رکورد هک شده صدها سرپرست را در نیوجرسی نشان داد

رکورد هک شده صدها سرپرست را در نیوجرسی نشان داد


بر اساس تجزیه و تحلیل WNYC / Gothamist از آنچه به نظر می رسد یک حزب غیرمتعهد است ، طی یک دهه گذشته ، افسران فعلی و سابق اجرای قانون ، افسران نظامی و مقامات دولتی در نیوجرسی به نیروهای ضد دولتی موسوم به نگهبانان سوگند پیوسته اند. به

در پاسخ ، دادستانی کل ایالت گفت که نگران نتایج این تحقیقات است و “هرگونه اصلاحات لازم برای مقابله با افراط گرایی در اجرای قانون” را ارزیابی می کند. این فشار پس از آن صورت می گیرد که WNYC / Gothamist ماه گذشته گزارش داد که همان اطلاعات هک شده ، که شامل نام و سایر اطلاعات شخصی اعضای ادعا شده است ، نشان می دهد که برخی از مقامات NYPD نیز به این گروه پیوسته اند. بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک دستور تحقیقات در مورد این انجمن را صادر کرده است.

اعضای مجلس عوام کانون اصلی تحقیقات دادستان های فدرال برای بررسی طوفان 6 ژانویه در کنگره آمریکا شدند. ویدئوی این درگیری ها نشان می دهد که گروهی از مردم با لباس قسم در حالی که در حال تعقیب ساختمان کنگره در تشکیل ارتش بودند ، لباس فرم بر تن داشتند. هجده نفر از اعضای گروه متهم به توطئه شده اند و دست کم پنج نفر به اتهامات خود مجرم شناخته شده اند.

در حال حاضر ، نیوجرسی فاقد قانون ایالتی است که نیروی انتظامی یا سایر مقامات دولتی را از ارتباط با مراقبین یا سازمان های مشابه دیگر ، مانند گروه کودک پراید یا سه درصد ، گروه وابسته به کاخ سفید که در کنگره مشارکت دارد ، منع کند. به

با این حال ، دادستانی عمومی گفت که اداره پلیس و سایر آژانس های محلی این اختیار را دارند که قوانینی را ایجاد کنند تا اطمینان حاصل شود که انجمن های خصوصی کارکنان با وظایف خود در برابر عموم مغایرت ندارند ، مادامی که این قوانین ناقض مقامات نباشد. حق ویرایش اول این دفتر می گوید که در تلاش است تا تعیین کند که چه تغییراتی برای جلوگیری از نفوذ شبه نظامیان در نیروی انتظامی ایالت مورد نیاز است.

استیون سخنگو می گوید: “برای ایجاد و حفظ اعتماد جوامعی که به آنها خدمت می کنند – به ویژه جوامع آسیب پذیر که قبلاً هدف گروه های نفرت در گذشته بودند – لازم است اجرای قوانین ما بدون تعصب و نفرت در اولویت قرار گیرد.” بارنز اندرو بروک ، سرپرست وزارت دادگستری نیوجرسی

به گفته محققان ناظر ، استوارت رودز ، بنیانگذار موقت ، تلاش کرده است تا اعضای فعلی و سابق ارتش و نیروی انتظامی را به عنوان بخشی از یک استراتژی بلند مدت برای به چالش کشیدن قدرت فدرال به صفوف خود بیاورد. گروه نفرت. شبه نظامیان روستا ادعا می کنند که بیش از 30 هزار عضو خود را پرداخت کرده اند و از سوی مرکز کاهش فقر جنوبی و اتحادیه مبارزه با قاچاق کالا به عنوان یک گروه شبه نظامی معرفی شده است.

داده های عضویت هک شده Oath Keepers ، که در اختیار یک سازمان خبری غیر انتفاعی به نام Distributed Denial of Secrets (DDoS) قرار گرفته و به صورت آنلاین منتشر شده است ، توسط رسانه های سراسر کشور برای شناسایی اعضای گروه شبه نظامی حتی با ناشناس بودن مورد استفاده قرار گرفته است.

سوابق نشان می دهد که اعضا تشویق شده اند تا لیستی از مهارت ها و تجربیاتی که می تواند برای سربازان روستا مفید باشد را یادداشت کنند. از میان بیش از 500 نفر از ساکنان نیوجرسی ذکر شده در داده ها ، بسیاری از مهارت های آموخته شده از سالها خدمت در اجرای قانون ، ارتش ایالات متحده و سایر موقعیتهای دولتی را شرح داده اند.

در این مقاله آمده است: “من مایلم با آگاهی از کامپیوتر و شبکه در حد توان خود به مردم کمک کنم.”

دیگری گفت: “من یک آموزش پاسخ امنیتی (SWAT نیروی دریایی) دارم.

WNYC / Gothamist Records Review همچنین افسران اصلاحی فعلی و سابق ، آتش نشانان ، EMT ها و سایر کارکنان دولتی در سراسر گاردن استیت را مشخص می کند.

در پاسخ به یافته ها ، الکساندرا آلتمن ، سخنگوی فرماندار نیوجرسی ، فیل مورفی ، خاطرنشان کرد که افراط گرایان ، مانند سرپرستان ، “تهدیدی برای دموکراسی ما هستند”.

آلتمن گفت: “مورفی هیچ شخصی را که قصد شرکت در یک اقدام تروریستی در کشور را دارد ، تحمل نمی کند و کسانی که این کار را انجام دهند در چارچوب قانون به طور کامل پاسخگو خواهند بود.”

بیش از نیم دهه است که مقامات مجری قانون فدرال نسبت به نفوذ سازمان های پلیس توسط گروه های راست گرا نگران هستند ، زیرا آنها می ترسند تحقیقات پیشگیرانه و توانایی مقامات منتخب دموکراتیک برای انجام اقدامات دموکراتیک را تضعیف کند.

سناتور نیوجرسی ، کوری بوکر ، گفت از اینکه نام و اطلاعات شخصی صاحبخانه در مشخصات این عضو وجود دارد “شوکه” شده است.

بوکر در این باره می گوید: “سوگندنامه داران یک شبه نظامی ضد دولتی هستند که ماموریت آنها سرپیچی از دستوراتی است که با آنها موافق نیستند-که در تضاد کامل با سوگندهای واقعی پلیس است که برای حفاظت و خدمت و اجرای قانون استفاده می شود.” پست الکترونیک. به ویژه با توجه به نگرش طبیعی گروه و دخالت این گروه در شورش های 6 ژانویه ، بسیار مهم است که ممکن است افرادی باشند که اکنون فرمانده پلیس هستند و من می دانم که ماموران اجرای قانون نیز نگرانی های من را به اشتراک می گذارند. “

صدها سرپرست در سراسر نیوجرسی

نام نگهبان سوگند اشاره به سوگندی است که اعضای ارتش برای حفاظت از قانون اساسی انجام داده اند. این گروه از بدو تأسیس در سال 2009 ، تفسیر سمت راست سوگند را تصحیح کرده و دولت فدرال را یک نیروی ستمگر می داند که باید کنترل شود.

سم جکسون ، استاد دانشگاه آلبانی که کتابی در سوگند نوشته است ، گفت که این گروه به طور خاص پلیس و ارتش را مورد هدف قرار داده است ، به ویژه به این دلیل که آنها در آستانه اجرای اقدامات خلاف ایدئولوژی افراطی و لیبرال آن مانند اسلحه قرار دارند. اقدامات کنترلی یا محدودیت های اضطراری Covid-19 ، و بنابراین ممکن است مانع اجرای آنها شود.

جکسون می گوید: “اگر می توانید با این افراد تماس بگیرید و آنها را متقاعد کنید که چنین اقداماتی مغایر با قانون اساسی و غیرآمریکایی است ، شاید شما بتوانید ابتدا از اطاعت مردم از این دستورات جلوگیری کنید.”

WNYC / Gothamist برای تأیید هویت افرادی که در گاردین ثبت نام کرده اند ، صدها نام ، آدرس ایمیل و آدرس خانه در لیست هک شده را در اسناد خبری دولت ، رسانه های اجتماعی و پایگاه های داده عمومی ذکر کرده است. و کارکنان فدرال ، حقوق و اطلاعات بازنشستگی. نظرسنجی های خروجی نشان می دهد که این گروه شبه نظامی سالها در حال استخدام افسران فعلی و سابق اجرای قانون و ارتش در نیوجرسی بوده است.

حدود 20 نفر در پرونده بودند که با نام ، کد منطقه ، شماره تلفن و آدرس پلیس و کارآگاهان که در دو سال گذشته فعال بودند مطابقت داشت. اینها شامل شهرداران دو شهر بزرگترین و متنوع ترین ایالت ، جرسی سیتی و پترسون ، همراه با جوامع روستایی و حومه می شوند.

WNYC / Gothamist سعی کرده است با مقامات فعال و سابق اجرای قانون تماس بگیرد که می توانند خود را در مشخصات اعضا شناسایی کنند. اکثر آنها به تماس های تلفنی ، پیام های متنی و ایمیل هایی که درخواست اظهار نظر می کنند پاسخ نمی دهند. هزاران نفر گفتند که در گروه فعال نبوده و یا هرگز فعالیت نکرده اند.

تحقیقات همچنین 15 نفر دیگر را که ادعا می کردند دارای سابقه نظامی هستند یا می توان آنها را شناسایی کرد ، شناسایی کرد. سه مورد دیگر از سال 2020 در پایگاه حقوق و دستمزد کارکنان فدرال ظاهر می شوند ، از جمله یکی در فهرست وزارت امنیت داخلی.

هفده عضو دیگر ممکن است خود را به عنوان نام آتش نشانان فعلی و سابق ، تکنسین های فوریت های پزشکی و اولین پاسخ دهندگان در نیوجرسی معرفی کنند.

مایک آلمان ، مامور سابق FBI که از شبه نظامیان تحقیق می کرد ، هشدار داد که حضور مراقبین در صفوف خدمات اورژانس می تواند اعتماد عمومی به این سازمان را تضعیف کند.

وی گفت: “این به مردم بستگی دارد که به اجتماع بیایند و کار خود را به نحو منصفانه و عادلانه با قربانیان احتمالی انجام دهند.”

افسر رابط ، که اکنون در دفتر کلانتری شهرستان پاسایک مشغول به کار است ، در سوابق این گروه اظهار داشت که عضویت سالانه خود را در سال 2014 پرداخت کرده است. برنامه رادیویی 2019. آشکار شدبه به گفته NJ.com ، این شخص همچنین بخشی از حزب راست گرای معروف به “جنگ علیه بدتر شدن” است. وی به درخواست اظهار نظر از طریق تلفن ، ایمیل و پیامک پاسخ نداد.

یکی دیگر از افسران اجرای قانون نیوجرسی که در جنگل ظاهر شد ، کریگ یاکوزی بود ، کارآگاهی که در حال حاضر در دفتر دادستانی منطقه هادسون در جرسی خدمت می کند. در یک مصاحبه تلفنی کوتاه ، این مقام تأیید کرد که اطلاعات خود را در فرم اعلامیه آنلاین وارد کرده است ، اما ادعا کرد که او سالها پیش تنها برای “ایمیل” برای پذیرش “رویدادهای جاری و دیدگاه های مختلف از رسانه ها” اقدام کرده است. ” “و او” هرگز با کسی ملاقات یا صحبت نکرده است “از سازمان.

جنیفر موریل ، سخنگوی دفتر دادستانی شهرستان هادسون ، گفت که آژانس وی در حال بررسی رابطه مقامات با نگهبانان سوگند است و از دفتر دادستانی کل درخواست راهنمایی می کند. او گفت که هرگونه اطلاعاتی به FBI ارسال می شود.

موریل در یک ایمیل گفت: “نگرانی های آشکاری در مورد اعضای نیروی انتظامی در شرکت در چنین گروه هایی وجود دارد.”

“چالش های دموکراسی ما”

گوربیر گروال ، وزیر دادگستری نیوجرسی در شهادت خود در اوایل سال جاری در کنگره هشدار داد که شبه نظامیان تهدیدی برای این ایالت محسوب می شوند.

گروال در یک کمیته فرعی در مورد برتری سفید پوست خشونت آمیز ، با اشاره به افشاگری سال 2013 مبنی بر اینکه سه درصد از اعضا در اداره پلیس جرسی کار می کردند ، گفت: “نیروی انتظامی نیوجرسی خطر ورود افراط گرایی به صفوف آنها را تشخیص می دهد.”

اما مشخص نیست که مقامات محلی چقدر با چنین خطرات مواجه خواهند شد. نه شهرداری شهر جرسی ، نه کلانتری شهرستان پترسون و نه کلانتری پاسایک به س questionsالاتی مبنی بر اینکه آیا پیوندهای واضح کارکنان با گروه شبه نظامی سیاست های پرسنلی یا تحقیقات بیشتر را نقض کرده است ، پاسخ نداده اند.

آلمان ، مأمور سابق FBI ، گفت اعتماد عمومی به اداره پلیس و دیگر آژانس های خط مقدم بستگی به یک تحقیق کامل دارد که از نزدیک مقامات یا روابط سایر مقامات دولتی با سرپرستان و سازمان های مشابه ، از جمله دعاوی حقوق مدنی را زیر نظر دارد. آنها ممکن است به عنوان علائم هشداردهنده اضافی استفاده شوند.

اما او از مقامات دولتی خواست مراقب باشند. آلمانی ها استدلال می کنند که برخی از افرادی که به این گروه می پیوندند ممکن است در مورد ایدئولوژی آن دچار سوءتفاهم شده یا درگیر عصا شوند. او گفت که دیگران باید از نقش هایی که با مردم روبرو هستند حذف شوند یا از قدرت کنار گذاشته شوند.

آلمانی گفت: “چیزی نیست.” “ممکن است برخی از افراد واقعاً درک نکنند که سازمان چیست و یا قبل از 6 ژانویه نمی دانند که چگونه چنین ایده ای می تواند برای مردم مشکل ایجاد کند.”

جان لوئیس ، محقق در برنامه دانشگاه جورج واشنگتن در دانشگاه جورج می گوید ، با این حال ، مقامات دولتی باید طبق این روند حقوق بگیرند ، اما آنها باید شجاعت لازم را داشته باشند تا با تهدید افراط گرایی به طور جدی برخورد کرده و تحقیقات دقیق را انجام دهند.

لوئیس گفت: “مردم آمریکا و مقامات منتخب آنها از این تهدید راضی هستند و من فکر می کنم این یک چالش اساسی برای دموکراسی ما است.” این گروه ها سرپرست سوگند هستند و دیگر گروه های شدید ضددولتی واقعاً سعی می کنند دموکراسی را تضعیف کنند. »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *