[ رژیم کانادایی ] به او اطلاع دهید که او اصلاً کانادایی نیست.


طبق معمول ، من برای غذا رسیدم و منتظر غذا بودم تا حمله را به ارمغان بیاورد. من یک بطری سیب هویج را در مقابل او با یک کاسه ماست دیدم. او هم نشسته بود و به آنها نگاه می کرد. به پسر عمویم زنگ زدم انگار منتظر مجوز افطار بود. اما در واقعیت او منتظر ناهار بود که زیره چربی و پاپریکا با برنج سرو می شد.

من فکر کردم ، چرا او می خواهد آب سیب و هویج را با زیره بخورد؟ وجه اشتراک این سه نفر چیست؟ و بعد با خودم گفتم تو چه داری؟ ولا …

نتیجه گیری بسیار گرسنه است. به محض اینکه یک بشقاب کامل پلو گذاشتم و در یک کاسه زیره فرو رفتم. دیدم او آب سیب و هویج را در یک لیوان دو فنجانی ریخت و گذاشت. دو فنجان خورد و گذاشت.

نمی توانم بایستم هنگام غذا خوردن پرسید چرا غذا نمی خورد

او گفت: “من نمی توانم ،” انگار صدای او از ته چاه آمده است. در روز چهارم رژیمم فقط باید آب میوه و ماست بخورم.

چربی گردو را در دهانم مالیدم و پرسیدم: بعد گفتم “انشاءالله تا حالا صبحانه خوردی؟ “

اره گفت یک فنجان قهوه ، یک قرص شکر و یک تکه نان تست.

کم کم من نگران او هستم گفتم باشه؟

او گفت بله

من نیز در قلب خود گفتم که از رنگ زرد صورت شما مشخص است که با رنگ سال به عنوان خوب تعیین شده است.

روی هم رفته ، متوجه شدم پسر عموی ما توسط رژیم کانادا اسیر شده است. جالب است او خودش می دانست که غذاهای کانادایی غذای بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان با آن مخالف بودند. اما او گفت من چاره ای ندارم و باید تا عید وزن خود را کاهش دهم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا جواب دارد.

هیچکس به او نگفت.آهای مرد چاق من.شما 30 سال برای این عظمت و چاقی زحمت کشیدید. الان 15 روز است. رژیم کانادا همه چیز را سوزانده است !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او گفت که با این رژیم غذایی 15 Today Canadian و برای کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند به وزن ایده آل خود می رسد. این غذا دوست دختر خودش را دارد.

وقتی برنامه غذایی روزانه او را دیدم با وجود اینکه تا جایی که می توانستم غذا خوردم احساس ضعف کردم. آنها به شدت و بی رحمانه برنامه ریزی کردند. اراده از شما می خواهد که واقعاً به آن پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با حبه های قند است. یک روز چند تنقلات و نان تست دیگر به من دادند. شخصا از بسته کامل راضی نیستم.

برای نهار نصف سینه مرغ به صورت آب پز یا کبابی با کاهو و آب لیمو مصرف می شود. بیشتر شبیه آب نبات است بعضی روزها شما باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا چند برش ماهی کبابی یا سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت گاو یا مرغ آب پز یا فقط سالاد کرفس و کلم و آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود اگر امشب اجازه دارید گوشت آب پز بخورید شما محکوم خواهید شد که سال بعد سالاد گشنیز بخورید. انگار یک شب می خواهد شما یک خواب راحت داشته باشید. فقط با آب لیمو تایید کنید. فشار نامیده می شود

به نظر من شکنجه بود اما دختر عمه جان قبول کرد و مجبور شد دستور رژیم کانادا را به مدت 12 روز و به مدت 3 روز ، همانطور که می گویند ، رعایت کند تا رژیم تثبیت کننده داشته باشد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که هنوز چیزهای زیادی وجود دارد. که به نظر من هم منطقی به نظر می رسد.

دیکتاتوری کانادا (مراقب رفتار خود باشید)

چندین قانون در این رژیم وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر تا به حال به اشتباه به شیطان برخورد کرده اید یا فراموش کرده اید که در حال کاهش وزن هستید. شکلات می خورید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد. شما از رژیم کانادا اخراج و تبعید شدید تا به اشتباه خود فکر کنید و دو ماه فرصت دارید وارد شوید … شما هیچ سرزمینی ندارید. (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد.)

تنقلات ممنوع است. (من با شیرینی زندگی می کنم.)

الکل ، دسر ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

با رژیم غذایی روزانه تداخل ندارد چه عمدا و چه ناخواسته

یک قاعده خوب این است که می توانید هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (مردم خود را تنبل می دانند که آب بنوشند ، نه ، خدای ناکرده شیر آب را ببندید.)

یک قاعده کلی خوب دیگر این است که افرادی که از فشار خون بالا ، بیماری های قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها رنج می برند ، اجازه ورود به رژیم کانادا را ندارند (خسته نباشید).

حیوانات خانگی غذایی کانادایی که روی آبهای اقیانوس اطلس شناور هستند.

داشتن یک رژیم غذایی ثابت و دقیق بسیار عالی است. و این مشکل در این رژیم نیز یافت می شود (البته این بسیار سخت است. کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست) اما فقط به شما می گوید که به طور منظم و با دقت زیاد چه بخورید. اما محتوای آن مواد مغذی به هیچ وجه منطقی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید سپس قلب شما به جایگاه غذای مناسب می رود.

  • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از رژیم غذایی حذف می شوند. دو منبع اصلی انرژی بدن نادیده گرفته می شود و هیچ دلیلی در پشت آنها وجود ندارد. البته از میوه هیچ خبری نیست ، مگر آب هویج سیب در روز چهارم در وسط فسیل های ما.
  • صبح ، این وعده مهم پادشاه وعده ها در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. آیا این وعده مبنی بر شروع متابولیسم بدن با یک حبه قند و یک فنجان قهوه محقق می شود ؟!
  • این رژیم غذایی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن شما را تأمین نمی کند به عنوان مثال بدن شما دچار کمبود شدید ویتامین B است. که جز ریزش مو تاثیری ندارد نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
  • شما چند سال دارید صرف نظر از نیاز روزانه شما به کالری رژیم سختگیرانه توسط مردم نوشته شده است. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها هنوز جوان هستند؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ اکنون چقدر وزن دارید و چقدر باید وزن داشته باشید؟ برای همه نسخه تجویز کنید

حداکثر کالری دریافتی این غذا به بدن 600 تا 800 کالری است ، در حالی که اگر شما 600 تا 800 کالری را انتخاب کنید ، نیازهای کالری افراد به سن و وضعیت جسمانی آنها بستگی دارد. به سرعت آن را از دست خواهید داد.

  • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که این رژیم روزانه وعده می دهد. رژیم یک روزه پرکالری روز بعد ، کالری کم. این نوسانات شوک شدیدی به بدن وارد کرد.
  • یکی از آثار منفی این نوع رژیم در طول روز احساس گرسنگی شدید است. این تأثیر شگفت انگیزی بر خلق و خو ، تمرکز و عملکرد دارد. پسر عموی شاد و پرانرژی من تبدیل به یک عروسک زرد شد که به نظر می رسید تصادفاً آن را در لباس های رنگی در ماشین لباسشویی پرتاب کرد. ضعیف و زرد و مچاله شده اعصاب بسته تا 3 دقیقه نمی توانند عسل بخورند.
  • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است این چربی را برای یک روز ذخیره می کند و عضلات ضعیف را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که غذا پاسخ نمی دهد وزن اضافی با عضلات بر نمی گردد. زیرا چربی شما را با اشتیاق در آغوش می گیرد. مخصوصا چربی دور شکم
  • کاهش سریع وزن نیز در اثر از دست دادن شدید مایع بینابینی ایجاد می شود. این باعث مشاهده دسته های دیگری از گل ، مانند سردرد ، سرگیجه و تار شد ، و بنابراین با آب عوارض جانبی داشت.
  • همانطور که پسر عموی من گفت در این دوره تمرینات و ورزش هایی نیز وجود دارد. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد. چه برسد به ورزش
  • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی از شما که این رژیم کانادایی را طراحی و استفاده کرده اید ، که مطمئنم والدین آنها کانادایی نبوده اند ، با خود فکر نمی کردند که کاهش وزن بی پروا که در 15 روز اتفاق افتاده است ، در همان 15 روز باز می گردد!

کلمه آخر را بگو:

اگرچه بحث های زیادی در مورد خطرات و تلفات این رژیم صورت گرفته است. اما بسیاری از مردم معتقدند که با انجام این رژیم و موفقیت آن. عوامل متعددی می توانند بر این موفقیت تأثیرگذار باشند. و این دلیل خوبی برای اثبات خوب این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی خاصی داشته باشند تا 15 روز دوام بیاورند و خود را تنها به 15 روز محدود کنند. سپس به طور معمول غذا بخورید.

اما در اصل مردم این رژیم زمان زیادی را در مواجهه با خطر نمی گذرانند. بنابراین ، خوب است که به علم کودکان فقیر اعتماد کرده و از روشها و روشهای مورد تأیید علم پیروی کنید. حرفه ای ها سالها تحصیل و نورپردازی دارند تا بتوانند روزی به شما کمک کنند. برای هرگونه تغییر در شیوه زندگی شما به آنها اعتماد کنید تا با توجه به شرایط جسمانی خود به شما توصیه کنند که برای کاهش یا افزایش وزن نیاز دارید.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن ، در اصل عصبانی کردن مرکز کنترل گرسنگی مغز شما دیگر جواب نمی دهد. در عین حال غذای سالم و منطقی با میان وعده های خوب برای بدن خود تهیه کنید. شما باید تمرینات اساسی و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتایج دلخواه برسید. به من آرامش بده: رژیم بدون ورزش باعث تناسب اندام نمی شود.

حالا می توانید از خودتان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط برای اینکه در خانواده خود خوب به نظر برسید؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ آیا تجربه ای دارید؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم خوشحالم که اشتباه کردم منتظر پیام شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *