زمانبندی ثبت نام رای دهندگان برای نیویورک و نیویورک

زمانبندی ثبت نام رای دهندگان برای نیویورک و نیویورک


اگر می خواهید در انتخابات آینده در نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید ، زمان در حال تمام شدن است. مراسم اهدای جوایز شهر تعیین می کند که پس از شهردار بیل دی بلاسیو هشت سال پیش چه کسی برای پست ریاست جمهوری انتخاب خواهد شد. در نیوجرسی ، رای دهندگان فرماندار بعدی ایالت را انتخاب می کنند.

روز انتخابات در هر دو ایالت سه شنبه 2 نوامبر است. رای گیری زودهنگام در نیویورک از 23 اکتبر تا 31 اکتبر ادامه دارد.

در اینجا آنچه شما باید در مورد ثبت نام برای رای دادن در نیویورک و نیویورک بدانید ، آمده است

ضرب الاجل

  • جمعه 8 اکتبر در نیویورک
  • سه شنبه ، 12 اکتبر در نیوجرسی

کجا در نیویورک ثبت نام کنم؟

شخصاً به هر دفتر کمیسیون انتخابات مراجعه کنید و فرم را تا این جمعه 8 اکتبر پر کنید. در هر یک از پنج شهرستان دفاتر و همچنین ادارات اداری در منهتن پایین وجود دارد.

همچنین می توانید یک فرم کاغذی را بارگیری کرده ، چاپ کنید ، فرم خود را پر کرده و به BOE ارسال کنید. نکته مهم: BOE هیچ شکلی از امضای دیجیتالی را نمی پذیرد ، شما باید خودتان آن را امضا کنید. انتظار می رود این فرم از طریق پست پرداخت شود. اما اگر آن را در یک پاکت بگذارید ، مرده است. اگر فقط یک تکه کاغذ را چاپ کنید ، باید پاکت را مهر کنید.

فرم ها باید حداکثر تا جمعه 8 اکتبر ارسال شوند و باید تا چهارشنبه 13 اکتبر توسط BOE دریافت شوند. در اینجا آدرس ارسال آن در صورت ثبت نام در شهر نیویورک وجود دارد:

کمیسیون انتخابات

32 برادوی ، 7 پرواز

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

تنها راه ثبت نام آنلاین در ایالت نیویورک از طریق گروه وسایل نقلیه موتوری است. شما باید گواهینامه رانندگی ، گواهینامه یا کارت شناسایی غیر راننده DMV دولتی داشته باشید. همچنین به کد پستی موجود در فایل با DMV و چهار رقم آخر شماره امنیت اجتماعی خود نیاز دارید.

به یاد داشته باشید: DMV فرم ثبت نام رای دهندگان را پردازش نمی کند ، آنها فقط اطلاعات کمیسیون انتخابات را جمع آوری کرده و سپس اطلاعات را به آنها منتقل می کنند. به عبارت دیگر ، به سیستم عامل های آنلاین تکیه نکنید زیرا این آخرین راه حل قابل اعتماد است.

بر اساس وب سایت دولتی DMV D ، BOE محلی باید پس از پردازش ثبت نام با رای دهندگان تماس بگیرد. سپس آنها این توصیه را با تمرکز بر ما ارائه می دهند: “لطفا اجازه دهید تا شش هفته برای اطلاع از کمیسیون انتخابات در شهرستان یا شهرستان شما. اگر بعد از 6 هفته چیزی از آنها نمی شنویدبا شماره تلفن یا آدرس ارائه شده در وب سایت هیئت انتخاباتی ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. “

کجا در نیوجرسی ثبت نام کنم؟

شما می توانید به صورت آنلاین با گواهینامه رانندگی معتبر یا کارت شناسایی غیر راننده که توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) صادر شده است ، ثبت نام کنید. هنوز می توانید از Security برای وارد کردن شماره امنیت اجتماعی خود استفاده کنید ، اما طبق قانون وزارت امور خارجه ، “برای تکمیل مراحل ثبت نام ، باید توانایی ورود به صفحه یا بارگذاری امضای خود را داشته باشید. اگر امضای دیجیتالی ندارید ، نمی توانید آنلاین ثبت نام کنید. “

می توانید فرم را چاپ کرده و به استان خود ارسال کنید. فرم را در اینجا پیدا کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیویورک هستند؟

شهروندان 18 ساله و بزرگتر ایالات متحده می توانند ثبت نام کرده و رای دهند (کودکان 16 و 17 ساله می توانند زودتر ثبت نام کنند ، اما تا 18 سالگی مجاز به رای دادن نیستند). شما همچنین باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات در آنجا زندگی کرده باشید. نمی تواند به دلیل محکومیت های جنایی در زندان باشد. تشخیص دهید که مسافر از نظر ذهنی ناتوان است. یا حق رای دادن را در جای دیگری مطالبه کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیوجرسی هستند؟

شهروندان ایالات متحده 18 سال به بالا می توانند ثبت نام کنند و رای دهند (کودکان 17 سال به بالا می توانند در نیوجرسی ثبت نام کنند). شما باید حداقل 30 روز در آنجا زندگی کرده باشید و “به دلیل جرم کیفری تحت قوانین این ایالت یا ایالت دیگر یا ایالات متحده” نمی توانید به زندان محکوم شوید.

چگونه می توانم بررسی کنم که آیا ثبت نام کرده ام؟

اگر هنوز س questionsالات بیشتری دارم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *