رژیم رایگان کاهش وزن – رژیم کاهش وزن


رژیم رایگان کاهش وزن
رژیم رایگان کاهش وزن

رژیم رایگان کاهش وزن

آیا می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن با غذاهای رژیمی وزن کم کنید و اعتماد به نفس پیدا کنید؟ آیا می خواهید تناسب اندام داشته باشید؟ آیا برای مهمانی یا هر مناسبت برنامه دارید؟ و می خواهید در لباس های خود زیبا به نظر برسید؟

به این منظور بهتر است غذای سالم و کارآمد انتخاب کنید. و به جراحی نرو قرص های رژیمی و مکمل های غذایی

یکی از دغدغه های مردان و زنان دوستدار تناسب اندام ، از دست دادن شکم و لگن و سوزاندن چربی است. تغذیه سالم پرهیز از غذاهای چرب و چرب و برخی ورزش ها به شما در جلوگیری از چاقی موضعی کمک می کند. مخصوصاً چاقی شکمی

نکته اصلی در هر رژیم غذایی این است که همیشه باید به خاطر داشته باشید که حذف وعده های غذایی به هیچ وجه سالم نیست. و همچنین خطرناک است.

برای رسیدن سریع به کاهش وزن شکم اصول و دستورالعمل هایی وجود دارد که با رعایت این اصول شما می توانید به سرعت و به راحتی چربی شکم را از بین ببرید و وزن خود را کاهش دهید.

چگونه در سی روز وزن کم کنیم؟

همیشه یک راه سالم و مستقل برای کاهش وزن وجود دارد ، کاهش وزن و افزایش شدید آن برای بدن و شخص مضر است ، چنین نوساناتی به طور غیر مستقیم تأمین مواد مغذی و مواد معدنی در بدن را مختل کرده و باعث بیماری می شود. در این مقاله ، موارد زیر وجود دارد: راههای برنامه ریزی و سازماندهی برای کاهش وزن رهایی از چاقی و بیماری ناشی از اضافه وزن یکی از مشکلات جدی افراد جامعه است که سعی می کنیم از شر آن خلاص شویم.

برنامه آسان کاهش وزن سی روزه:

1. پذیرفتن:

برای کاهش وزن در یک ماه مهمترین چیز این است که این واقعیت را بپذیریم شما وزن ایده آل خود را ندارید و اضافه وزن دارید. که اعتماد به نفس شما را از بین می برد

2- اهداف واقع بینانه تعیین کنید:

شما باید اهداف واقع بینانه تعیین کنید. من می دانم غذاهای احمقانه ای وجود دارد که می توانید در عرض 1 روز وزن خود را کاهش دهید اما واقعاً عجیب است. این رژیم می تواند شما را در کمتر از 7 روز 7 پوند از دست بدهد.اصلاً برای سلامتی شما خوب نیست. در واقع این حالت موقتی است و ممکن است بعد از چند روز بیمار شوید و به وزن اولیه خود بازگردید.باید منتظر بمانید و اهداف خود را مشخص کنید. کاهش دو یا سه کیلوگرم در ماه یک هدف ساده است. که می تواند انجام شود و در بدن شما نشان داده شود. بنابراین قبل از اینکه هدف نهایی خود را تعیین کنید. خوب فکر کنید تا بعدا پشیمان نشوید.

3- ورزش هوازی:

ورزش هوازی روزانه برای کسانی که تازه شروع کرده اند ، 30 دقیقه ورزش پنج بار در هفته کافی است. در طول زمان می توانید آن را به چهل دقیقه یا بیشتر افزایش دهید.

همه چیز به شما بستگی دارد اگر واقعاً می خواهید وزن کم کنید ، یک روز ورزش و ورزش را از دست ندهید!

می توانید با گرم کردن برای چند دقیقه شروع کنید و با تمرینات کششی به پایان برسانید.

4- وقت خوبی برای خوردن داشته باشید:

علاوه بر نوع غذای خورده شده مهم است. همچنین باید برنامه غذایی مناسبی داشته باشید. بعد از ساعت 8 یا 9 از خوردن شام خودداری کنید و قبل از خواب حتما ورزش کنید.به مرور زمان میان وعده های کمتری بخورید. بیشتر افزایش وزن به دلیل خوردن تنقلات است. بین وعده های غذایی می توانیم هر چیزی بخوریم. اما نباید زیاده روی کرد.

میان وعده بدی نیست اما سعی کنید آن را با تنقلات سالم پر کنید. بیسکویت را جایگزین آجیل یا سالاد کنید. مصرف کافئین را تا حد ممکن به حداقل برسانید.

5- تمرینات استقامتی انجام دهید:

این تمرینات استقامتی را نباید از دست داد. پس از انجام تمرینات هوازی ، تمرینات استقامتی را به مدت 10 دقیقه انجام دهید.جوانان برای این کار گزینه مناسبی هستند. اما اگر به هر دلیلی نمی توانید به باشگاه بروید و در خانه ندارید ، آن را امتحان کنید.از بطری وزنه استفاده کنید ، برخی از خانم ها از کیسه شن استفاده می کنند.

6- راه بروید و راه بروید:

پیاده روی باید جایگزین ورزش های هوازی شود. در واقع شما باید هم پیاده روی کنید و هم تمرینات هوازی را برای کاهش وزن انجام دهید. پیاده روی 45 دقیقه ای در صبح 160 کالری می سوزاند. قطعاً کمک خواهد کرد. و روند کاهش وزن را تسریع می کند.

7- از پله ها بالا بروید:

افرادی که مرتباً از پله ها بالا می روند سریعتر از افرادی که صعود نمی کنند وزن خود را کاهش می دهند.

تنها چند دقیقه در روز طول می کشد تا از پله ها بالا بروید. قطعا کالری بیشتری خواهید سوزاند. و روند کاهش وزن سریعتر اتفاق می افتد مهمترین قسمت بالا رفتن از پله افزایش ضربان قلب و عرق کردن زیاد است. می توانید این تمرین 5 دقیقه ای را 3 بار در روز و تا پایان ماه تکرار کنید. تاثیر کاهش بدن خود را خواهید دید.

8- کار هنگام تماشای تلویزیون:

اکثر مردم می گویند کار هنگام تماشای تلویزیون یک راه عالی برای جلوگیری از بیکاری و بیکاری است. البته پیاده روی و ورزش به زمان زیادی در طول روز نیاز دارد. اما واقعاً همه چیزهایی را که می خورید می سوزاند. این به شما کمک می کند 3 پوند در یک ماه کاهش دهید.

9- پروتئین بخورید:

کاهش وزن با خوردن غذای سالم دنبال می شود ، شما نمی توانید غذای ناسالم بخورید و وزن خود را کاهش دهید. اگر می خواهید تغییرات سریع تری در بدن خود مشاهده کنید. در عوض ، عادات غذایی و شیوه زندگی خود را تغییر دهید.

میوه ، سبزیجات ، عدس ، تخم مرغ ، گوشت ، انبه ، موز را به رژیم غذایی خود اضافه کنید. اما لطفا توجه داشته باشید که شما نباید بیش از یک موز در روز بخورید. سیب زمینی شیرین یا سیب نخورید. از آنجا که برای سلامتی شما مفید هستند ، بد هستند. در طول روز بیش از یک تخم مرغ استفاده نکنید.

10- از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید:

کار بعدی که باید انجام دهید این است غذاهای سرخ کرده و مضر را از لیست خود حذف کنید. شما باید غذاهای سفید مانند رشته فرنگی ، ماکارونی و نان سفید را جایگزین کنید همچنین می توانید آنها را با نان قهوه ای جایگزین کنید. غذاهای خیابانی بی کیفیت را جایگزین کرده و از آنها اجتناب کنید. کم چرب چربی زیاد

11- شکر نخورید:

یکی دیگر از کارهایی که باید برای کاهش وزن انجام دهید این است که قند را از بین ببرید بستنی را از کیک ها و بیسکویت ها بگیرید که همه دشمنان شما هستند. اینها متابولیسم شما را کاهش داده و کاهش وزن شما را متوقف می کند.

12- چای سبز بنوشید:

نوشیدن چای سبز به کاهش وزن کمک می کند. نوشیدن 3 یا 4 فنجان چای سبز در طول روز سوخت و ساز بدن را افزایش داده و به کاهش سریع وزن کمک می کند. همچنین به شما کمک می کند تا کالری بیشتری هنگام ورزش بسوزانید. نگران نوشیدنی ها نباشید زیرا هیچ کدام از اینها و مانند آن نیست آب و سلامتی

یکی صبح و یکی بعد از ظهر با یک میان وعده و آخرین را بعد از شام بنوشید.

13- آب آشامیدنی :

اگر می خواهید در عرض یک ماه سریع وزن کم کنید. هر روز دو لیتر آب بنوشید. به دفع سموم از بدن کمک می کند و بدن را هیدراته نگه می دارد. هر بار که به آب احتیاج دارید ، در واقع به شما کمک می کند کمتر غذا بخورید. قبل از غذا خوردن ، حتما یک لیوان آب بنوشید. این روش مصرف کالری کمتر و این به کاهش وزن شما کمک می کند.

14 هنگام تماشای تلویزیون غذا نخورید:

سعی کنید در حین تماشای تلویزیون غذا نخورید زیرا این کار باعث می شود بیش از آنچه فکر می کنید غذا بخورید و حواس شما را پرت کند.در واقع ، وقتی غذا می خورید ، تمرکز بر آرام غذا خوردن به شما کمک می کند تا درست غذا بخورید و آنقدر غذا بخورید که وزن کم کنید.

15- هفته ای یکبار تقلب کنید:

این را در روز جمعه یا هر روز به دلخواه خود امتحان کنید. شما غذاهایی را که بیشتر دوست دارید می خورید. با این حال ، مطمئن شوید که این کار را فقط یک بار در هفته تکرار نکنید.

16- قبل از ورزش قهوه بنوشید:

می توانید یک ساعت قبل از تمرین یک فنجان قهوه داغ بنوشید.البته قهوه باید فاقد قند باشد. افرادی که از این آزمایش استفاده کردند در طول یک ماه تغییرات قابل توجهی در کاهش وزن خود مشاهده کردند.

17- بیشتر بخواب:

یکی از بزرگترین رازهای کاهش وزن ، خواب کافی است. اگر روزانه حدود 8 ساعت می خوابید شانس خود را برای کاهش وزن افزایش خواهید داد. این به این دلیل است که وقتی بدن در وضعیت پایدار است بهترین عملکرد را دارد.

18- از رژیم غذایی پربازده پیروی نکنید:

به یاد داشته باشید که شما باید در دراز مدت سالم بمانید و از بدن خود محافظت کنید زیرا اکثر غذاهای پرمصرف هیچ تاثیری ندارند.

19- سازگار و با انگیزه:

آخرین و مهمترین مسئله در مورد کاهش وزن ، انگیزه و سازگاری است: اگر می توانید همه موارد فوق را انجام دهید و در مسیر خود باقی بمانید. هیچ کس نمی تواند مانع کاهش وزن شما شود. فقط باید از خود بپرسید.

نکات بیشتر برای موفقیت در رژیم کاهش وزن یک ماهه:

 • سبزیجات خام ، میوه ها ، سالاد و چای های گیاهی از بهترین غذاهایی هستند که می توانید برای کاهش وزن بخورید.
 • برای پخت و پز از روغن زیتون و روغن سویا استفاده کنید.
 • از شیرینی زیاد استفاده نکنید.
 • چای گیاهی با عسل را به عنوان میان وعده میل کنید.
 • می تواند زیاد راه برود
 • برای جلوگیری از تجمع چربی در تابستان از ویتامین D استفاده کنید.
 • ویتامین B کافی دریافت کنید
 • غذاهای سرشار از ویتامین C بخورید.
 • کلسیم کافی برای تنظیم ترکیب بدن خود دریافت کنید.
 • به یاد داشته باشید که کالری بیشتری نسبت به آنچه مصرف می کنید بسوزانید.
 • اهداف کاهش وزن خود را بنویسید.
 • مقدار غذایی را که می خورید کاهش دهید
 • فیبر بیشتری بخورید
 • آهسته غذا بخورید.
 • غذای خود را خوب بجوید
 • الکل مصرف نکنید
 • برنج قهوه ای بخورید.
 • برای جلوگیری از کم کاری تیروئید از مکمل های ید استفاده کنید.
 • پروتئین های بدون چربی مانند تخم مرغ ، ماهی ، پنیر ، مرغ و بوقلمون نه تنها از گرسنگی جلوگیری می کند ، بلکه از گرسنگی نیز جلوگیری می کند. همچنین سطح کورتیزول را کنترل کرده و چربی ها را می سوزاند.
 • تحقیقات نشان داده افرادی که مقدار زیادی ویتامین C مصرف می کنند 30 درصد بیشتر از سایرین چربی می سوزانند.
 • از غذاهای فرآوری شده اجتناب کنید
 • از خوردن غذا قبل از خواب خودداری کنید.
 • درمان نفخ معده.
 • به خاطر داشته باشید که از کروم برای حفظ توده بدون چربی بدن استفاده کنید.
 • برای افزایش چربی سوزی از کاتچین استفاده کنید.
 • به کربوهیدراتهای کم گلوکز بروید.

حتی به حذف کامل چربی های سالم فکر نکنید:

مصرف بیش از حد چربی می تواند منجر به تجمع چربی در شکم و سایر قسمت های بدن شود. چربی دو برابر پروتئین یا کربوهیدرات کالری دارد. 1 گرم چربی 9 کالری دارد ، در حالی که 1 گرم کربوهیدرات یا پروتئین 9 کالری دارد 4 کالری علاوه بر این ، برخلاف تصور رایج چربی در بین درشت مغذی ها کمترین تأثیر را بر سیری داشت. این بدان معنی است که شما نسبت به غذاهای پرچرب سریعتر از غذاهای حاوی فیبر بالا یا غذاهای غنی از کربوهیدرات احساس گرسنگی می کنید. چربی همچنین دارای کالری کمتری است ، به این معنی که بدن از انرژی بسیار کمی برای تجزیه چربی استفاده می کند. برعکس پروتئین دارای خاصیت کالری بالایی است ، به این معنی که بدن بیشتر کالری های غذاهای غنی از پروتئین را در این فرآیند استفاده می کند. در هضم و هضم

با این حال ، مهم است که چربی را به طور کامل از رژیم غذایی حذف نکنید. اسیدهای چرب ضروری (در غذاهایی مانند آجیل ، دانه های روغنی یافت می شود ماهی چرب و دانه های تصفیه نشده) برای حفظ عملکرد مناسب بدن مهم هستند. این چربی ها در بدن تولید نمی شوند و باید از طریق رژیم غذایی دریافت شوند. برعکس باید از مصرف چربی های اشباع خودداری کرد. این چربی ها نسبت به اسیدهای چرب ضروری باعث تجمع و افزایش وزن می شوند. بدن همچنین به مقادیر کمی از اسیدهای چرب برای اهداف خاص نیاز دارد. اما می تواند در صورت نیاز تولید شود

نوع دیگری از چربی ، چربی ترانس ، باید به طور کامل از رژیم غذایی حذف شود. این چربی ها در فرآیندهای شیمیایی مورد استفاده کارخانه های مواد غذایی برای تبدیل روغن های مایع به چربی جامد و افزایش ماندگاری مواد غذایی استفاده می شوند. علاوه بر اثرات مضر بر سلامتی چربی های ترانس می توانند باعث افزایش وزن شوند. اگرچه تمام کالری های مصرفی تحت کنترل هستند.

در مطالعات میمون اسیدهای چرب ترانس به رژیم غذایی گروهی از میمونها اضافه شد. و اسیدهای اشباع نشده ، مانند روغن زیتون ، به رژیم غذایی همه میمون ها اضافه شد. و همه آنها به همان میزان کالری دریافت می کنند. افزایش وزن در میمون های تغذیه شده با چربی ترانس 2.7 درصد بود ، در حالی که در گروه دیگر 1.8 درصد (که از چربی اشباع نشده استفاده می کردند).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *