راه اندازی خیابان های پاپ آپ که در اکتبر به برانکس و کوئینز می آیند

راه اندازی خیابان های پاپ آپ که در اکتبر به برانکس و کوئینز می آیند


در بهار ، شهر قانونی را تصویب کرد تا اطمینان حاصل شود که برنامه محبوب خیابان های باز ، که فضای بیرونی بدون خودرو را برای نیویورکی ها در محل زندگی خود فراهم می کند ، از این اپیدمی بهتر عمل کند. به عنوان بخشی از آن قانون ، شهر متعهد است که نحوه مدیریت خیابان های باز را بهبود بخشد و همچنین آنها را در محله های کم برخوردار که بیشترین نیاز را به آنها دارند ، توسعه دهد. به همین منظور ، اداره حمل و نقل (DOT) سه شنبه اعلام کرد که برنامه های عمومی رایگان در برخی از این محله ها در برانکس و کوئینز در این ماه اجرا می شود.

پنجره بازشو ، که شامل مناطق بازی رایگان برای کودکان ، هدایای کارخانه و سرگرمی های موسیقی است ، تا چهار هفته باقی مانده در اکتبر به آستوریا ، کینگزبریج ، برونکس جنوبی و موت هاون می آید. این شرکت با Lyft همکاری می کند ، که Citi Bike را در مکان های مختلف تبلیغ می کند و 50 درصد تخفیف سالانه برای سواران در این محله ها ارائه می دهد.

هانک گاتمن ، کمیسر DOT گفت: “جاده باز” رابطه نیویورکی ها با محله خود را به طور اساسی تغییر داده است. ما در حال بازسازی فضا از خودروها هستیم در حالی که فعالیت های آموزشی و فرهنگی را ترویج می دهیم و به همسایگان خود کمک می کنیم تا از رشد دوچرخه در شهر ما استقبال کنند. “

سیاستمداران محلی ، از جمله رئیس بروکس روبن دیاز جونیور ، رئیس منهتن بورو گیل برویر ، سناتور رابرت جکسون ، و نماینده کنگره آدریانو اسپیلات ، از برنامه های در حال انجام این شهر و تلاش برای گسترش و بهبود خیابان های باز برای همه قدردانی کرده اند.

مشاور یدانیس رودریگز ، رئیس کمیسیون حمل و نقل ، گفت: “ایمنی دوچرخه مهم است. با برگزاری جلسات آموزنده ، امیدوارم بتوانیم به سواران اطمینان دهیم که می خواهند بیشتر دوچرخه سواری را ادامه دهند.” او سعی خواهد کرد که این نوع برنامه فرهنگی و آموزشی را به دیگر محله ها برساند.

لیست کامل پروژه ها را در زیر مشاهده کنید.

راه انداز جاده اکتبر:

  • جمعه 8/10/8 از ساعت 2-5 بعد از ظهر: جاده به خیابان الکساندر در موت هاون باز می شود شامل یک محیط یادگیری آزمایشگاهی پاپ آپ در طول مسیر ، از جمله بازی های بدون مانع و دوره های Street Maker ، محیط طراحی مداد و سایر رسانه ها.
  • شنبه 9/10/9 از ساعت 2-5 بعد از ظهر: جاده به خیابان الکساندر باز می شود اهدای گیاه توسط انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 15/10/15 از ساعت 5-8 بعد از ظهر: جاده دیتمارس در آستوریا شامل محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، Unobstructed Course و Street Maker ، محیط طراحی مداد و سایر رسانه ها است.
  • شنبه 16/10/10 از ساعت 5-8 بعد از ظهر: جاده دیتمارس انواع سرگرمی های هنری توسط خانواده Bindlestaff Cirkus
  • جمعه 22/10/20 از ساعت 2-5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس در برانکس جنوبی شامل محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، دوره های بدون مانع و Street Maker ، محیط طراحی مداد و سایر رسانه ها است.
  • شنبه 23/10/20 از ساعت 2-5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس اهدای گیاه توسط انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 29/10/10 از ساعت 2-5 بعد از ظهر: خیابان تبت در Kingsbridge باز می شود شامل محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، دوره های بدون مانع و Street Maker ، محیط طراحی مداد و سایر رسانه ها است.
  • شنبه 30/10/30 از ساعت 2-5 بعد از ظهر: جاده تبت شامل پیشنهادات گیاهی توسط انجمن باغبانی نیویورک ، و سرگرمی های هنری متنوع توسط خانواده Bindlestiff Cirkus

پروژه راه باز در آوریل 2020 به عنوان راهی برای نیویورکی ها با بیماری های همه گیر اعلام شد تا وقتی از مردم خواسته می شود که از اجتماع یا خانه دور بمانند ، فضای خود را برای پیاده روی در خارج از خانه گسترش دهند. در حال حاضر بیش از 350 بلوک و بیش از 70 مایل باران باز یا جزئی در شهر وجود دارد – می توانید مکان و ساعات کار را در اینجا بررسی کنید.

این پروژه همچنین یک ابتکار تبلیغاتی رایگان از جمله افتتاح رستوران ، فرهنگ باز و خیابان باز ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *