رایان استروم قبل از پیروزی رنجرز بر جزایر رفت

رایان استروم قبل از پیروزی رنجرز بر جزایر رفت


بریج پورت ، کانن. – جرارد گالانت ، مربی تیم می گوید مهمترین چیز برای رنجرز در بازی تدارکاتی خود ، شنبه شب برابر جزایر ، حفظ سلامتی است.

این گل در اواخر نیمه دوم ، هنگامی که رایان استروم با مدافع اسکات مایفیلد در جریان بازی رنجرز درگیر شد ، شکسته شد. مرکز 1B رنجرز بلافاصله دستکش هایش را درآورد ، درد داشت و شروع به دوست داشتن مچ دست راست کرد.

استروم بقیه بازی را از دست داد ، آبی پوشان در وقت اضافی با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی رسیدند ، سومین گل شب فیلیپ چیتیل بود که با آنچه تیم به عنوان مصدومیت بالای بدن توصیف کرد به پیروزی رسید.

گالانت بعد از بازی خیلی نگران مصدومیت استروم نبود. آشپز گفت “فکر نمی کرد” این مرکز را چهارشنبه در واشنگتن باز نگه دارد.

گالانت پس از پایان رنجرز در فصل گذشته 4-2 گفت: “او خوب خواهد شد.” “فقط قسمت بالایی بدن ، اما هیچ چیز خیلی جدی نیست که ما فکر نکنیم.”

در حالی که رودررو با نسخه Islanders روبرو بود که انتظار می رود رنجرز در فصل عادی ببیند ، Strome قدم برداشت و در دو فصل موثر بود. علاوه بر این ، رنجرز نیز محتاط هستند و اسلحه خود را روی آرتمی پانارین ، میکا زیبا نژاد و کریس کریدر می نشینند.

رایان استروم
AP

استروم قبل از مصدومیت گل ها و پاس گل های خود را ثبت کرد و به رنجرز در برتری 2-1 در دوره سوم کمک کرد. پس از ارسال یک پاس بزرگ به ویتالی کراوتسوف برای انجام یک بازی قدرتمند و نتیجه 1-1 در نیمه اول ، Strome ضربه K’Andre Miller را فقط 39 ثانیه در میانه زمین به خاک سپرد.

اما این فریب Chytil بود که شامل برد 2:06 در طول زمان در بازی قدرت بود ، جایی که رنجرز برنده شد.

چیتیل در مورد رکورد فریبنده فصل گذشته گفت: “برای من مهم است.” “بدیهی است که هنوز یک گل بود ، ما بازی را بردیم ، هنوز فصل قبل بود. همه می توانند بگویند فصلی است ، اما برای اطمینان ما ، بسیار زیاد است. خوشحالیم که فصل گذشته را به پایان رساندیم. “

این چک 22 ساله اضافه کرد که فصل گذشته زمان بسیار مهمی برای رنجرز برای بدست آوردن جانشین و آشنایی با سیستم گالانت بود. در ابتدای جلسه آموزشی ، استروم اشاره کرد که سیستم گالانت “بسیار ساده تر” است.

چیتیل گفت: “من با استرومر موافقم.” “ما داریم [one system for] سه سال پیاپی ، ما سیستم مشابهی داریم و اکنون ، در سه بازی ، باید آن را تغییر دهیم. ما طرز فکر خود را تغییر می دهیم. گاهی اوقات فقط با خرد ما رانندگی می کنید و گاهی فراموش می کنید که اکنون باید چه کار کنید.

“فصل خوبی برای ما و [we] فقط برای چهارشنبه آماده شوید. “

تحت نظر گالانت ، آزادی بازی بیشتری وجود دارد که مانع از فکر زیاد بازیکنان می شود. گالانت بر بازیکنان خود تمرکز می کند و تمرین تیراندازی مهمات و پلیس را انجام می دهد. این مرد 58 ساله هنوز دست های زیادی دارد و شیوه یادگیری بیشتری نسبت به سلف خود ، دیوید کوین دارد.

گالانت با بیان اینکه احساس می کند منحنی یادگیری رنگرز با سیستمش خوب پیش می رود ، خاطرنشان کرد: برای کنار آمدن تیم زمان می برد.

این معلم می گوید: “مردان کاری را که انجام می دهند انجام می دهند و عادت می کنند که همیشه این کار را انجام دهند.” “من فکر نمی کنم این یک معامله بزرگ ، یک معامله بزرگ باشد. این تفاوت زیادی ندارد ، اما زمان می برد و آنها در چند بازی گذشته عملکرد خوبی داشته اند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *