راهیابی دو گروه تواشیح بابلسر به مرحله نهایی مسابقات کشوری


حجت الاسلام رمضان شجاعی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بابلسر و فریدونکنار در گفت وگو با ایکنا از استان مازندران، اظهار کرد: شهرستان بابلسر یکی از شهرستان های فعال و شاخص استان مازندران در زمینه فعالیت های قرآنی است. . که آثار خوبی در دست اقدام و قاریان دارد و از حافظان برجسته و ممتاز حوزه قرآن یاد کرد.

وی افزود: شهرستان بابلسر شهر حافظان و قاریان قرآن است و در دل آن بیش از ۱۰۰ حافظ قرآن و ۱۵۰ قاری برجسته و نمونه وجود دارد و در آن افرادی هستند که پیوند داده اند. دلشان به قرآن است.

الشاجی ادامه داد: بابلسر از نظر گروه های گردشگری نیز از ظرفیت بالایی برخوردار است که در حال حاضر پنج گروه برجسته منطقه ای، ملی و بین المللی در این شهرستان فعالیت می کنند.

وی از راهیابی گروه های تواشیح شهرستان بابلسر به فینال مسابقات قرآن کریم خبر داد و افزود: با حضور در مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن کریم، گروه های شرکت کننده در جزء تواسی رتبه های نخست را به خود اختصاص دادند.

رئیس اداره اوقاف بابلسر و فریدون کنار خاطرنشان کرد: گروه «فاطر» التواشیه در بخش مردان و گروه «سزار حکمت» در بخش بانوان بابلسر به فینال چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم راه یافتند. .

انتهای پیام