راه شهدا مصداق صراط مستقیم است


ابوالفضل نوروزی مدیر کل شرکت شهید خراسان جنوبیبه گزارش خبرگزاری ملی عراق از خراسان جنوبی، ابوالفضل ناورستی مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی امروز ۱۹ آبان ماه در مراسم نواخته شدن زنگ همکارم شهید در الشهدا. مدرسه فرهنگی بیرجند نشان می دهد که باید شکرگزار باشیم. وی خطاب به خانواده شهدا گفت: این قدردانی با احترام و خدمت در این مقوله حاصل می شود.

وی با بیان اینکه موظفیم هر کاری را که با بسمله انجام می دهیم طبق دستور قرآن و اسلام شروع کنیم، افزود: کلمه بدون نام خدا جواب بهتری دارد.

نوارستی با بیان اینکه امثال عمار در تاریخ ریشه دوانده و به اعتقادات خود پایبند بودند که می توانند الگو باشند، تصریح کرد: صراط مستقیم از آن کسانی است که مانند صالحان و شهدا هستند و این افراد می توانند این راه را بشناسند.

مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی با اشاره به اینکه شهدا جان خود را فدا کردند تا امروز کشور ما از امنیت و آرامش برخوردار باشد، گفت: راه شهدا نمونه صراط مستقیم است.

وی با بیان اینکه کسانی که در راه خدا شهید شدند در صراط مستقیم گام برمی دارند و راه شهدا صراط مستقیم خداست، افزود: دانشجویان می توانند از تشکیل و انعکاس محتوای اتاق فکر بنیاد شهید بهره مند شوند. پیشنهاداتی برای بنیاد شهید.

نوورستی گفت: گروه اندیشه ورس علاوه بر رسیدگی به خانواده شهدا و جانبازان به بررسی آسیب های دانش آموزان و رفع مشکلات این حوزه بر همین اساس می پردازد.

انتهای پیام