دشمنان درصدد ترویج بی‌حجابی اختیاری در جامعه اسلامی هستند


محمدمهدی حرزاده، مسئول نمایندگی ولی فقیه در داتشگاه یزدبه گزارش ایکنا از یزد، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدمهدی حرزاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد، ۱۳ اردیبهشت ماه در جمع دانشجویان و اساتید این دانشگاه با اشاره به آیاتی از سوره مبارکه عنکبوت، امتحان الهی را از لوازم ایمان به خدا برشمرد و اظهار کرد: امتحان الهی از سنت‌های خداوند متعال است که باعث تحکیم ایمان در قلوب مؤمنان می‌شود.

وی در ادامه به ذکر تفاوت‌های اساسی میان عذاب و امتحان الهی پرداخت و افزود: چنانچه ایمان افراد در حد اقرار به زبان باشد، هنگام ابتلا به امتحان الهی، ممکن است آن را به منزله عذاب تلقی کرده و خلاصی از دشواری‌های دنیوی را بر سعادت جاوید اخروی ترجیح دهند.

حرزاده در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع حجاب و عفاف و لزوم توجه ویژه به این واجب الهی پرداخت و گفت: متأسفانه دشمنان اسلام و انقلاب، عمل به این دستور الهی را تحت عنوان جعلی «حجاب اجباری» مطرح می‌کنند تا از این طریق بتوانند عده کثیری از افراد ناآگاه و سطحی‌نگر را نیز با اهداف شوم خود همراه کنند.

وی در تبیین این توطئه خطرناک بیان کرد: همه ما وظیفه داریم با بیان تبعات شوم این پدیده پلید و ضداجتماعی، اعضای خانواده، نزدیکان و سایر افراد جامعه اسلامی را آگاه کنیم.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد تأکید کرد: هدف اصلی و البته کتمان شده دشمنان در جعل این عنوان، همانا ترویج بی‌بند و باری و بی‌حجابی اختیاری در جامعه است که باید نسبت به آن هوشیار باشیم.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر