زاک ویلسون در پیروزی مقابل تیتان هم تیمی های جتز را متحیر کرد

زاک ویلسون در پیروزی مقابل تیتان هم تیمی های جتز را متحیر کرد


کیلان کول قبلاً هرگز به عنوان چیزی که زاک ویلسون ، مهاجم تازه کار جتز ، یکشنبه از آن استفاده کرده بود ، دیده نمی شد ، نه از هم تیمی هایش.

از نظر نوار شفاف ، ستایش کول از ویلسون احتمالاً نزدیک به بالا بردن پا در نوار پایینی است. پس از همه ، Jets Wide Flight چهار فصل در جکسون ویل بازی کرد و پاس هایی از جمله بلیک بورتلز ، چاد هن و گاردنر مینشو دریافت کرد.

با این حال ، آنچه از ویلسون در پیروزی جت ها بر تایتان ها دید او را شوکه کرد.

“این یک گام بزرگ است. کول روز چهارشنبه در جتز گفت: “من هرگز شخصا یک مدافع کناری را به شخصه در تیمم ندیده ام.”

نمایشی که الهام بخشیدن به فک کول بود ، یک مسابقه در کوارتر چهارم بود که باعث شد ویلسون قبل از اینکه او خطرناک ترین گیرنده خود ، کوری دیویس را تکان دهد ، عمیق تر شود. ویلسون ، که به راست خود چرخید ، با پاس از خط 40 یاردی خود که دیویس در هنگام سقوط در منطقه آخر گرفت ، شل شد.

در بحبوحه مبارزات ویلسون در ابتدای فصل ، سرمربی روبرت جت روبرت صالح عصر مدرن را “خسته کننده تر” توصیف کرد – به منظور ارائه حفاظت به جای اجبار. در پاس 53 متری تاچ تاون به دیویس ، به نظر می رسد تایلر کرافت فقید دروازه را کوتاه باز کرد ، کول دوست داشت مدافعش به مشت ها و هم تیمی هایش مشت نزند.

“من فکر نمی کنم شما همه می دانید که او چگونه این کار را انجام داده است. کول که این فصل در ویلسون در فضا و خارج از منزل کمک مفیدی کرده است ، گفت: “دو نفر در راهرو دویدند و بازکن عریض – این کسی نیست که او آن را دور انداخته است.” اما او از این فرصت استفاده کرد ، آن بازی را کنترل کرد و ساخت. “

زک ویلسون
رابرت سابو

تاچ داون باعث شد تا جت ها 24 بر 17 در بازی که در وقت اضافه برای اولین برد خود در سال و اولین ویلسون در مسابقات NFL کسب کرده بودند ، به برتری برسند.

توسعه ذهن ویلسون کاری در حال پیشرفت است که باید بین هیجان و روزمره تعادل برقرار کند. استعداد خالصی که ویلسون در نمایشنامه به تصویر کشید با محاسبه این تعادل در سقف او آشکار شد.

هنگامی که ویلسون می خواست کول را در کوارتر سوم ، در سوم و ششم از جت های 32 منفجر کند ، باد زیادی نمی آمد. هنگامی که ویلسون احساس فشار کرد و به سمت راست خود لغزید ، کول گفت که می داند که او همچنان دویده است ، مدافعش زمان پیدا می کند و شاید او را پیدا کند. در گلزنی چهل و چهار حیاطی ، او کول را پیدا کرد و هدف زمینی را تعیین کرد که اولین بازی Jets را در اختیار داشت.

وی 60 مورد از آنها را دور انداخت [yards]کول می گوید: “من تعجب می کنم که چقدر سعی کرد آن را تا جایی که می توانست پرتاب کند.”

خیلی چیزها می تواند در عرض یک هفته تغییر کند ، به خصوص با مدافع 22 ساله ، که 6 بار از میادین دور شده است ، از جمله شکست دو هفته پیش مقابل پاتریوتس و برانکوس. “سم” زمانی گفته می شود که “هیجان” کار نمی کند.

کیلان کول
کیلان کول
بیل کاسترون / نیویورک پست

اما در نهایت ، این فقط یک بعد دیگر است که ویلسون می تواند از آن برای پیروزی Jets استفاده کند.

کول ، خلبان سال اول جت ، گفت که تیم اضافه وقت می تواند در این فصل گرد هم بیاید ، زیرا کمپین سال گذشته ، که همه گیری را تجربه کرد ، اجازه می دهد تا به محض اینکه ویلسون خوب بازی کرد ، نقش بیشتری را بازی کند. دلیل.

“من بعضی از نمایشنامه ها را در خارج از مواقع که لازم است نمی گویم [me] ویلسون پس از پیروزی روز یکشنبه گفت: “سعی کنید بیش از حد تلاش کنید.” “این تنها بخشی از بازی است که به طور طبیعی برای من به وجود می آید ، زیرا می توانم کارها را در زمان مشخص انجام دهم.

“من با سهولت کارها را بهبود می دهم و به چیزهایی که برای من دفاعی است واکنش نشان می دهم.”

این بازوی ویلسون بود که جت ها در رتبه دوم او بسیار ارزشمند بودند ، اما پاهای او به قدری چابک و چابک بودند که از جیب فروریخته خارج می شدند و خلاقیت او را درخشان می کردند.

ویلسون تا به حال تنها 19 یارد برای اجرا دارد ، اما این احتمال وجود دارد که او بیش از رقابت در پشت صحنه فعالیت کند.

کول در حالی که جت ها برای بازی روز یکشنبه در لندن مقابل شاهین آماده می شوند ، گفت: “این زمانهایی است که او پرواز می کند و همه شما او را مایکل ویک صدا می کنید.” احساس می کنم او با گذشت فصل کاری دیوانه وار با پاهایش انجام می دهد. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *