک آزمایش منفی داشته باشند.

NFL همچنین طرحی را برای تیم ها ایجاد کرده است که احتمال مشکلات COVID-19 را کاهش دهد. این تیم پنجشنبه شب ایالات متحده را ترک کرد ، صبح جمعه اینجا فرود آمد و اساساً در حباب قرار خواهد گرفت. جت ها تنها برای نشان دادن پیاده روی در ورزشگاه در روز شنبه هتل را ترک می کنند. هیچ سفری برای دیدن بیگ بن یا بازدید از رستوران لندن وجود نخواهد داشت.

مسابقه ساعت 9:30 صبح به وقت شرق است و تیم بلافاصله پس از بازی پرواز می کند. دولت انگلیس در 48 ساعت پس از ورود به امتحان نیاز دارد. به هر حال ، تیم تا صبح یکشنبه مجبور به آزمایش نیست و نتایج قبل از خروج از کشور در راه بازگشت به خانه باز نمی گردد. طبق پروتکل NFL ، بازیکنان واکسینه نشده روزانه آزمایش می شوند.

NFL به گسترش برنامه بین المللی خود نزدیک است. گام بعدی بازی های فصل عادی در آلمان است. این لیگ در حال حاضر برای شهرهای آلمان در خارج از آلمان مناقصه می کند و امیدوار است که نام شهر را در مسابقات Super Bowl بگذارد. صاحبان چارچوب جدیدی برای بازی های بین المللی تصویب کرده اند که بر اساس آن همه تیم ها باید هر هشت سال یکبار بازی های بین المللی را انجام دهند.

NFL
جت ها روز یکشنبه در تاتنهام هاتسپور به مصاف شاهین می روند.
AP

برنامه این است که چهار بازی خارج از ایالات متحده برگزار شود – دو بازی در بریتانیا ، یکی در مکزیک و دیگری در آلمان.

هالپین می گوید: “برخی از مالکان که در ابتدا با پروژه بازی بین المللی مخالف بودند ، اکنون آن را به هم می زنند.” “به خصوص دیدگاه آنها این است که اگر هر تیمی مجبور باشد این کار را انجام دهد ، هیچ رقابتی وجود ندارد. علاوه بر این ، آنها تشخیص می دهند که برای نام تجاری آنها خوب است ، هر دو بازیکن سعی می کنند نام تجاری بین المللی خود را بسازند. “و این برای بازیکنان فوتبال ما و رویداد ما یک افتخار واقعی است که آنها برای تیم بسیار کاربر پسند هستند.”

جت ها بازی را به پایان رساندند زیرا فالکونز پس از قهرمانی در سوپر بول مجبور به میزبانی یک بازی بین المللی شد. NFL سپس باید به مسابقات آتلانتا نگاه کند و از بین بازیهای غیرحزبی خود انتخاب کند. فالکونز مجاز به دفاع از یک بازی بود و آنها بازی خود را در برابر پاتریوت ها انتخاب کردند. NFL Jets و سایر رقبا را انتخاب می کند و سپس سازنده نمودار NFL بهترین تناسب را انتخاب می کند. هالپین می گوید آنها دوست دارند جت ها را به دلیل “اتحاد قوی برای نیویورک” در لندن و حضور مدافع زاک ویلسون به عنوان بازیکنی که بازی را جذاب می کند ، در اینجا داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *