رژیم درمانی – اهداف و درمان

رژیم غذایی یکی از موثرترین روش ها برای درمان هر بیمار و حتی برای هر فرد سالم نامیده می شود. انواع رژیم های غذایی جایگزین برای درمان سرطان، بیماری های قلبی عروقی و آلرژی های غذایی ارائه شده است. اساساً بیشتر رژیم‌ها بر خوردن سبزیجات، میوه‌ها، غلات کامل و حبوبات تازه‌تر و تازه‌تر تمرکز دارند. آلرژی به غذا به یک حوزه اصلی تحقیقات تبدیل شده است.

رژیم غذایی به شدت در بسیاری از اشکال آرتریت نقش دارد. غذا می تواند باعث آرتریت شود و همچنین می تواند به درمان کمک کند. بسیاری از این رژیم‌های غذایی خاص از این مشاهده سرچشمه می‌گیرند که RA در جوامعی که رژیم غذایی «ابتدای»تری دارند، یافت نمی‌شود.

درمان خانگی کامپیوتری کامپیوتر را به ابزاری عالی برای درمان تبدیل کرده است. این برنامه رژیم درمانی از نور و صدا استفاده می کند که به معنای تحریک بصری از طریق استفاده از تصاویر، رنگ ها و تصاویر زنده است. این تکنیک ها در ده سال گذشته در اسرائیل مورد تحقیق قرار گرفته است.

هدف از رژیم درمانی

برای تنظیم رژیم غذایی با توانایی بدن در استفاده از غذاهای خاص، ایجاد یک اثر خاص به عنوان یک درمان، برای غلبه بر کمبودها با افزودن مواد غذایی غنی از برخی عناصر ضروری. برخی از والدین احساس می کنند فرزندشان هم به رژیم غذایی و هم به دارو نیاز دارد. پالمر بیان می‌کند که ما تصمیمات والدین را قضاوت نمی‌کنیم یا فشار بیشتری بر آنها وارد نمی‌کنیم.

رژیم درمانی برای ADHD

در حالی که برخی از مطالعات نشان داده‌اند که مواد غذایی و افزودنی‌های غذایی بر برخی رفتارها در برخی از کودکان تأثیر می‌گذارند، دستکاری رژیم غذایی در مدیریت روتین ADHD توصیه نمی‌شود. در صورت ایجاد رژیم غذایی خاص، باید تحت نظارت دقیق یک متخصص تغذیه و ترجیحا با تجربه در این زمینه باشد. روغن‌ها و چربی‌های خوراکی نیز در مقیاس وسیعی به‌عنوان رژیم درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که می‌توانند پیشرفت بیماری‌ها را متوقف کنند یا پیشرفت بیماری‌ها را کاهش دهند.

درمان رژیم درمانی کمبود ویتامین B12

اگر می خواهید از کمبود ویتامین B12 خلاص شوید. سایر منابع قوی برای رژیم درمانی کمبود ویتامین B12 شامل گوشت، تخم مرغ و محصولات لبنی است. در اینجا چند نمونه با محتوای ویتامین B12 در هر وعده ۲۰۰ کالری آورده شده است: خوک صدف کنسرو شده، ۲۶ میکروگرم، ماهی سالمون ۱۵ میکروگرم، خورش صدف، ۷ میکروگرم، استیک T-bone، ۵ میکروگرم، استیک پورترهاوس، ۴ میکروگرم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

رژیم لاغری سریع