رنجرز آماده است تا عضلات خود را در برابر تام ویلسون نشان دهد

رنجرز آماده است تا عضلات خود را در برابر تام ویلسون نشان دهد


در 3 مه ، پس از ضرب و شتم شدید تام ویلسون ، آرتمی پانارین در محوطه جریمه سقوط کرد و سرانجام توسط خدمه ای گیج کننده سرنگون شد ، مامور مخفی پایتخت به راهرو رختکن پارک حمله کرد تا او را ادامه دهد. شرمندگی رنجرز.

“آنها کسی را برای من ندارند!” به گفته یک ناظر خوب ، ویلسون فریاد زد.

پنج ماه و یک فصل بعد ، رنجرز قطعاً در حال حاضر تمام شده است. یا در تابستان به خواب می روید و دیگر بازیگران رایان ریوز ، بارکلی گودرو ، سمی بلیس ، دریدن هانت ، پاتریک نمت و جارد تینوردی را از دست می دهید ، همه انتظار می رود چهارشنبه شب در برنامه تلویزیونی ترنر حضور داشته باشند. مسابقه در واشنگتن

این نام را دریافت کنید. برنامه 82 بازی یک بازی 1 به اضافه 81 نیست. این یک چالش تنها برای آبی ها نیست زیرا آنها وارد عصری تحت رهبری کریس دروری ، مدیر کل و جرارد گالانت ، سرمربی تیم می شوند. در طول مسیر می توان به راحتی به هر دو نقطه در خطر دسترسی پیدا کرد.

اما ، مهم نیست که آبی پوشان پس از آمادگی روز سه شنبه در ورزشگاه چقدر اعتراض می کنند ، مطمئناً اینطور است. چرا تینوردی ، هفتمین مدافع باشگاه ، می تواند نیلس لوندکویست ، نامزد احتمالی جایزه کالدر را جایگزین این کار کند؟ چرا دیگر هانت یک کمربند عمیق امضا می کند و به جای ژولین گوتیه به ردیف سوم می رود؟

باید بگویم: من در این مورد کمی تردید داشتم. تقریباً همه ، رنجرز در بازی مستقیم آن در بازی مقابل کپس در چند فصل گذشته بسیار خوب عمل کرد. آنها در واقع چهار فصل از شش مورد اول را در فصل گذشته کسب کردند تا دو موسیقی متن آخر را در لونی-تونویل از دست بدهند. آبی پوشان فصل گذشته واشنگتن را 2-1 و در فصل 19-19-2018 0-1-3 شکست دادند.

https://www.youtube.com/watch؟v=BQTfHDJIuZA

بنابراین ، 6-6-3 در سه سال با دیوید کوین پشت نیمکت. با توجه به اینکه کپز 54 امتیاز را 54 امتیاز قبل از شکستن پیراهن بلوز در این کشش به دست آورد ، خیلی خجالتی نیست. استعداد می تواند حکمرانی کند ، درست مانند شب مارس 2020 ، زمانی که میکا زیبا نژاد در وقت اضافی 6-5 آبی پوشان در پارک پنج گل به ثمر رساند.

اما من همچنین می دانم که وایت ارپ ، برادرش و داک هالیدی در اواخر اکتبر 140 سال پیش با چاقو در جیب خود وارد OK Corral نشدند تا اسلحه را در برابر Ike Clanton و Cowboys بکشند.

تام ویلسون سال گذشته در بازی بین رنجرز و پایتخت با آرتمی پانارین همکاری می کند.
تام ویلسون سال گذشته در بازی بین رنجرز و پایتخت با آرتمی پانارین همکاری می کند.
AP

آیا تینوردی به لوندکویست نزدیک می شود؟ مدافع 29 ساله 29 ساله ، ویلسون را در بوستون در 5 مارس در دومین بازی خود مقابل بروینز به چالش کشید و پس از آنکه از وی خواسته بود نشویل را ترک کند ، پس از این که ویلسون با آرنج از پشت با براندون کارلو مبارزه کرد ، از وی درخواست ترک کرد. بازی مجازات نمی شود – آیا کسی الگویی را در اینجا تشخیص داده است؟ – اما ویلسون بلافاصله پس از تحت فشار قرار دادن گری بتمن ، 7 بازی محروم شد.

نگهبانان برخاستند و اگر بخواهند وسایل خود را به نمایش بگذارند آنها را بخشیدند. پیراهن های بلوز در مسابقه شب 5 می مانند برادران عمل کردند که در پی معافیت NHL و بخش ایمنی بازیکنان با امتناع از تعلیق ویلسون انجام شد. این بیانیه توسط مالک عصبانی این حق رای ، جیم دولان ، که خواستار معاون شغل جورج پاروس برای ایمنی بازیکنان بود ، اخراج شد. و مرگ دو رئیس جمهور ، جان دیویدسون و جنرال موتورز جف گورتون ، در تیراندازی. از دوشنبه تا چهارشنبه ، این 48 ساعت فانتزی ارتعاشی است.

در حاشیه مشاجره ای رخ داد و کوین رونی ، کالین بلکول و فیل دی جوزپه در ساعت 0:01 دست دادند. به پست گفته شد که طی سه مسابقه ، زدنو چارا از برندان اسمیت دعوت کرد که برود. اما اسمیت قبول نمی کند و به Big Z می گوید که منتظر ویلسون است.

بنابراین اسمیت در ساعت 0:50 به دنبال ویلسون رفت و با او درگیر شد و محرک مشکل او را انتخاب کرد. در 4:14 ، دو مبارزه دیگر شامل رایان استروم و آنتونی بیتتو انجام شد. در کل شش دوره شش مورد از شش مورد برای بازیهایی که به نظر می رسد نوعی تمرینات کاتارتیک برای گروه دارند.

هشت نفر از 18 اسکیت باز رنجرز که با او بازی می کنند در این لیست پرتاب کننده نخواهند بود و شش اسکیت باز دیگر این سوار هنوز پیراهن بلوز را نپوشیده اند. مشکلی نیست. خاطرات موسسه در محدوده اتاق وجود دارد. مشتاق گذاشتن گذشته در آنجا. این رنجرز برای رقص یقه سفید نمی بندند.

در عوض ، آنها به چیزهای خود می بالند. “انعطاف پذیری” ، حتی ممکن است راه بهتری برای بیان آن باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *