رشادت های شهید اسکندری مرا به یاد زحمات شهید سلیمانی می اندازد


سید احسان اصنافی شهردار شیرازبه گزارش خبرگزاری (ایکنا) از فارس، سید احسان اصنفی شهردار شیراز امروز، ۲۳ مردادماه با حضور آقای احسان اصنفی شهردار شیراز با اشاره به بازگشت شهید اسکندری به شیراز، ابلاغ کرد: و قدردانی از حضور همیشگی مردم متدین و متدین شهرستان. شیرازی در وقایع تاریخی گفت: آنها جامعه بشریت هستند و ما مفتخریم که در مراسم تشییع پیکر سردار شهید اسکندری که نامش مایه افتخار و یادش مایه امید و معنویت است شرکت می کنیم. . در عاشورای حسینی

وی افزود: شهید سرلشکر پاسدار عبدالله اسکندری پس از سال ها مبارزه در جبهه های حق علیه باطل آرزوی دل خود را که شهادت بود برآورده کرد و مانند سلف خود حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) بر او باد) … سر بر نیزه دشمنی دشمنان موکلش افتاد.

شهردار شیراز از شهید اسکندری به عنوان الگویی شایسته و ماندگار برای نسل جوان یاد کرد و رشادت های این شهید بزرگوار را یادآور شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی دانست و گفت: اینجا پیکر مطهر است. و مطهر این مجاهد در تیز خدا، مدافع فداکار حرم عشق، حافظ اقتدار، سربلندی، امنیت ملی و یار دلهای امیر، ستون شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بازگشت. با آغوشی گشاده به وطن رفت و عطر حضور پرنورش را پذیرا شد و در حرم اهل بیت عصمت و طهارت سوم به خاک سپرده شد.

صنفی در پایان از مردم استان شیراز خواست تا همچون همیشه حرمت شهدا را گرامی بدارند و با حضور پر رنگ خود به کسانی که از اسلام و ایران می کاهند نشان دهند که دین عشق و ایثار مرز و جغرافیا و راه نمی شناسد. شهدا همیشه پر از جاده و پر برکت است.

گفتنی است مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سربریده رهبر محور مقاومت حاج عبدالله اسکندری روز دوشنبه ۲۶ مردادماه مصادف با عاشورای حسینی ساعت ۹ صبح از میدان الشهدا به سمت الشهدا برگزار می شود. حرم الشریف. حرم حضرت شاهچراغ (علیه السلام).

انتهای پیام