دوره علمی الغدیر برگزار می شود


برگزاری دوره علوم غدیر به گزارش ایکنا ؛ دوره الغدیرولوژی به همت اداره عمومی تبلیغات انجمن الزهرا(س) و با همکاری مؤسسه تخصصی امام زمان (عج) به مناسبت ماه ذی الحجه، ایام خجسته و خجسته حضرت امام(ره) برگزار می شود. ولایت ضحی و عید غدیرخم. .

این دوره به صورت حضوری و غیر حضوری برای ۹ مرکز منطقه می باشد و دوره از ۲۰ تیر آغاز و تا ۲۸ تیرماه به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

دریافت دستور خطبه اعزام گروه ها و افراد در قرارداد استانداری و فعال سازی فایل گفتمان آموزشی در معاونت بشارت جامعه زهرا(س) برای طلاب این مرکز با استفاده از دوره های آموزشی تخصصی، مهارت های هدفمند و کاربردی و اولویت در وجود. مورد استفاده در پروژه ها و سایر رویدادهای فرهنگی جهت تبشیر و فعال سازی فایل مرکز خدمات از مزایای حضور در این دوره.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سامانه شمیم ​​به نشانی; https://shamim.jz.ac.ir/

همچنین مرکز آموزش کاربردی اداره تبلیغات اسلامی با همکاری مرکز تخصصی امام زمان (عج) دوره آموزشی مبلغان الغدیر را با عنوان: تاریخ غدیر، جایگاه و اهمیت غدیر، صحت حدیث برگزار کرد. الغدیر و معنای آن، پاسخ به شبهات غدیر و غیره.

این دوره از شنبه ۲۰ تیرماه به صورت مجازی و حضوری آغاز می شود و علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت L.balagh.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام