دوره آموزشی جنگ سالاران و تهاجمی مشترک در فارس برگزار می شود


معین سامانیان، معاون فرهنگی نمایندگی ولی فقیه در استان فارس معین سامانیان، معاون فرهنگی نماینده ولی فقیه در استان فارس در گفت وگو با خبرگزاری ایکنا از فارس، از برگزاری دوره آموزشی جنگ و تهاجم مشترک با همکاری اداره کل پدافند غیرعامل فارس خبر داد. وی گفت: کار انجام شده و در این راستا رهبر فرزانه انقلاب اسلامی نسبت به این حمله هشدار به موقع صادر کردند.

وی افزود: همچنین استان فارس پیرو دستور رئیس جمهور در مجلس خبرگان رهبری در فضای فرهنگی کشور پیشگام بوده و در حال طراحی، ایجاد و فعالیت های مناسب فرهنگی است.

سامانیان گفت: امروز بستر فضای مجازی باید زیرساخت مناسبی برای مقابله با عملیات روانی دشمن داشته باشد تا بتوانیم با نیروهای موثر در مقابل جنگ دشمن بایستیم.

معاون فرهنگی وزیر امور خارجه خطاب به نماینده ولی فقیه در استان فارس ادامه داد: با تشکیل فضای تبادل اطلاعات در اتاق فکر استان انشاالله بتوانیم به موقع اقدامات دشمن را در این حوزه پیش بینی کنیم. ضمن تنظیم سیاست های صحیح فضای مجازی.

وی در پایان گفت: با برگزاری دوره آموزشی برای مربیان در زمینه های جنگ و تهاجم مشترک در فضای تبادل اطلاعات، در ادامه آگاهی های عمومی مناسب، از بستر فضاهای عمومی از طریق این مربیان آموزش دیده ادامه خواهید داد. از ظهور حضرت والاصر (علیه السلام) در میدان حمایت خواهد کرد.»

انتهای پیام