دلیل رد شدن مهاجم جذاب سینه یحیی و پرسپولیس – پایگاه خبری تحلیلی آوگ


کریم انصاری در ۳۲ سالگی فردی است که علاقه ای به بازگشت به لیگ برتر و حضور در تیم های ایرانی ندارد. ضمناً او در لیست خروجی آتنا قرار دارد و پیشنهادات جدیدی که به او رسیده است، شرایط مالی او به خوبی فصل گذشته تیمش نیست و می تواند دستمزد جدید را از او دریافت کند. تیم های ایرانی

به گزارش رسانه های یونان، لامیا ۱۹۶۴ یکی از تیم های لیگ برتر یونان و همچنین تیم گراسهاپرز سوئیس می خواهند با مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران به خدمت بگیرند اما دستمزدی که برای این بازیکن در نظر گرفته اند. همان است که دستمزد او در تیم AK آتن نیست. دستمزد کریم در این باشگاه ۵۰۰ هزار یورو بود و به نظر می رسد در تیم جدید ۳۰۰ هزار یورو دریافت کند.

اگر فردی تصمیم بگیرد به تیم های ایرانی بپیوندد، کریم انصاری می تواند به همان اندازه و حتی بیشتر از تیم های ایرانی دستمزد بگیرد. اما ناکامی کریم در بازگشت به لیگ برتر و حضور در پرسپولیس دلیل مهمی دارد. او در حال حاضر به دلیل زندگی زناشویی نمی تواند به ایران بازگردد. چون همسر کریم. الکساندر سوفیا، یونانی-آمریکایی تبار، فارغ التحصیل رشته روانشناسی از یک دانشگاه آمریکایی، در زمینه حمل و نقل بار کار می کند و مالک یک شرکت حمل و نقل بزرگ به نام IMEQ است.

بی توجهی کریم انصاری به پیشنهاد باشگاه پرسپولیس!

به همین دلیل او نمی تواند با کریم به تهران بیاید و مجبور است برای انجام کارهایش در یونان بماند، کریم ترجیح می دهد در اروپا به فوتبال ادامه دهد.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369848