ریزش ساختمان در هنگ کنگ باعث مرگ کارگر و گیر افتادن موتورسوار شد

ریزش ساختمان در هنگ کنگ باعث مرگ کارگر و گیر افتادن موتورسوار شد


ویدئوی تکان دهنده ای نشان می دهد که 30 صندلی از ارتفاع بلند هنگ کنگ در طوفان گرمسیری در روز جمعه سقوط کرده و راننده ای را در اتومبیل خود به دام انداخته و یک زن کارگر ساختمان را کشته است.

کلیپی که در نمایش آنلاین منتشر شد نشان می دهد که یک صندلی بامبو سنتی ناگهان در ساعت 10 صبح در باد شدید و باران های سیل آسا سقوط می کند و جاده خارج از بورلی هیل را می پوشاند.

بر اساس گزارش South China Morning Post (SCMP) ، نزدیک به 20 ماشین آتش نشانی و هشت آمبولانس به محل حادثه رفتند و حداقل دو موتورسوار در خودروهای خود در زیر تیر بامبو که تا طبقه 30 امتداد یافته بود ، در خودروهای خود محبوس شدند.

یک کارگر ساختمانی 55 ساله در زیر آوار گرفتار شد و ساعت ها و 20 دقیقه طول کشید تا به او برسد و در شرایط خطرناک ناشی از نزدیک شدن طوفان گرمسیری Lionrock به او برسد.

این افسر به روزنامه گفت که وقتی او را پیدا کردند احساس بیهوشی نکرد و او در بیمارستان محلی مرده اعلام شد.

یکی از همکاران مرد او بدون هیچ آسیبی از لاشه خارج شد و بقیه 7 خدمه سالم بودند.

SCMP گفت ، با این حال ، دو راننده در وسیله نقلیه خود در زیر بقایای صندلی ، که ابعاد آن حدود 330 فوت در 500 فوت بود ، محبوس شده بودند.

یک افسر گفت که در اثر شکستن چوب بامبو در شیشه جلو ، یک نفر کمی مجروح شد.

رصدخانه هنگ کنگ گزارش می دهد که طوفان گرمسیری Lionrock در جنوب غربی مرکز مالی منطقه با 7.5 میلیون نفر جمعیت است. حداکثر سرعت باد 38 مایل در ساعت اندازه گیری شد.

دو راننده در خودروی خود زیر بقایای صندلی ماشین محبوس شده بودند.
TVB از طریق ویدئو AP
آتش نشانان در محل سقوط یک ساختمان در شرایط آب و هوایی شدید در هنگ کنگ کار می کنند.
پس از تصادف نزدیک 20 خودروی آتش نشانی و 8 آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
TVB از طریق ویدئو AP

در دیگر نقاط چین ، وزارت منابع طبیعی و اداره هواشناسی چین هشدارهایی در مورد رانش زمین و سیلاب در شمال و غرب از جمله استانهای شانشی ، سیچوان ، شانشی و گوانژو داده است.

همچنین هشدار سیل در وسط و پایین رودخانه زرد ، دومین رودخانه بزرگ چین ، که سابقه طولانی در بمباران سواحل آن را دارد ، وجود دارد ، اما در سال های اخیر به دلیل استفاده بیش از حد از سطح آب ، کاهش قابل توجهی مشاهده شده است.

با کابل پستدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *