دیدار استاندار خراسان جنوبی با خانواده شهید «احمد عبدالله زاده»


دیدار استاندار خراسان جنوبی با خانواده شهید عبدالله زادهبه گزارش خبرگزاری دمانت از خراسان جنوبی، جواد قناعت استاندار خراسان جنوبی شب گذشته ششم خردادماه در سفر به بوشرویه با خانواده شهید سردار شهید «احمد عبدالله زاده» دیدار کرد.

و استاندار خراسان جنوبی در این دیدار گفت: امیدوارم خداوند متعال به ما عنایت فرماید تا بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم و به بیراهه نرویم.

وی افزود: من یقین دارم که خون شهدا برای ایران تامین شده است. از شهدا.”

معصومه صدیق زاده همسر سردار شهید احمد عبدالله زاده نیز در این دیدار گفت: شهدا با دست خالی و دست خالی و با سلاح خداوند متعال به جنگ رفتند و امیدوارم ما نیز پا به پای شهدا باشیم جلب رضایت شهدا

گفت: روزی شهیدی در خواب به من گفت ما شهیدان زنده ایم. این دنیا ارزشی ندارد و اصل فقط آخرت است. خواب چهل شب شهادتش اتفاق افتاد.

گفتنی است شهید احمد عبدالله زاده مقدم متولد آذر ۱۳۴۰ دوران کودکی خود را در حین تحصیل برای کمک به خانواده سپری کرد. وی در بیست و دو سالگی ازدواج کرد و در شهریور ۱۳۵۸ با تشکیل سپاه پاسداران ایران در بوشروی وارد این نهاد مقدس شد.

در زمان حمله آمریکا به صحرای تاپاس، اولین نیرویی بود که آمادگی خود را برای حضور در محل و حضور در منطقه اعلام کرد. پس از راه پرخطری که انتخاب کرد عازم جبهه شد و در مدت حضور در خط مقدم دو بار مجروح شد که ۴۰ درصد مجروح و جانباز شیمیایی بود و سرانجام در شهریور ۱۳۶۶ در عملیات پدافندی در منطقه شلمچه. . در حالی که تیپ حضرت قائم (علیه السلام) مسئولیت تیپ ۲۱ امام رضا را بر عهده داشت و بر اثر اصابت مستقیم دشمن به شهادت رسید.

انتهای پیام