ریک بیلس یک نقطه سریع مکزیکی را در Flatiron باز می کند

ریک بیلس یک نقطه سریع مکزیکی را در Flatiron باز می کند


به نظر می رسد ریک بیلس سوپرفن غذاهای مکزیکی همیشه مشهور بوده است – یک برنامه PBS که او را برای اولین بار برجسته کرد ، آشپزی مکزیکی، در سال 1978 پخش شد. اما اگرچه سرآشپز امپراتوری کوچکی در شیکاگو بنا کرده است و به دلیل کتابهای آشپزی ، حضور در غذاها با مارک Frontera ، حضور در تلویزیون و بنیادهای خیریه در سطح ملی شهرت دارد ، او هرگز رستورانی در شهر نیویورک. تا به حال.

Tortazo ، که حدود دو هفته پیش در نزدیکی مدیسون پارک افتتاح شد ، مکانی رنگارنگ ، جادار و سریع در برج ویلیس معروف Bayless است. اکثر مناطق در برادوی هستند ، جایی که Tortazo در زیر باران موقعیتی حساس دارد ، بنابراین قبل از فصل باران های موسمی (یا در یک شب بارانی) به اینجا بیایید. تورتازو هفته گذشته مجوز مشروب خود را گرفت و کوکتل “de las casa” ، مارگاریتا ، مزکال (18 تا 36 دلار) ، و همچنین آبجو و لیکور در بطری ها و قوطی ها در انبار موجود است.

مانند رستوران خواهرش در شیکاگو ، منوی NoMad Tortazo با تورات ، ساندویچ های مکزیکی روی رول های تلرا نرم (در این مورد ، از D&R Central Bakery در برانکس) سرو می شود ، با لوبیا سیاه مالیده و روی تخته ها پرتاب می شود. تیتر اصلی این قسمت Bayless’s Crispy Chicken Milanesa است که با تعداد زیادی سالاد آبدار و مقدار زیادی ژالاپینو زنده می شود. همچنین نان کوبانایی وجود دارد که با گوشت کبابی کبابی ، بیکن و سس سرو می شود. Conchinita Pibil با شانه خوک و سس تند پاسیلا برای غوطه ور شدن ؛ و گزینه های گیاهخواری شامل قارچ سرخ شده و پنیر بز.

تورتیلا ها با استیک های استیک Tortazo’s Stick and Mushroom Quesadilla ظاهر می شوند ، یک اسموتی خوش ساخت که میل شدید به یک چیز شیرین و خوش طعم را برآورده می کند. سالسای سبز رنگی را که همراه این کودک با رها شدن آمده بود دور بیندازید. لاک پشت های جنس تیز را می توانید به عنوان یک تله در تمام کاسه های مرغ با اندازه مناسب Chilaquiles ، Camarones al Mojo و سوپ Tortilla پیدا کنید. چیپس و گوآکاموله ، Esquites و سالاد محبوب Taqueria در دهه 1980 از جمله آثار کلاسیک مورد انتظار است.

تورتازو با چغندر سرخ شده و نسخه ترد تقلب پنیر بز ، بر روی گروه tlayuda می پرید ، پیتزای “Oaxacan” ، که توسط لایه ای از پنیر جک آب شده در برخی از tostada ها بسیار کمک شد ،. tlayuda همچنین یک سبزیجات است ، درست مانند Churro Bits تند ، که می تواند مانند سیب زمینی سرخ شده با نان شما خورده شود.

برنج مرغ میلانی پای ترد (14 دلار)

پیکان

تیم مدیریت ارشد تورتازو در Eleven Madison Park و Union Square Hospitality مستقر است و پرسنل زیاد پرشور ، مشتاق ، چشمگیر هستند. شما از پیشخوان داخل سفارش می دهید ، دستگاه شماره یک را برمی دارید ، آن را روی میز خود می آورید و دوندگان غذا و اتوبوس شما را به میز شما می آورند. این یک افزودنی عالی برای فضا است ، خواه یک میان وعده سریع باشد یا یک سالن کنار جاده با دوستان و نوشیدنی.

تورتازو در 1123 برادوی ، بین خیابانهای 25 تا 26 واقع شده است و در حال حاضر دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:30 صبح تا 9 شب و پنجشنبه تا شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 10 شب باز است. یکشنبه تعطیل (2122-920-3722 ؛ tortazo.com)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *