ستاد «آستان فاطمیه» با موضوع حضرت معصومه (س) و حج برگزار می شود.


به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری حرم مطهر حضرت معصومه (سلام الله علیها)، آستان مقدس حضرت معصومه (سلام الله علیها)، به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر با همکاری بنیاد فرهنگی صبح ظهور می باشد. شهادت پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم. حضور حضرت معصومه (سلام الله علیها) در ستاد مردمی «استان فاطمیه»

این کمپین با موضوع حضرت معصومه (سلام الله علیها) و حج در قالب تصویر، کلیپ و نماهنگ برگزار می شود و یکی از شرایط شرکت در این کمپین ارسال کلیپ با فرمت mp4 و حداکثر حجم فایل ۴۰۰ مگابایت ارسال یک فایل با تصاویر با فرمت psd، بدون امضای واترمارک، دو اثر لگو و تعداد کار نامحدود.

از جمله امتیازات این کمپین انتشار آثاری به نام نویسنده اثر در فضای مجازی حرم مطهر بانوی کرامت و اهدای ۵ جایزه ۵۰۰ هزار تومانی و ۱۵ گوهر متبرک و فرهنگی است. بسته به برندگان انتخاب شده توسط قرعه کشی.

علاقه مندان برای شرکت در این کمپین می توانند آثار خود را در قالب عکس، کلیپ و فیلم به شماره تلفن ۰۹۱۲۵۵۱۷۰۵۷ در خبرنگار ایتا و ایگاپ ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۵۳۷۱۷۵۴۵۷ تماس حاصل نمایند.

ذکر شده است که نام اثر، نام کارفرما و اطلاعات تماس باید همراه با فایل ارسال شود و در صورت ناقص بودن اطلاعات، کار تایید نمی شود.

انتهای پیام