راهبرد کلان بنیاد شهید توزیع عادلانه خدمات ایثارگری است


کامیار ثقفی، قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشوربه گزارش ایکنا از لرستان، کامیار ثقفی، قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، امروز، ۱۷ اردیبهشت در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان که در سالن همایش‌‎های پیامبراعظم(ص) دانشگاه فرهنگیان لرستان برگزار شد، اظهار کرد: مأموریت اصلی و مبنایی بنیاد شهید تروبج فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت بنیاد شهید و امور ایثارگران در جهت تحقق ترویج فرهنگ تکریم جامعه ایثارگری و پشتیبانی این قشر ارزشمند جامعه است، اضافه کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی ایران است کمااینکه انقلاب اسلامی ایران نمونه و الگویی برای آینده بشریت است چراکه این جامعه قرار است جامعه الگوی اسلامی در جهان باشد.

ثقفی دیگر وظیفه بنیاد شهید را تداوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و با بیان اینکه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت برای رسیدن به تمدن اسلامی است، بر لزوم همکاری و تعامل بنیاد شهید و مردم و تشکل‌های مردمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد و گفت: جلسات تکریم و معارفه با این نگاه است که ما برای آنچه می‌بایست محقق می‌شد نرسیده‌ایم به معنای دیگر برای رسیدن به اهداف کلان بنیاد شهید نیازمند تحول هستیم.

وی با اشاره به اینکه مجموعه دولت‌ها برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کرده‌اند، افزود: امروز نظام ما دارای قدرت نرم معنوی و قدرت و اقتدار سخت‌افزاری است و کارهای بزرگی انجام شده است.

ثقفی با بیان اینکه تغییرات در بنیاد شهید و امور ایثارگران بر مبنای انتخاب اصلح بر مبنای مأموریت‌های آن لحظه است، افزود: ضرورت دارد تجریبات مدیران گذشته در خدمت مدیر جدید باشد.

قائم‌مقام بنیاد شهید کشور با تأکید بر اینکه سیاست و راهبری این بنیاد بر محور عدالت است، ادامه داد: منابع در حوزه‌های مختلف فرهنگ، آموزش به صاحبان حق در سطح کشور به شکل عادلانه ارائه شود.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر