دفاع راجر گودل در برابر دنیل اسنایدر واقعاً نفرت انگیز است

دفاع راجر گودل در برابر دنیل اسنایدر واقعاً نفرت انگیز است


تابستان گذشته ، راجر گودل رفتار دولت واشنگتن را “نفرت انگیز” خواند. هفته گذشته ، لیگ گودل ایمیل نژادپرستانه جان گرودن را در مورد “نفرت” دموریس اسمیت نامید ، پیش از آنکه گرودن اجازه داشته باشد برای آخرین بازی مربی تیم Raiders باشد – تصمیمی که به نظر شما توهین آمیز بود.

NFL می تواند مارک دیویس ، مالک لاس وگاس را سرزنش کند که به مردانش اجازه داده تیمی را رهبری کنند که شامل چندین بازیکن آفریقایی-آمریکایی و یک بازیکن همجنس باز ، کارل نسیب است ، در حالی که لیگ در اختیار تیم هوموفوبیک و زن ستیز Gruden است. به آشکار شد. اما گودل متولی سیاست حفظ حریم خصوصی NFL است ، نه دیویس. این که نصیب نیاز دارد روز چهارشنبه یک روز خصوصی را دور از تیمش بگذراند باید لیگ را بسیار افتخار کند.

گودل در حال حاضر خواستار انتشار همه 650 مورد از 650.000 ایمیل غیررسمی است که در تحقیقات محیط کار واشنگتن کشف شده است ، و نه فقط یک نشت با هدف روشن از بین بردن این حرفه ، Gruden ، که شایسته نابودی است. شاید 650 هزار سوال خیلی بزرگ باشد. گودل باید بت ویلکینسون بازپرس را به دلیل ارسال یک ایمیل مربوط به کشف NFL مبنی بر اینکه فرهنگ واشنگتن سمی ، توهین آمیز ، توهین آمیز و نامگذاری کارکنان زن است ، اخراج کند.

اما البته کمیسیون این کار را نخواهد کرد. گودل در طول 15 سال فعالیت خود ثابت کرد که علاقه زیادی به یافتن حقیقت و به اشتراک گذاشتن آن با مشتریان وفادار خود دارد. او فقط به دنبال راحت ترین حقایق است ، داستانی که او را به او باز می گرداند و پول دانیل اسنایدر (با این حال هنوز صاحب WTF WFT) ، 31 مالک دیگر و البته خود او را به او باز می گرداند.

راجر گودل ، کمیسر NFL
راجر گودل ، کمیسر NFL
AP

در آگوست 2006 ، هنگامی که گودل به عنوان جانشین پل تالیابو انتخاب شد ، اسنایدر در میان مالکانی بود که آشکارا از فرد مسئول تقدیر می کرد. هفت سال بعد ، گودل با ارسال نامه ای به 10 عضو کنگره ، تمایل اسنایدر به حفظ نام تیم “قرمزپوشان” را اعلام کرد و آن را “نیروی متحد کننده ای که نشان دهنده قدرت ، شجاعت ، غرور و احترام است” خواند. هشت سال بعد ، گودل علیرغم یافته های تکان دهنده تحقیقات واشنگتن پست به دستور کمیسیون ، 10 میلیون دلار جریمه به این میلیاردر داد.

گودل برای محافظت از مالک ، که فرزند برانکسویل را از این ثروت بیشتر از ثروتمندترین بازیکن NFL کرد ، و راه را برای عضویت آگوستا ملی و امتیازات مربوط به آن باز کرد ، هر کاری می کند. در سال 2017 ، گودل صاحب قرارداد جدید را که شامل تقریبا 50 میلیون دلار در سال ، استفاده از جت های خصوصی برای زندگی و بیمه عمر برای کل خانواده اش بود ، زیر سوال برد. داور می خواهد توافقنامه نهایی ضمانت نامه ای در لیگ داشته باشد که تضمین می کند اکثر بازیکنان فقط هنگام افزایش مصدومیت دچار درد جسمی و لغزش صورتی می شوند.

اگر گودل به گونه ای قضاوت شود که گویی بازیکن مورد قضاوت قرار گرفته است ، در نتیجه ، او به نصف از تیم حذف خواهد شد. اکثر اشتباهات او اجرایی نمی شوند و او قصد دارد از مالکان ، بسیاری از مالکان و حتی گاهی از بازیکنان محافظت کند در حالی که اغلب سعی می کند با حقیقت مطلق بسته شدن نهایی را انجام دهد.

او شواهد Spygate پاتریوت ها را برای محافظت از رابرت کرافت و هوادار شماره یک لیگ شکست و سپس به تلافی خشم مالکان از جنبش Spygate در Deflategate فرود آمد. او نمی خواست بخشی از جستجوی ویدئویی آسانسور را که ری می توانست پیدا کند ، مورد ضرب و شتم قرار دهد ، سپس توسط یک قاضی فدرال سابق که در کمیسیون خریداری نکرده بود ، رایس او را در مورد آنچه در کازینو آسانسور اتفاق می افتد فریب داد ، و گودل را به عنوان “نقض تصمیم گیری ” او بر پرونده Bountygate مقدسین خدا غلبه کرد ، سپس توسط قاضی تجدیدنظر تعیین شده خود ، تالیابو ، مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، که برای تعلیق جانشینان خود رفت.

گودل با کلیک بر شواهد فزاینده مبنی بر اینکه فوتبال برای سلامتی شما ، به ویژه سلامتی شما مضر است ، در واقع پاسخ داد: “خطری برای زندگی وجود دارد. خطر نشستن روی تخت وجود دارد. ” داور هرگز چیزی را که کالین کپرنیک و دیگران روی آن ایستادند (یا زانو زدند) نپذیرفت ، و سپس تغییر جهت داد و اعتراف کرد که لیگ اشتباه است “برای اینکه قبل از این به بازیکنان NFL گوش ندادم” وقتی احساس کرد چاره ای ندارد (و نگفت) نام کپرنیک). دوست وی ، فعال حقوق مدنی ، هری ، رویارویی ناگهانی گودل با بازیکنان آمریکایی آفریقایی تبار و علت مشروع آنها را با “دراکولا وعده داد که به طور منظم به بانک خون اهدا خواهد کرد” مقایسه کرد.

مالک تیم فوتبال واشنگتن دنیل اسنایدر
مالک تیم فوتبال واشنگتن دنیل اسنایدر
AP

حالا گودل ، مرد مادام العمر شرکت ، می خواهد شما باور کنید که نه تنها نباید پرونده مکتوب تحقیقات واشنگتن منتشر شود. هرگز نیازی به ثبت مکتوب نبود ، اما ابتدا. اگرچه سیاست رفتار شخصی او بیان می کرد که مالکان به عنوان بازیکنان برتر طبقه بندی می شوند ، اما گودل اطمینان داد که گزارش ویلکینسون در مورد فرهنگ اسنایدر هرگز منتشر نمی شود. او همچنین سعی می کند مطمئن شود که این ایمیل ها در مکان عمومی نیستند.

فقط یک کلمه برای این نوع سرب NFL وجود دارد. چندش آور.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *