زائران جهت تمدید گذرنامه خود با پلیس اطلاعات شهرستان مراجعه کنند


تمدید گذرنامهبه گزارش خبرگزاری ملی عراق از خوزستان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حکیم عبدالله، نماینده فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خوزستان درباره اقدامات پلیس برای کاهش ازدحام بیش از حد در اداره گذرنامه گفت: مهر اربعین حسینی جهت تسهیل در تاریخ انقضای گذرنامه های حج به مدت ۶ ماه جهت یکبار عزیمت به حج.

با اشاره به اینکه در روز اول شاهد حضور افرادی بودیم که قصد تمدید گذرنامه داشتند، افزود: با پیگیری های فرمانده انتظامی استان خوزستان تمهیداتی اندیشیده شد تا کار تمدید گذرنامه سه برابر شود. از فردا با اضافه شدن تمدید گذرنامه تعداد شعب از روزهای آینده افزایش می یابد.

نماینده فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان با تاکید بر اینکه زائران گذرنامه خود را از شهرهای محل سکونت خود تمدید و از مراجعه به پلیس گذرنامه مرکز استان خودداری کنند، افزود: استان های عزیز برای تمدید گذرنامه خود رئیس جمهور به پلیس اطلاعات شهرستان های تابعه و داخل آنها پس از ۲۴ الی ۴۸ ساعت از تمدید تحویل داده می شود.

وی همچنین از زائران اباعبدالله الحسین (علیه السلام) خواست در تمدید گذرنامه خود عجله نکنند و در صورت مشغله کاری، کار را به روزهای آینده موکول کنند تا خادمان در اداره گذرنامه بتوانند آن را تامین کنند. آنها به اندازه کافی خدمات.

سرهنگ عبدالله درباره صدور «پروانه موقت» گفت: مراحل صدور مجوز موقت برای ۴۰ نفر از روز یکشنبه ۱۵ شهریور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی + ۱۰ انجام می شود که هزینه آن بسیار کمتر از هزینه صدور گذرنامه است. ، و ظرف ۴۸ ساعت درب منزل تحویل داده می شود.

انتهای پیام