روز داغ برای فرماندار سابق اندرو کومو

روز داغ برای فرماندار سابق اندرو کومو


آیا تصویری از فرماندار سابق ، ارابه ، قایق و سگش ، و لبخند و قایقرانی شاد او دارید؟ در اینجا چکار باید کرد با دستیار که این کلمات را دزدیده است: “به او توصیه شد چند روز موهای خود را اصلاح نکند. برای پرورش جارو. حتی یک عکس اینستاگرامی از او سوار بر قایق با سگش ارسال کرد. چون چرا؟ چون چیزهایی نوشته شده بود که او نمی خواست. بنابراین ایده برنامه ریزی شده این بود که به این ترتیب او آسان ، دوستانه و چشم نواز به نظر برسد. و افول سیاست. ” یکی از مدیران هنوز اخبار و عکس های او را مدیریت می کند.

با توجه به نقطه کانونی یوکل هوچول ، بسیاری امیدوارند او بازگردد.

خیلی لرزش های بزرگ

ما در حال خروج از مکبث هستیم این دانیل کریگ و روث نگا بودند که لیدی مکبث وارد برادوی شد. این فیلم دیگر “مکبث در گام” با ویتنی وایت در تئاتر رپرتوری آمریکا بود. این دنزل واشنگتن بود که “جولیوس سزار” را در برادوی ، به علاوه “ریچارد سوم” زد و تازه جشنواره فیلم نیویورک را در “مکبث” دیگری افتتاح کرد. دنزل ، 66 ساله ، یکی از مسن ترین هایی است که به پادشاه شکنجه شده خدمت کرده است: “این ، آخرین چالش و پاداش نهایی ، جایی است که من شروع کردم و می خواهم موفق شوم.” مکبث او سیاه و سفید است و در تئاتر کریسمس خواهد بود یا نه.

دانیل کریگ بازیگر نقش اصلی خواهد بود "مک بیت"
دنیل کریگ در فیلم “مکبث” بازی خواهد کرد.
سمیر حسین / WireImage

افسانه های جزیره

کنت برانا بلفاست را می شناسد.

“بلفاست” ، درباره مکان ها و افرادی که دوستشان دارم ، فیلم شخصی من است. از بازیگران آن می توان به جودی دنچ و جیمی دورنان اشاره کرد. من آنجا متولد شده ام. بچه ها بر اساس من هستند.

“اواخر دهه 1960 یک دوران پرآشوب بود. درام ، خشونت ، هرج و مرج ، ترس ، من و خانواده ام دستگیر شدیم. 50 سال طول کشید تا راهی برای نوشتن در این مورد پیدا کنم.

“داستان درون من است. نه فقط در مورد خانواده های کوچک در شرایط پرتنش. همچنین در مورد پازل انواع مختلف. موانعی در انتهای راه ما محدودیت های خانوادگی با تصمیم ماندن یا رفتن مبارزه کنید. بازداشت ، نگرانی برای ایمنی خانواده شما نشان دهنده گسترش جهان امروز است. “

“بلفاست” 12 نوامبر افتتاح می شود.

به لانف پایانی ما

بروس ویلانچ ، معروف ترین کمدین آن دوران ، شش بار برنده جایزه امی ، کمدین سابق فیلم باقی مانده از اسکار: “من دیگر نمی توانم شوخی کنم. امروز همه احساس می کنند خیلی سریع هستند. کلمات محرکی که به سطح خاک منتهی می شوند. و در حالی که ما می توانیم دونالد را تحت فشار قرار دهیم ، او نمی تواند با کامالا اولین زن در بسیاری از نژادها رفتار کند. و گرامپا بایدن خنده دار نیست. دی بلاسیو یک داستان ملی نیست. من یهودی و روحانی هستم ، اما همه کاتولیک ها خواهر مارگارت ، ماریان یا لیندا را می شناسند ، بنابراین شما نمی توانید به آنجا بروید.

بروس ویلانچ در نمایش جشنواره فیلم LGBTQ لس آنجلس 2021 شرکت می کند "رول شش."
بروس ویلانچ در مراسم 20GB LGBTQ Losfest لس آنجلس “حلقه ششم” شرکت می کند.
عکس آماندا ادواردز / گتی

“در طول مراسم اسکار ، ما در یک اتاق تلویزیون کوچک خارج از صحنه نشستیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد. طرفداران مانند بیلی کریستال ، استیو مارتین می تواند موادی را که آماده کرده ایم اداره کند. وقتی مایکل مور برنده می شود و سخنرانی خود را در مورد جنگ آغاز می کند و جورج بوش سپس مورد تمسخر قرار می گیرد ، ما نویسندگان دیوانه می شویم که پیگیری طنزآمیز عالی خواهد بود. در سمت راست تجارت ، او با آرامش می گوید: “این بار Stagehands به مایکل مور کمک کرد تا سوار ماشینش شود.”

“کمدین های حرفه ای می توانند زنده بمانند. برخلاف ستاره های برنده جایزه سینما. می دانید که این بچه ها نمی توانند با کارنگی هال کار کنند. آنها جامد هستند. تنها کاری که می توانند انجام دهند این است که به یک خط عالی برسند. “

خیلی دوستت دارم

اینکه ماسک بزنید یا نه ، یک سوال است. پاسخ این است: همه آنجا کارشان تمام شده است. به به مارشا میسون در “گمشده در یونکرز” نیل سیمون در مرحله هارتفورد در آوریل اکران می شود. به به مارک روبرتز ، کارآفرین املاک در 62 سالگی خود ، میزبان 200 مهمان در هتل هریت در هتل 1 در غرب هالیوود بود.


سیاستمدار: “شواهدی علیه من وجود دارد ، اما من 75000 دلار برای مبارزه با پرونده دارم.” وکیل: “با پیش پرداخت ، بسیار محتمل است که به زندان بیفتید.”

فقط در نیویورک ، بچه ها ، فقط در نیویورک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *