ستاره برزیلی لیورپول در لیست یوونتوس قرار گرفت – پایگاه خبری تحلیلی افق


قرارداد قرضی دو ساله آلوارو موراتا، ستاره اسپانیایی یوونتوس با این باشگاه به پایان رسیده و تلاش آنها برای توافق با اتلتیکو مادرید برای ادامه این روند نتیجه ای نداشته است. بیانکونری ها در حال حاضر تنها دوسان ولاوویچ را به عنوان بهترین مهاجم فصل جدید در اختیار دارند و با درخواست های مکرر مکس آلگری، مدیران باشگاه به دنبال مهاجمی جدید برای جایگزینی آلوارو موراتا در رختکن هستند.

حالا توتو اسپورت مدعی شده است که روبرتو فیرمینو، مهاجم برزیلی لیورپول مورد توجه بیانکونری ها قرار گرفته و این باشگاه پیشنهاد اولیه ۱۹.۵ میلیون پوندی خود را برای این بازیکن نمادین ارائه کرده است. اما لیورپول تمایلی برای مذاکره با این رقم نشان نداده است و همین باعث می شود یوونتوس در روزهای آینده رقم پیشنهادی را افزایش دهد. یورگن کلوپ نمی‌خواهد فیرمینو را بفروشد و همچنین نباید فراموش کرد که لیورپول نیز سادیو مانه را در این تابستان از دست داد و البته داروین نونز نیز با انتقالی عظیم از بنفیکا به خدمت گرفته شد.

اما نباید فراموش کرد که قرارداد بابی فیرمینو با مرسی سایدی ها تنها یک سال دیگر به پایان می رسد و به همین دلیل لیورپول یکی از دو راه حل دارد: فروش قرارداد یا تمدید آن. روبرتو فیرمینو در یکی دو سال گذشته با اضافه شدن گزینه هایی مانند دیگو جوتا و لوئیز دیاز جایگاه ثابت خود را در ترکیب لیورپول از دست داده و معمولا به عنوان یار تعویضی به میدان می رود.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=369822