ساده ترین راه برای مدیریت پول


اخیراً به یکی از شگفت انگیزترین ابزارهای مالی تمام دوران برخورد کردم.

امیدوارم زودتر باهاش ​​آشنا شده باشم.

تنها حدود چهار ماه و نیم بود ، اما هیچ وقت احساس نمی کردم که تحت کنترل هستم اما در عین حال مستقل هستم ، وقتی به مقدار پول من رسید و می توانم برای هر چیزی که می خواهم یا نیاز دارم هزینه کنم.

حالا منظور من این نیست که این ابزار پول باعث می شود بفهمم که ثروتمند هستم.

خیلی چیزها برایم باقی می گذارد

برای شروع ، در حالی که من در پس انداز خوب هستم ، هنوز هیچ ایده روشنی ندارم که چقدر به خوبی پول پس انداز می کنم ، چقدر پول دارم و چگونه می توانم آنچه را که برای رشد نیاز دارم تامین کنم و برای آینده خود تأمین کنم.

تنها چیزی که می خواهم این است که در اسرع وقت بازنشسته شوم ، زیرا می دانم که درآمد من غیرفعال است و به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب ها ، بنابراین می توانم با روزم بازی کنم و کارهایی را که دوست دارم انجام دهم. اگر چیزی که من دوست دارم پول زیادی به دست آورد ، خوب و خوب است. اگر اینطور نیست ، پس اینطور باشد.

من می خواهم به همان اندازه ثروتمند باشم تا بتوانم سفر کنم ، دنیا را ببینم ، زمان بیشتری را با خانواده ام بگذرانم ، عزیزانم را در یک تجربه فوق العاده قرار دهم و در هر زمان در صورت لزوم به هر کسی کمک کنم.

اما من دقیقاً نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم یا چقدر برای رسیدن به آن نیاز دارم.

تا اینکه من در واقع همه چیزهایی را که داشتم در نظر گرفتم و از روشهای T. Harv Eker استفاده کردم.

اگر تا به حال نام هارو نشنیده اید ، پیشنهاد می کنم همین حالا شروع کنید. به خصوص اگر می خواهید نحوه مدیریت بهتر پول خود را بیاموزید.

و من فکر می کنم همه باید. پول می تواند به طرق مختلف ریشه همه استرس ما باشد ، هنگامی که تا حدی سرکوب می شود که منجر به افراط و تفریط می شود ، منجر به اقدامات زیادی می شود که ما را در زندگی شاد نمی کند.

مدیریت بهتر امور مالی می تواند این استرس را کاهش دهد و به ما اجازه می دهد تا از فضای ذهنی خود برای شروع مرحله بعدی جستجوی خوشبختی استفاده کنیم ، سفری برای کشف اینکه ما واقعاً چه کسی هستیم.

بنابراین بیایید همین کار را انجام دهیم – پول خود را مرتب کنید.

در ابتدا ، سخت خواهد بود. ممکن است درد داشته باشد. به یاد می آورم زمانی که تقریباً برای تهیه گوشت کافی نبودم و هنوز چند برگه کارت اعتباری داشتم. آخرین کاری که می خواهم انجام دهم این است که صورت حساب بانکی خود را بررسی کنم.

حتی زمانی که شروع به کسب درآمد کافی کردم ، دوبار به موجودی حساب بانکی خود فکر نکردم ، اما هنوز از جستجوی دقیق و دقیق برای اطلاع از آنچه که داخل و خارج می شود اجتناب می کنم.

همه گیج کننده است

تا اینکه با سیستم مدیریت مالی هارو آشنا شدم.

ساده است اما بسیار هوشمندانه است. و در اینجا ما برویم. بگذارید آن را با شما به اشتراک بگذارم!

هارو اساساً می گوید که همه باید شش حساب بانکی متفاوت داشته باشند ، یا “شش بطری” به قول او.

آره، ششبه

هرکسی که با پول خود هوشمند باشد ، تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد نخواهد گذاشت.

با داشتن شش حساب (یا به معنای واقعی کلمه ، به معنای واقعی کلمه ، در صورت تمایل) ، می توانید به وضوح مشخص کنید که چه پولی را نمی توانید لمس کنید و چه چیزی را می توانید سرمایه گذاری کنید ، چه چیزی خرج کنید و چه چیزی بدهید. می توانید هر دوی این حساب ها را در یک بانک داشته باشید یا می توانید در بانک دیگری حساب باز کنید.

و اگر می خواهید با این سیستم ثروتمند شوید ، در مورد پول باید به این سه نکته ساده پایبند باشید:

شما باید آن را داشته باشید ، آن را ذخیره کنید ، آن را رشد دهید.

وقتی می توانید ببینید پول شما کجاست و دقیقاً می دانید چه چیزی را می توانید و چه چیزی را نمی توانید پرداخت کنید ، احساس آزادی بیشتری می کنید زیرا می دانید که تصمیمات شما بر اساس اعداد واقعی است.

بنابراین ، فرض کنید راهی برای درآمدزایی پیدا کرده اید ، چقدر است (این می تواند 100 دلار باشد ، ممکن است 100000 دلار باشد. مهم نیست چقدر درآمد دارید ، مهم این است که چگونه به دست می آورید). رسیدگی پول تو.). پس از کسر مالیات و غیره ، مبلغ خالص شما باقی می ماند. این مبنای شما “آن را به خانه ببرید” است.

این عدد است که به شش شیشه مجزا تقسیم می شود.

شش کوزه / حساب عبارتند از:

1. حساب آزادی مالی یا FFA (10 of از حقوق خالص)

پول در این مورد قابل لمس نیست. هرگز. تنها زمانی که مجاز به برداشت پول از این حساب هستید بازنشستگی است. هیچ استثنایی برای این قانون وجود ندارد. به یاد داشته باشید که در جوانی سالهای زیادی برای پس انداز دارید ، اما با افزایش سن ، زمان کوتاهی نیز دارید. پس در این مورد سخت گیر باشید. خود برتر شما به خاطر آن شما را دوست خواهد داشت.

باشه دروغ گفتم در این قاعده یک استثنا وجود دارد. و این تنها زمانی است که شما مجاز به انجام کاری با پول در این مورد هستید ، اگر قصد دارید در چیزی سرمایه گذاری کنید که بازده ثابتی را تضمین می کند ، مانند پول ثابت یا اوراق قرضه.

از آنجا که پول در آنجا قرار می گیرد ، ممکن است با برنامه ای تمام عیار سریعتر رشد کند.

2. پس انداز طولانی مدت برای هزینه یا LTSFS (10 of از حقوق خالص)

این جعبه ای است که هنگام خرید خانه ، ماشین ، یخچال یا هر چیز دیگری که بخواهید بسیار گران است. همچنین می توانید از این پول برای سرمایه گذاری استفاده کنید و برای این سرمایه گذاری ها می توانید خارج از محدوده گارانتی بازی کنید. شایعات ، چیزی که با ریسک همراه است.

تا حدی ، LTSFS پولی است که می توانید از دست بدهید. برخلاف FFA شما.

اما البته ، همیشه با LTSFS خود هوشمند باشید ، و اگر می خواهید روی چیزی سرمایه گذاری کنید که نیاز به یک جهش ایمانی دارد ، تمرین و رانندگی با حقیقت را همراه با بینش خوب فراموش نکنید.

در نمونه ای که باید پول هنگفتی از LTSFS خود خرج کنید و این مقدار به طور قابل توجهی کاهش می یابد ، از ابتدا شروع می شود و دوباره ، هرگز به هیچ وجه از FFA ما پول دریافت نکنید.

هرگز.

3. ضرورت (55 درصد از حقوق خالص)

این یک حساب است که میزبان تمام هزینه های ماهانه لازم است. فقط اجاره ، وام ، صورت حساب ، اعتبار و وام ، کالا و هزینه های روزانه شما…. فوق العاده ساده

اگر پول اضافی برای شما باقی مانده است ، منظور شما این است که کمتر از 55 درصد از وقت خود را صرف می کنید ، و سپس با خیال راحت حساب را در پنج مورد از پنج حساب دیگر به دلخواه تنظیم کنید. شخصاً ، هرگونه تعادلی که داشته باشم ، تمایل دارم به FFA و LTSFS تقسیم کنم.

از تماشای آن رشدها لذت می برم.

4. تحصیلات (10 of از حقوق خالص)

قدرت آموزش را دست کم نگیرید.

حدود هشت سال پیش به من گفتند افرادی که داستان های غیر داستانی می خوانند موفق تر از کسانی هستند که فقط داستان می خوانند.

در حال حاضر ، من مطمئن نیستم که “هفت بار” در اینجا درست است ، اما مطمئن هستم که این جمله تا حدی حقیقت دارد.

به هر حال ، اگر کتابی بدون رمان می خوانید ، این بدان معناست که بر اساس واقعیت است ، و این بدان معناست که چیزی برای یادگیری و کاربرد وجود دارد.

و هنگام درخواست ، نتایج را مشاهده خواهید کرد. گاهی اوقات شکست می خورید ، اما سپس یاد می گیرید و به کار می گیرید و اگر تسلیم نشوید ، نتایج را خواهید دید.

وقتی فهمیدم این داستان یک داستان تخیلی نبود در مقابل. نظریه فرضیه ، می دانم ، من فقط کتاب های داستانی می خوانم. من رمان نخوانده ام. آن چیزها خسته کننده است.

اما من برای موفقیت خارش داشتم ، بنابراین آن را امتحان کردم.

و من از آن زمان کتاب غیر داستانی نخوانده ام. در بزرگسالی همیشه بینی خود را در دفتر خاطرات داشتم و بنابراین زمان تغییر موضوع بود.

راستش را بخواهید ، زندگی من تغییر کرده است. احساس باهوش تر ، مطمئن تر ، آموختم و موفق شدم ، و این کار کرد. در آنجا که بودم ، در مورد پیشرفت شخصی نیز مطالبی خواندم ، تا بتوانم بهترین مهارت های مقابله ای را که برای داشتن یک زندگی شاد و بدون استرس نیاز دارم ، توسعه دهم.

بنابراین ، بله ، نکته ای که به آن می رسم این است که آموزش مهم است. اگر می خواهید رشد کنید و موفق شوید ، آموزش خود را شروع کنید.

کتاب بخرید ، دوره های آموزشی خانگی داشته باشید ، در سمینارها شرکت کنید ، هر آنچه که احساس می کنید همان چیزی است که می خواهید یاد بگیرید و چگونه می خواهید آن را یاد بگیرید.

اگر از کل بورسیه تحصیلی خود در ماه معین استفاده نکنید ، مشکلی نیست. این بدان معناست که افزایش می یابد و سپس می توانید برای لیست بالاتری از بلیط های مربوط به یادگیری هزینه کنید ، مانند یک گروه تشویقی سطح بالا با عضویت سالانه بالا.

اگر احساس می کنید می توانید همه چیز را که می خواهید به صورت رایگان در اینترنت بیاموزید ، آن 10٪ را در حساب دیگری که مناسب می دانید قرار دهید.

5. بازی (10 of از حقوق خالص)

آره! بهترین صندوق تاریخ این برای مراقبت و نابودی خود است.

آیا می خواهید برای شام یک لیوان شامپاین میل کنید؟ آیا به درمان آبگرم نیاز دارید؟ کیف دستی و / یا کفش … من عاشق اسباب بازی هستم.

عیبی ندارد. شما می دانید که چه چیزی می توانید در سفر هزینه کنید و بر این اساس هزینه می کنید. و بله ، اگر از آن استفاده نکنید ، افزایش می یابد ، بنابراین وقتی بالا رفت ، می توانید آن را آزاد کنید.

یک هتل پنج ستاره برای تعطیلات بعدی خود؟ مشکلی نیست.

6. دادن (5٪ از حقوق خالص)

نکته آخر اینکه همه چیز انرژی است. بنابراین ، اگر می خواهید کاری انجام دهید ، باید چیزی را از دست بدهید یا از آن بردارید. و می توانید راه سختی را از دست بدهید ، یا می توانید آن را آزادانه و از قلب خود انتخاب کنید.

این حساب هر ماه خالی است. در اینجا چیزی برای ذخیره وجود ندارد. این انرژی است که باید از آن خارج شود تا از جریان آن اطمینان حاصل شود.

اگر در موقعیتی هستید که نیاز به کمک به یکی از اعضای خانواده یا معشوق دارید ، این لیست را در نظر داشته باشید. به این ترتیب اگر مجبور شوید به آنها پولی بدهید که “نمی توانید از عهده آنها برآیید” ، از رنجش خودداری کنید.

هر چیزی در اینجا باید واگذار شود ، بنابراین حتما آن را انجام دهید و بگویید ، “این تنها چیزی است که باید بدهم.”

و بس! شش حساب. امیدوارم این موارد به اندازه من به شما کمک کند. حالا بروید درآمد کسب کنید ، پس انداز کنید و رشد کنید!

این مقاله را دوست دارید؟ سپس آموزش رایگان Harv را برای اشتیاق ، هدف و سود بررسی کنید.
نظرات

نظراتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *