زمان معرفی سرمربی جدید آبی ها مشخص شد/ خبرهای خوبی در راه است – پایگاه خبری تحلیلی افق


مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه درباره آخرین اتفاقات و روند انتخاب سرمربی جدید گفت: ارزشمند است، قدردانی می کنم.

آجورلو افزود: در طول فصل همیشه نشان داده‌ام که علاقه‌ای به مصاحبه‌ها و اظهارنظرهای متعدد درباره موضوعات مختلف ندارم و سکوت من در روزهای گذشته تنها گرفتن بهترین تصمیم‌ها بدون حاشیه بوده است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص روند انتخاب سرمربی جدید گفت: هدف ما استفاده از یک گزینه مناسب و باکیفیت با قابلیت های بالا است که البته کار سخت و پیچیده ای است. پس از پایان فصل و حضور آقای المجیدی در یک تیم اماراتی، مذاکراتی با مربیان داخلی و خارجی انجام شد. روند این مذاکرات در فضایی آرام و به دور از اغتشاش در فضایی منطقی و با تاکید بر حفظ ثبات و آرامش استقلال انجام شد اما در نهایت هنوز به توافق نرسید. باشگاه استقلال در مذاکرات برای انتخاب سرمربی کاملا به اصول حرفه ای بودن پایبند است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی، باشگاه استقلال مذاکرات خود را با سایر گزینه ها ادامه خواهد داد و در این راستا علاوه بر رسیدگی به منافع باشگاه فلسفه، تلاش می کنیم یک مربیگری جدید و هدف گذاری کنیم. رویکردی مبتنی بر و انتخاب چشم‌انداز باشگاه به‌گونه‌ای که استقلال را با بازیکنان شایسته‌اش قهرمان فصل گذشته کند و آن‌هایی که می‌توانند با عزت و آن‌طور که از هواداران مشتاقش انتظار می‌رود ظاهر شوند و بر همین اساس. گزینه مورد نظر انشاالله هفته آینده مشخص خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پایان گفت: در زمینه نقل و انتقالات نیز مانند فصل گذشته با هوشیاری و هدف گذاری بدون هیاهو فعالیت های خود را دنبال خواهیم کرد. به هواداران این اطمینان را می دهم که در انتخاب مربی و ساختن یک تیم قوی برای فصل آینده نیز مانند فصل گذشته هوشیار و کوشا خواهیم بود و لازم نیست نگران این موضوع باشیم. طرفداران عزیز، اندکی پس از انتخاب مدیر هنری خبرهای خوبی در این باره خواهید شنید.