دنباله ای که هنوز قابل پیش بینی است

دنباله ای که هنوز قابل پیش بینی است


بررسی فیلم

مدت زمان: 105 دقیقه رتبه: R (خشونت خشونت آمیز ، زبان مبتذل). در قبرستان و پخش زنده در طاووس

“هالووین می کشد” می داند چرا شما اینجا هستید. در عنوان آن وجود دارد! از این نظر ، فیلم ناامید کننده نیست: مایکل قاتل مایکل مایرز (جیمز جود کورتنی) ، معروف به The Shape ، نقشه ترور پیچیده را اجرا می کند و ترور ضعیف قدیمی را از طریق هادونفیلد ، ایلینوی می گذراند ، و عواقب وخیمی برای سال 2018 دارد. هالووین “.

این فیلمی است که ابتدا باید تماشا کنید ، زیرا کارگردان دیوید گوردون گرین انتخاب می کند که رویدادهای آن در کجا باقی مانده است: لوری استرود (جیمی لی کرتیس) و آتش ترکیبی مایرز در زیرزمین گیر کرده است. چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟

“هالووین می کشد” بین اولین فیلم ، در سال 1978 ، و داستان فعلی ، که برای 2018 تنظیم می شود ، چشمک می زند. پیوند آنها داستان ساکنان هادونفیلد است که از برخورد اولیه با این شخصیت جان سالم به در بردند ، از جمله لوری و معاون هاوکینز (ویل پاتون ، و توماس) مان در بازگشت کودک و کودک دویل در هالوی). لوری. تامی هال یک سبد پودر قرمز با صورت مات در زیر یک لایه نازک از رنگ کودک است. هنگامی که مردم شهر برای جمع آوری مایرز جمع شدند ، او شروع به دوری از “شر مرگبار امشب!” و منجر به هرج و مرج در سالن های تئاترهای محلی شد – مشابه فیلم شورش 6 ژانویه در کنگره.

جودی گریر (از سمت چپ) ، جیمی لی کرتیس و اندی ماتیکاک نقش سه نسل از زنان را بازی می کنند و پس از آن مایکل مایرز بازی می کند.
/ کالج / حسن نیت ارائه می دهد Everett Col

اگر گرین به دنبال اظهار نظر فرهنگی بود ، به سرعت آن موضوع را کنار گذاشت – به علاوه علاقه اش به لوری. کورتیس نمایش لیندا همیلتون را به عنوان یادگاری از قسمت پایانی نشان می دهد و با ظهور قاتل ، شخصیت سختگیر و پیچیده او بازخرید می شود. در اینجا ، او بیشتر وقت خود را صرف تماشای فیلم در تخت سینما یا خاراندن روی زمین می کند. دخترش (جودی گریر) و نوه (اندی ماتیچاک) پادکست بیشتری کار می کنند – و گریه می کنند. کورتیس به سختی تنهایی فیلم را ضبط کرد ، زیرا لوری به طور غیرعادی داروی مسکن تزریق شده به گونه های الاغ خود را می زند.

نمای نزدیک مایکل مایرز
جیمز جود کورتنی نقش روانپزشک را پشت نقاب بازی می کند.
/ کالج / حسن نیت ارائه می دهد Everett Col

در همین حال ، مایکل مایرز – زمانی کودکی با علائم دژنراتیو در بدن یک مرد شیطان صفت – به یک مراقب تبدیل شده است. او مصمم بود که نکشد ، و نوار لاستیکی او آنقدر قسمت او بود که به نظر می رسید احساسات ملایمی را ثبت می کند. ماشین قاتل بودن استرس را برای ردیابی قربانی از بین می برد ، درست است؟ وقتی چشمهای ناراضی مایکل در هدف قفل می شود ، دقایق بعدی به پایان می رسد.

گرین در نتیجه خشونتی که باعث شکم او شد ، دو برابر شد زیرا شکل آن بریده شد و باعث ضربه مغزی شد و او را وادار کرد به اطراف شهر نگاه کند. او یک قاتل فرصت برابر بود و قربانیان از نوجوانان گرفته تا سالمندان را شامل می شد. طبق معمول ، او به خانه بازگشت ، جایی که زوج های همجنس گرا (مایکل مک دونالد و اسکات مک آرتور) محل برگزاری آن را برپا کرده بودند و از زندگی در یک صحنه جنایت قدیمی که در آن مایرز خواهرش را با چاقو کشته بود لذت بردند.

فیلم دوم در سه قسمت اغلب سخت ترین فیلم است. شاید فصل آخر گرین ، “هالووین به پایان می رسد” ، کاری را که وی در اینجا انجام داده است ، خنثی کند ، که در نهایت پیشرفت زیادی به نظر می رسد.

ایده ای برای “هالووین” اصلی ایجاد کنید ، نمادی از وحشت تقریباً بدون خون ، با هدایت موسیقی درخشان جان کارپنتر و آنچه ما فکر می کردیم در سایه پیدا کردیم. شاید شایعات در پایان حق رای دادن اجتناب ناپذیر باشد ، اما من هنوز شمعی را برای مدرسه قدیمی روشن می کنم ، زمانی که گردن نیازی به پاره شدن در سطح نزدیک جراحی ندارد تا به ما حس چیزی بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *