رژیم لاغری 7 روزه – رژیم کاهش وزن


رژیم لاغری 7 روزه
رژیم لاغری 7 روزه

رژیم کاهش وزن 7 روز

امروز ، با مکانیسم کار تحرک افراد روز به روز کاهش می یابد. و این مشکل باعث چاقی می شود. این مسئله در ظاهر و تناسب اندام یک ضعف عمده است و برای سلامتی مضر است. فرض کنید شرایطی برای این فرد وجود دارد که باید سریع وزن خود را کاهش دهد. به عنوان مثال ، او به یک مهمانی بزرگ یا قرار مهم دعوت می شود. و او وقت کافی برای تهیه لباس مناسب نداشت. و دلش برای لباسهایی که دوست دارد بپوشد تنگ می شود. در چنین موردی اولین س thatالی که به ذهنش خطور می کند این است که آیا واقعا راه حل موثری برای کاهش سریع وزن و پوشیدن لباس های مورد علاقه اش و ظاهر خوب وجود دارد؟

در این مقاله قصد داریم رژیم غذایی 7 روزه ای را به شما معرفی کنیم که می توانید از آن برای کاهش وزن تا 7 کیلوگرم استفاده کنید.

اهمیت انتخاب غذای مناسب

مهم است که راه مناسب برای کاهش وزن را انتخاب کنید. همیشه به دنبال غذای طبیعی باشید. و از قرص ها و مکمل های رژیمی مختلف استفاده نکنید. تلاش برای فریب مردم با ترفندهای تبلیغاتی مانند معجزه های کاهش وزن ، صدق نمی کند. شما می توانید بدن خود را وادار به افزایش وزن دلخواه کنید. تصور اینکه یک یا دو وعده غذایی اصلی یا وعده های غذایی غیر معمول را کنار بگذارید به کاهش وزن شما کمک نمی کند و می تواند برای سلامتی شما مضر باشد .همچنین ، به خاطر داشته باشید که اهداف دست نیافتنی را برای خود تعیین نکنید. زیرا بدن شما می تواند ورزش های سنگین را تحمل کند. و غذا خوردن در سطح معینی

غذای GM چیست؟

رژیم 7 روزه ، همچنین به عنوان رژیم GM (GM) شناخته می شود ، یکی از برنامه های رژیم غذایی است که می تواند به شما در کاهش وزن بین 6 تا 7 کیلوگرم در هفته کمک کند. کاهش وزن از این طریق به بدن شما کالری بیشتری می دهد و منجر به کاهش سریعتر وزن می شود. با این حال ، مانند همه روش های کاهش وزن ، مزایا و معایبی نیز وجود دارد. و باید از هر جنبه ای مورد بررسی قرار گیرد تا به سلامت فرد آسیب نرساند که در این مقاله مورد بحث قرار خواهد گرفت.

اطلاعات دقیقی در مورد این سابقه و روش غذا خوردن وجود ندارد. در ابتدا تصور می شد که این رژیم طراحی و به کارکنان جنرال موتورز ارائه شده است که تا حد زیادی رد شد. مدت زمان این رژیم 7 روز است و شما باید هر روز مقداری غذا مصرف کنید. اکثر آنها مجاز به خوردن سبزیجات هستند. و فقط در روز آخر مجاز به خوردن گوشت هستید. یک عامل کلیدی در افزایش وزن ، دریافت کالری بیشتر از نیاز بدن است. دلیل کاهش سریع وزن با این روش استفاده از غذاهای کم کالری مانند میوه ها و سبزیجات است ، بنابراین کالری مصرف شده در طول روز بیشتر از میزان دریافتی خواهد بود. متخصصان تغذیه معتقدند که این سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی است. هیچ محدودیت شغلی یا سنی برای این رژیم وجود ندارد. و همه می توانند به راحتی با این رژیم لاغر شوند.

برای شروع رژیم غذایی GM ، مهمترین چیز این است که از نظر ذهنی آماده شوید و برای خود اهداف تعیین کنید. زیرا اگر اهدافی را با ذهن آماده در نظر بگیرید و دنبال کنید دورتر هرچه بیشتر باور داشته باشید که به اهداف خود خواهید رسید ، بنابراین تمام تلاش خود را برای رسیدن به آنها انجام خواهید داد. و بهره وری شما افزایش می یابد. در طول این رژیم شما فقط باید از غذاهایی استفاده کنید که با این رژیم مشخص شده است. لازم به ذکر است که این رژیم نیازی به گرسنگی در طول روز ندارد. زیرا نتایج معکوس شد و به جای کاهش وزن با افزایش وزن روبرو خواهید شد و تمام تلاش های شما به هدر خواهد رفت. ممکن است برای شما عجیب به نظر برسد که بتوانید در مدت زمان کمی و بدون رژیم غذایی به طور م weightثری وزن خود را کاهش دهید. اما این رژیم به گونه ای طراحی شده است که کالری رژیم غذایی شما را در هر ساعت از روز در نظر بگیرد. تنها تأکید بر رعایت دقیق نظم این رژیم است.

اهداف کاهش وزن جنرال موتورز

  • تنها در 7 روز تا 7 کیلوگرم وزن کم کنید.
  • بدن را به طور کامل سم زدایی کنید.
  • بهبود عملکرد دستگاه گوارش
  • قدرت سوزاندن چربی در بدن را افزایش دهید

رژیم غذایی 7 روزه برای کاهش وزن تا 7 کیلوگرم.

اول از همه ، قبل از خوردن این رژیم باید با یک متخصص تغذیه مشورت کنید. همانطور که اشاره شد این رژیم 7 روز طول می کشد و شما باید از غذاهای ذکر شده در دستورالعمل برای کاهش 7 کیلوگرم استفاده کنید:

1 روز اول رژیم: میوه تازه بخورید.

روز اول برای شما بسیار مهم خواهد بود. زیرا شما اولین قدم ها را برای رسیدن به اهداف خود و ایجاد تغییرات اساسی در زندگی بر می دارید. بنابراین طبیعی است که امروز برای شما سخت باشد. در این مرحله باید از میوه های مختلف استفاده کنید. سبزیجاتی مانند هندوانه و طالبی انتخاب های خوبی هستند. لازم به ذکر است که موز در میوه ممنوع است. شما حق استفاده از سبزیجات خام و پخته را نخواهید داشت. حتما بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید ، بنابراین در روز اول هر زمان که احساس گرسنگی کردید فقط میوه بخورید

2 روز دوم رژیم: سبزیجات بخورید.

برخلاف روز اول مجاز به خوردن سبزیجات نیستید. در روز دوم می توانید از سبزیجات استفاده کنید. به همان اندازه که شما می خواهید شما مجاز به پختن سبزیجات هستید. اما برای پخت سبزیجات نباید از روغن استفاده کنید. لوبیا پخته توصیه می شود. هویج خام یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، کاهو و … امروزه جالب است بدانید که سیب زمینی نیز سبزی محسوب می شود. و چون کربوهیدرات بالایی دارد بنابراین می توانید آن را به عنوان صبحانه بخورید تا در طول روز بسوزانید و انرژی لازم برای فعالیت را داشته باشید. امروز تغییراتی در عملکرد دستگاه گوارش مشاهده خواهید کرد. و ممکن است تعداد دفعات رفتن به دستشویی بیشتر شود. حتما بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

3 روز سوم رژیم لاغری: با مصرف میوه ها و سبزیجات پوست سالم را تجربه کنید.

در واقع ، سومین روز برنامه غذایی GM ترکیبی از دو روز قبل است. به این ترتیب ، شما مجاز به خوردن میوه و سبزیجات در طول روز خواهید بود. موارد منع مصرف در این مرحله موز و سیب زمینی است. می توانید از بقیه میوه ها و سبزیجات به ترتیب دلخواه استفاده کنید مثلا صبح برای غذای سبزیجات و بعد از ظهر برای یک میوه. یا برعکس یا ترکیبی مانند مرحله قبل شما باید 8 تا 12 لیوان آب بنوشید.

4 روز چهارم رژیم کاهش وزن: موز و شیر

روز چهارم یکی از روزهای جالب این رژیم است. شما می توانید بین 8 تا 12 موز در طول روز و حداکثر 3 فنجان شیر بخورید.شاید نگران باشید که برنامه روز چهارم طوری طراحی شده است که احساس گرسنگی کنید. اما در پایان روز احساس سیری خواهید کرد. البته ، باید شیر و موز را طوری تقسیم کنید که در طول روز اصلاً احساس گرسنگی نکنید.

5 روز پنجم رژیم کاهش وزن: خوردن گوجه فرنگی

پنجمین روز ، روز خوردن گوجه فرنگی است. امروز نیز برای شما جالب است. زیرا می توانید روزانه یک فنجان برنج با 6 تا 7 گوجه فرنگی بخورید همانطور که می دانید خوردن گوجه فرنگی باعث افزایش اوره در بدن می شود. بنابراین آب آشامیدنی را برای رقیق شدن اضافه کنید. این مقدار می تواند به 15 لیوان آب در روز برسد.

6 روز 6 رژیم لاغری: یک فنجان برنج بخورید!

در این روز اجازه دارید از یک فنجان برنج استفاده کنید.در طول روز می توانید با خوردن انواع سبزیجات خود را راضی کنید. اطمینان حاصل کنید که بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید در این مرحله احساس سبکی در بدن خود می کنید و دستگاه گوارش شما قوی تر است.

7 روز هفتم رژیم کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات

آخرین روز برنامه غذایی GM بهترین و هیجان انگیزترین است. در اینجا ، می توانید با یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه ای که می خواهید برای خود جشن بگیرید.

در پایان این مرحله و در واقع ، در برنامه رژیم غذایی 7 روزه ، کاهش چشمگیری در وزن خود مشاهده خواهید کرد. با حذف غذاهای پرکالری و مصرف زیاد میوه ، سبزیجات و آب ، علاوه بر کاهش وزن. شما همچنین سلامت و طراوت را برای خود به ارمغان می آورید. اگر در آینه به پوست خود نگاه می کنید متوجه خواهید شد که پوست شما شاداب و درخشان است ، علاوه بر این ، دستگاه گوارش خود را قوی تر کرده اید.

مزایای رژیم GM

  1. مهمترین و مهمترین مزیت رژیم جنرال موتورز این است که به شما در کاهش وزن در کوتاه ترین زمان ممکن کمک می کند. این فرآیند با کاهش مصرف غذاهای پرکالری انجام می شود.
  2. باعث سم زدایی بدن می شود با کاهش میزان کالری در بدن بسیاری از سموم و مواد زائد از بدن دفع می شوند ، البته به خاطر داشته باشید که رژیم های سم زدایی برای استفاده طولانی مدت مناسب نیستند. زیرا ممکن است برای بدن مضر باشد

معایب GM ها

  1. این رژیم غذایی حاوی مواد مغذی ضروری و ضروری بدن شما نیست: در روزهای اولیه این رژیم خبری از چربی ، ویتامین B12 ، آهن و سایر مواد مغذی نبود. در این رژیم هیچ اثری از پروتئین وجود ندارد. در حالی که پروتئین اشتها را کاهش می دهد. و رژیم های غذایی با پروتئین بالا به کاهش وزن شما کمک می کند. نسبت به غذاهای پر کربوهیدرات سوءتغذیه و در نتیجه عدم دریافت همه درشت مغذی ها برای بدن مضر است و فرد چند روز گرسنه و بی دست و پا می شود.
  2. این رژیم غیرقابل اعتماد است. زیرا تاکنون هیچ تحقیقی برای حمایت از آن انجام نشده است.
  3. کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه است. بدن شما آب خود را از دست می دهد. که منجر به کاهش ناگهانی وزن می شود بنابراین ، شما باید از رژیم غذایی استفاده کنید که نیاز بدن شما به مواد مغذی را در نظر بگیرد و فعالیت بدنی را با هم ترکیب کند. چنین رژیم هایی چربی سوزی می کنند و علاوه بر کاهش وزن. سلامت شما باقی خواهد ماند

آیا رژیم GM ارزش امتحان کردن را دارد؟

بسیاری از افراد ممکن است به دنبال راه هایی برای کاهش سریع وزن در شرایط خاص باشند. متأسفانه کاهش وزن دائمی به مدت یک هفته امکان پذیر نیست زیرا برای از بین بردن رسوبات چربی بدن به زمان بیشتری نیاز است. اگرچه این رژیم شما را ترغیب به خوردن میوه و سبزیجات بیشتر و محدود کردن مصرف قند و نوشیدنی های شیرین می کند ، اما توجه به این نکته ضروری است که این رژیم شما را به خوردن میوه و سبزیجات بیشتر ترغیب نمی کند. اما این کاهش وزن موقتی است و بدن با همان سرعت به وزن اولیه خود برمی گردد. توصیه کلی این است که از چنین غذاهایی دوری کنید و بدن خود را در معرض هیچ آسیبی قرار ندهید. به دلیل عدم مصرف مواد مغذی ضروری مگر اینکه به دلایلی مجبور شوید موقتا وزن خود را کاهش دهید. بنابراین رژیم غذایی سالم و متعادل را با مشورت متخصص تغذیه انتخاب کنید و در کنار ورزش روزانه مراقب سلامتی خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *