دومین دوره مسابقات منطقه‌ای حفظ و مفاهیم قرآن در جهرم برگزار شد


مسابقات منطقه‌ای حفظ و مفاهیم قرآن، جهرم به گزارش ایکنا از فارس، محمدرضا قلیچ‌خانی، مدیر مرکز حفظ تخصصی قرآن کریم الهادی(ع) شامگاه پنج‌شنبه، ۱۵ اردیبهشت در جمع خبرنگاران گفت: دومین دوره مسابقات بین استانی حفظ و مفاهیم  قرآن کریم با حضور حدود ۶٠ حافظ در دو بخش آقایان و بانوان از استان‌های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان و بوشهر به مدت سه روز در جهرم برگزار شد.

وی افزود: شرکت‌کنندگان در سه رشته حفظ ٢٠ جزء انفرادی، حفظ ١٠ جزء انفرادی و حفظ گروهی با هم به رقابت پرداختند که در بخش انفرادی ۲۰ جزء زینب حسین‌آبادی از بوشهر اول و فاطمه جنتی از جهرم دوم شدند و در بخش آقایان نیز میلاد میلگی از بوشهر و نصرالله بازیاری از شیراز مقام های اول و دوم را کسب کردند.

قلیچ‌خانی ادامه داد: در بخش ۱۰ جزء بانوان مریم کرمی از بوشهر و مرضیه سادات حق‌خواه از جهرم و در بخش آقایان نیز محمد شادور از بوشهر و عبدالعلی نصیری از جهرم به مقام‌های اول و دوم این مسابقات دست یافتند.

مدیر مرکز حفظ تخصصی قرآن کریم الهادی(ع) بیان کرد: در بخش گروهی آقایان این دوره از مسابقات جهرم موفق به کسب مقام اول و بوشهر مقام دوم را کسب کرد و همچنین در بخش گروهی بانوان نیز شیراز (شعبه فضیلت) رتبه اول و جهرم رتبه دوم را کسب کردند.

وی در پایان هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقای کمی و کیفی سطح حافظان و گسترش اتحاد، همدلی بین موسسات قرآنی و شعب دارالتحفیظ الهادی(ع) عنوان کرد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر