رژیم صهیونیستی ملت فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخ حماس را شبح می تنبل


رژیم صهیونیستی تهدید به اعمال زور بیشتر علیه مردم فلسطین و واکنش حماس کرد

به گزارش ایکنا به نقل اجتناب کرده اند وسط رسانه های فلسطین، شهر قدس اشغالی در عید یهودیان شاهد محدودیت هایی اجتناب کرده اند سوی نیروهای اشغالگر برای فلسطینیان بود کدام ممکن است معمولاً برای ادغام کردن تعطیل جاده ها، شهرک ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه های شهرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل ایست های بازرسی ارتش می شد. .

را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظامی اسرائیل انتخاب گرفت برای مقابله همراه خود اعتراضات فعلی نیروهای بیشتری را در مناطق فشار همراه خود فلسطینیان در کرانه باختری مستقر تنبل.

به آموزش داده شده است رسانه های اسرائیلی، نظامی اسرائیل علاوه بر این افزایش نیروهای شخصی در مناطق پرتنش کرانه باختری را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقرار ۲ گردان اضافی، قصد دارد نیروهای مهندسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات با کیفیت حرفه ای را {در این} جهان مستقر تنبل به همان اندازه نیمه های شکسته دیوار حائل را تبدیل کردن تنبل.

رژیم صهیونیستی تعدادی از روز پیش اجتناب کرده اند مونتاژ ۲ بخش تولید دیگری اجتناب کرده اند دیوار آپارتاید در شمال غرب برای جلوگیری اجتناب کرده اند تأثیر می گذارد مبارزان فلسطینی به سرزمین های اشغالی برای انجام عملیات استشهادی خبر داد.

به آموزش داده شده است رئیس ستاد کل نظامی رژیم صهیونیستی، رعد حازم کدام ممکن است فینال عملیات استشهادی را در تل آویو انجام داد، اجتناب کرده اند طریق شکافی کدام ممکن است در دیوار حائل در شمال غرب تحمیل شد، توانست شخصی را به سرزمین های اشغالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تل آویو برساند. موسسه مالی.

شبح رژیم صهیونیستی به استفاده تا حد زیادی اجتناب کرده اند نیروی ارتش علیه افراد فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخ حماس

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری همراه خود تحریک کردن فشار ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسعه ترس {در میان} افسران اسرائیلی، وزیر نبرد شبح کرد کدام ممکن است نظامی این رژیم هیچ محدودیتی مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند زور علیه فلسطینیان در کرانه باختری، بیت المقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرزمین های اشغالی در سال ۱۹۴۸ نخواهد داشت.

به گزارش وسط {اطلاع رسانی} فلسطین، بنی گانتز ذکر شد: تنها چیزی کدام ممکن است میزان استفاده اجتناب کرده اند زور را انتخاب کنید و انتخاب کنید زور را علیه فلسطینی ها تصمیم گیری می تنبل، خواستن عملیاتی است.

گانتز همراه خود ردیابی به عملیات‌های فعلی علیه فلسطینی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستگیری ده‌ها نفر در سرزمین‌های اشغالی برای خنثی کردن عملیات از دوام، ذکر شد: نیروهای زیادی در مناطق مختلف کرانه باختری، بیت‌المقدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اراضی اشغالی برای مقابله همراه خود فلسطینی‌ها مستقر شدند.

وی علاوه بر این ادعا کرد کدام ممکن است سریع مونتاژ ۲ دیوار امنیتی جدید در مرزهای شمالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جنوبی تحریک کردن خواهد بود.

گانزی ذکر شد: «نظامی نیروهای بیشتری را برای حمایت اجتناب کرده اند پلیس در سرزمین های اشغالی مستقر خواهد کرد.

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری سخنگوی جنبش از دوام اسلامی حماس در پاسخ به این اظهارات تاکید کرد: اظهارات بنی گانتز وزیر حفاظت رژیم صهیونیستی مبنی بر آمادگی نظامی برای نبرد در همه جبهه ها، افراد فلسطین را نمی ترساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوقف نمی شود. نبرد مشروع آنها علیه اشغالگران.

حازم قاسم تاکید کرد کدام ممکن است «این تهدیدها همکاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید همبستگی بین جبهه‌های مختلف فلسطین را متوقف نخواهد کرد».

وی تصریح کرد: انتفاضه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نبرد فلسطینی ها به همان اندازه حضور در نیازها غول پیکر آزادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازگشت آوارگان به میهن یکپارچه ممکن است داشته باشد.

تداوم عملیات تهاجمی علیه مسجدالاقصی

افسران رژیم صهیونیستی درست در این لحظه سه شنبه فرمانی را به شیخ عکرمه صبری خطیب مسجد الاقصی تسلیم کردند کدام ممکن است در آن اجتناب کرده اند ارتباط وی همراه خود شخصیت های فلسطین اشغالی جلوگیری شد.

به آموزش داده شده است شیخ صبری: وکیل وی اجتناب کرده اند افسران اسرائیلی اصل ارتش بدست آمده کرد به همان اندازه اجتناب کرده اند ارتباط وی همراه خود هشت شخصیت فلسطینی اجتناب کرده اند جمله شیخ رائد صلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمال الخطیب اجتناب کرده اند اعضای جنبش اسلامی در سرزمین های اشغالی در سال ۱۹۴۸ جلوگیری شود.

صبری همراه خود ردیابی به اینکه هدف اجتناب کرده اند این انتخاب کاهش ورزش‌های شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برداشتن روابط میان سرزمین‌های اشغالی در سال ۱۹۴۸ همراه خود بیت‌المقدس است، آن را «غیرعادلانه، ناموجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرمتمدنانه» توضیح دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکید کرد: «هیچ کشوری در سیاره جز رژیم صهیونیستی {وجود ندارد}». برای پیروی اجتناب کرده اند این پوشش ها

وزارت اوقاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید امور مذاهب غزه در پاسخ به تجاوزات مستمر رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی اجتناب کرده اند افراد قدس را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسطینیان کرانه باختری را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسطین اشغالی خواست به همان اندازه در ماه مبارک رمضان در مسجد الاقصی حضور یابند. رمضان. رمضان .. مخالفت صهیونیست ها همراه خود مسجد الاقصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فداکاری آنها در صحن این مسجد کامل.

وزارت اوقاف قدس همراه خود خاص اینکه چنین اقداماتی اطمینان حاصل شود که تحریک احساسات اعراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسلمانان است، اجتناب کرده اند افراد فلسطین در موجود در را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارج اجتناب کرده اند ملت خواست به همان اندازه همراه خود انجام ورزش های فشرده اجتناب کرده اند افراد قدس اشغالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرانه باختری حمایت کنند.

انتهای پیام

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر