دوران وحشیگری آمریکا در جهان به پایان رسیده است


حجت‌الاسلام علی شیرازی، معاون سیاسی وزارت دفاعبه گزارش ایکنا از آذربایجان شرقی، حجت الاسلام علی شیرازی، معاون عقیدتی سیاسی وزارت دفاع امروز در سخنرانی خود در اجتماع یوم الله ۲۲ آبان تبریز، اظهار کرد: آمریکایی ها باید بدانند که دوران توحش است. وحشیگری پایان یافته است و امروز باید با هر حرکتی در آن مخالفت کنیم و آنها باید پاسخگو باشند.

وی خاطرنشان کرد: کشورها بیدار شده اند و در آینده نزدیک رهبران آمریکا را پای میز مذاکره خواهند آورد.

وی خطاب به سران آمریکا توضیح داد: چه جنایتی برای ملت ویتنام و ژاپن کشتید؟ آمریکایی ها در اولین جنگی که علیه عراق به راه انداختند، تنها ۵۰۰ هزار کودک را کشتند. در جنگ دوم که به سقوط صدام انجامید، دو میلیون زن، مرد، جوان و کودک مظلوم در عراق کشته شدند.

شیرازی به کشته شدن میلیون ها نفر دیگر در جنگ افغانستان توسط آمریکایی ها اشاره کرد و گفت: این تعداد کشته شدگان است.

معاون سازمان اندیشه سیاسی وزارت دفاع با بیان اینکه آمریکایی ها ۱۰۰ زندان در دنیا از جمله عراق و کوبا دارند، گفت: عراق مال شما نبود. شما اشتباه کردید، آمریکایی ها را در عراق زندانی کردید. چه کار می کردی، تو کوبا زندان ساختی، آمدی و مردم آن کشور را بمباران و تهدید کردی و فجیع ترین جنایات را مرتکب شدی.

وی ادامه داد: شما هنوز مردم ایران و آذربایجان را نمی شناسید. در اغتشاشات اخیر انشعاب مردم تبریز از انقلاب، ولایت و جمهوری اسلامی را اعلام کردند. اما امروز به نمایندگی از مردم تبریز به سران کاخ سفید اعلام می کنیم که شما این ملت را به رسمیت نشناخته اید. مردم تبریز بیشترین سهم را در انقلاب اسلامی دارند.

وی با تاکید بر اینکه دوران وحشیگری آمریکا در جهان گذشته است، یادآور شد: امروز به برکت حرکت های آزادی خواهانه ملت ایران، هر حرکت آمریکایی ها زیر ذره بین ملت ها قرار می گیرد و رهبران این کشور باید مسئول جنایات خود هستند و ملت های آزاد قطعا روزی آنها را پای میز مذاکره خواهند آورد.

معاون عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: نیازی به پاسخگویی سران آمریکا از نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست.

وی با اشاره به پیام رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و جایگاه زن در اسلام گفت: قبل از اسلام زنان و دختران را در عربستان زنده به گور می کردند اما پیامبر بزرگ اسلام به زنان را نجات دهید و بیافرینید. بزرگترین حماسه تاریخ، آنها بشریت را آفریدند.

شیرازی افزود: زنان ایران و تبریز و مسلمانان جهان این را می دانند و به آمریکایی ها اجازه می دهند که هر چه می خواهند انجام دهند.

معاون عقیدتی سیاسی وزارت دفاع خطاب به آمریکایی ها گفت: شما به نام دفاع از حقوق بشر آمدید، بنابراین هر کاری خواستید در سوریه، یمن و عراق انجام دادید، اما ملت ها بیدار شدند و نخواهند شد. دیگر به شما اجازه می دهد تصور نکنید چند نفر آمدند و سنگ انداختند، اینها مردم ایران هستند.

وی تاکید کرد: ملت ایران امروز شاهد راهپیمایی تبریز، تهران، مشهد، سیستان، بلوچستان، هرمزگان و در هر استان دیگر ایران بود. ملت ایران به ارزش های خود پایبند است و انشاالله پرچم انقلاب را به دستان معظم له و حضرت آل یسر (علیه السلام) به دست رهبر معظم انقلاب خواهد سپرد. .

انتهای پیام