دلیل اصرار بازیکن استقلال برای جدایی مشخص شد – سایت خبری تحلیلی UGov


دلیل اصرار بازیکن استقلال برای جدایی مشخص شد

تیم استقلال پس از نزدیک به ۱۲ روز حضور در اردوی ترکیه به ایران بازگشت. بازیکنان یقه آبی دور جدید تمرینات خود را از امروز آغاز خواهند کرد.

در چند روز گذشته بحث های زیادی درباره خروج بازیکنان از لیست استقلال مطرح شده است. ظاهرا ریکاردو سابینتو سرمربی پرتغالی استقلال به دلیل ازدحام در برخی پست ها قصد دارد بازیکنانش را کنار بگذارد اما مدیران این باشگاه به این مربی اعلام کرده اند که بهتر است به دلیل عدم حضور بازیکن، بازیکن را کنار نگذارند. محمد محبی و برخی. موارد دیگر.

اختلاف بین ساپینتو و استقلال بالا گرفت و گفته می شد سرمربی آبی پوشان می خواست هر چه زودتر تکلیف این دو بازیکن را مشخص کند. ناگفته نماند که آرش رضوند به طور جدی می خواهد برود تا به فولاد برود. رضاوند به دلیل انتقاد برخی از هواداران در صفحات اینترنتی نیمه دوم سال گذشته راهی باشگاه فوتبال خوزستان شد و او می خواهد فوتبال را در این تیم ادامه دهد اما عملکرد او باعث شد تا سابینتو بخواهد در کنار این بازیکن بماند. رضاوند معتقد است وقتی هواداران استقلال از او حمایت نمی کنند پس دلیل ماندن او چیست اما او هم در اردوی ترکیه ماند و بعید است این بازیکن برود.

دلیل اصرار بازیکن استقلال برای جدایی مشخص شد

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=370109