ستاره مبارک “Muppets Haunted Mansion” ترس دوستانه خانواده را به دنبال دارد “

ستاره مبارک "Muppets Haunted Mansion" ترس دوستانه خانواده را به دنبال دارد "


صرف نظر از فصل و به هر دلیلی ، زمان ماپت ها ثابت است اکنون– و من فقط در مورد آن صحبت نمی کنم ماپت الانبه The Muppets دوباره در Disney + Back وارد عمل شده است Mppets Haunted Mansionبه این تخصص مارک برای اولین بار است که ماپت ها جرات ورود به فصل ترسناک را دارند و آنها در یکی از وحشتناک ترین ساختمانهای دیزنی مغازه ایجاد کرده اند: عمارت خالی از سکنه.

Mppets Haunted Mansion همه چیز وجود دارد که هر دو طرفدار فانتزی از تیم تلویزیونی می خواهند. بسیاری از چیزهای عجیب و غریب وجود دارد ، ارواح مدام در حال دویدن هستند و در زیر هر سنگ معروف هستند. آیا گونزو و پپه کینگ پراون می توانند شب را در یکی از مشهورترین روستاها در پادشاهی معجزه آسا بگذرانند؟ شما باید تماشا کنید Mppets Haunted Mansion در Disney + بمانید تا بدانید.

قبل از انتشار ویژه ، Decider این امتیاز را داشت که با اعضای گروه بازی کند Mppets Haunted Mansion: Missy Piggy ، Yvette Nicole Brown و Pepe the King Prawn. ما در مورد همه چیز صحبت کردیم ، از جمله اینکه قدم گذاشتن در یک عمارت جن زده واقعی چگونه است. بدون هیچ گونه توضیح بیشتر ، این Piggy است!


قاضی: صحبت کردن با شما بسیار خوب است ، پیگی. اول ، آیا تا به حال به زیارتگاه واقعی رفته اید؟

خانم خوکه: اوه البته. اوه ، من قبلاً به دیزنی لند رفته بودم. می دانید ، قطعاً بهتر از یک فنجان چای است. خدایا – قبل از نوشیدن یک فنجان چای چیزی نخور [laughs]به

Muppets Haunted Mansion - Kermit و Piggy
تصویر: دیزنی +

من عاشق دیدن کرمیت در کشیدن دوشیزه خوک هستم در این ویژه. دیدن کرمیت مانند شما چگونه احساس می شود؟

خانم خوکه: شما مرا می شناسید … من خیلی بهتر به نظر می رسم [laughs]به اما خنده دار است ، اینطور نیست؟ خیلی با مزه است. او مثل من لباس می پوشید و من هم مثل او لباس می پوشیدم.

شما قطعاً عاشق لحظات مد هستید. وقتی نوبت به هالووین می رسد ، آیا تمایل دارید که کمتر از تمام توان خود استفاده کنید؟

خانم خوکه: اوه ، فقط می گویم من عاشق لباس پوشیدن هستم ، نه اینکه از حد معمول بگذرم ، اما هالووین زمانی است که اکثر مردم فکر می کنند می خواهند مثل بقیه لباس بپوشند. می دانید ، نوع تفکر آرزو ، درست است؟ لباس کی باشم که باشم؟ آیا من می خواهم کسی غیر از خودم باشم؟ منظورم این است که اگر می توانید کسی را نام ببرید ، لطفاً لطفاً. من سراپا گوشم.

تصویر: Paramount +

نه ، من نمی توانم به شخص دیگری فکر کنم. من هنوز هم دوست دارم در تابستان امسال شما را در RuPaul’s Drag Race All Stars ببینم. آیا برای شاهزاده خانم مشتاق آنجا توصیه ای دارید؟

خانم خوکه: خدایا ، ببین: تو باید باشی شما، درست؟ شما نمی توانید شخص دیگری باشید. نمی دانید ، کت و شلوار پوشیدن است. این درباره این است که شما کی هستید و اجازه دهید در کمد لباس شما و هر چیز دیگری بدرخشد. درباره آن چطور؟

متوجه شد! در مورد میزبانی گونزو چه احساسی دارید Mppets Haunted Mansion؟ او میزبان است سرود کریسمس ماپتو حالا او هالووین دارد

خانم خوکه: خوب ، او واقعاً نیست میزبانیبه ویل آرنت به نوعی میزبان است Mppets Haunted Mansion، ولی [Gonzo] در حال جلب توجه است می دانید ، من فکر می کنم به خاطر این است که او عجیب و عالی است ، و بنابراین او برای یک مراسم ویژه هالووین طبیعی است. از سوی دیگر؟ من واقعاً با آن آیه موافق نیستم. بنابراین من مجبور نیستم کار خاصی انجام دهم ، اما کاری که انجام می دهم این است حیرت انگیز! و قطعاً باید آن را بررسی کنید ، فقط برای موی.

Mppets Haunted Mansion - گونزو ، پپه ، ویل آرنت
تصویر: دیزنی +

فیلم ترسناک دارید؟ فیلمهای ترسناک دوست دارید؟

خانم خوکه: اوه ، من عاشق تماشای فیلم های فوق العاده در زمان قرار ملاقات هستم. این بهترین زمان است ، زیرا چیزی بیرون می پرد و شما را می ترساند و سپس باید شخص کناری خود را بگیرید. [laughs]به

با نزدیک شدن به هالووین ، آیا تمایلی وجود دارد که تمرکز آنها را برانگیخته باشید؟

خانم خوکه: من عاشق شکلاتبه عاشقشم. عشق ، عشق ، عشق ، عشق ، عشق ، آن را دوست دارم. اما هنوز هم ، نان خرد شده. بسیاری از مردم برنج را دوست ندارند. من نان دوست دارم. من اینجا زیاد دندان ندارم [points to mouth]به بنابراین آنچه من انجام می دهم این است که آب نبات را می گیرم و آن را دوست دارم ، آن را در دهانم می چسبانم و مانند یک خلال دندان از آن استفاده می کنم ، و سپس به سختی می توانم آب نبات را گاز بگیرم. و سپس من توانستم دندانهایم را به پودر بکشم و این فقط یک بهشت ​​شیرین با شکر بود. این همان چیزی است که هست.


داور: سلام! از آشنایی با هردوتون بسیار خوشحالم کار با یکدیگر چگونه است؟ پپه – با ایوت چه کار می کند؟

میگو پپه کینگ: اوه ، همین به آن دختر نگاه کن. او زیبا و بامزه است. او فقط همه را خوشحال می کند ، می دانید؟ می توانید تصور کنید؟ میشه بگی برت؟

بله حتما –

پپه: نور خورشید! او مثل خورشید است!

ایوت ، کار با پپه چگونه است؟

ایوت نیکول براون: منظورم این است که په په بسیار معاشقه است و زنهای زیادی را تحسین می کند ، که همیشه خوب هستند. و سپس فقط با ماپت ها به طور کلی کار می کنیم ، رویا به واقعیت تبدیل می شود. این رویای یک کودک به حقیقت پیوست. من هنوز به خودم لبخند می زنم تا امروز.

Mppets Haunted Mansion - گونزو ، پپه ، ایوت نیکول براون
تصویر: دیزنی +

آیا تا به حال هر دو از یک روح واقعی دیدن کرده اید؟

ایوت: من دارم. خیلی شوکه شدم. وقتی برای اولین بار سوار آسانسور شدم و تصاویر شروع شد – و من گفتم: “آیا آنها حرکت می کنند؟! آیا آنها رشد می کنند؟ ” من دوست دارم ، “اوه ، این چیزی است که من خیلی خوشحال نخواهم شد زیرا دوست ندارم بترسم!” اما به طرز وحشتناکی خوشحال کننده است. این ترس مورد علاقه شماست ، بنابراین من آن را دوست دارم. پپه چطور؟

پپه: من آن را دوست دارم زیرا می گوید که شبیه موسیقی فوری است ، می دانید. این خیلی جالب نیست ، اما به طرز عجیبی قابل تماشا است. من سگ هایی را ترک می کنم که ترک می کنند. می دانی ، او می لرزد.

پپه – کار با گونزو چگونه است؟ شما دو نفر اصلی ترین مبارزان این ویژه هستید.

پپه: آره ، بد است.

سخت ترین کار در رابطه با گونزو چیست؟

پپه: خوب ، او خط خود را به خاطر نمی آورد. و او به کارگردان خوب گفت: “می دانی ، تو خیلی به بینی من نزدیک شده ای. آیا می توانید از داده ها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، یک لنز دیگر وارد کنید؟ ” اما ، می دانید ، چه می کنید؟ اون اینجاست. او این کار را خیلی وقت پیش انجام داد ، برت.

جامعه - ایوت نیکول براون در نقش خانم پیگی
تصویر: Netflix

ایوت – اگر می توانستید برای هالووین به عنوان ماپت لباس بپوشید ، چه چیزی را انتخاب می کردید؟

ایوت: خوب ، مردم می گویند من قبلاً لباس خانم پیگی را پوشیده ام انجمنبه فکر می کردم گلیندا جادوگر خوبی است اما همه به من اطلاع دادند که هستم در حقیقت خانم پیگی ، بنابراین فکر می کنم انجام دادم.

و په په ، شما باید زمان زیادی را با ترجی پی هنسون در این ویژه وقت بگذرانید. کار با ترجی چیست؟

پپه: اوه ، بسیار سرگرم کننده است. او بسیار سرگرم کننده بود. ما خیلی خوب با هم کنار میاییم. ما با هم می خواندیم ، با هم رقصیدیم ، عاشق شدیم ، می دانید؟ خیلی خوب است. خیلی خندیدیم.

Muppets Haunted Mansion - Taraji P. Henson و Pepe
تصویر: دیزنی +

آیا همه شما آب نبات هالووین مورد علاقه دارید؟

ایوت: من همیشه فوتبال ریس را دوست دارم. من فکر می کنم آنها خوشمزه هستند ، “قابل سفر” هستند و شما می توانید آنها را به هر شکلی که احساس می کنید بخورید و آنها همیشه راضی و خوشمزه هستند.

پپه: ه … شکلات پلانکتون را می پوشاند؟

ایوت: خوب…

پپه: این چیز خوبی است.

پلرستون هرشی.

پپه: بله ، هانک پلانکتون بادام زمینی.

سرانجام ، منتظر دیدن چه فیلم فوق العاده ای در این ماه هستید؟

ایوت: اوه ، میدونی ، من منتظر دیدنش هستم Mppets Haunted Mansion این 8 اکتبر در دیزنی پلاس. که در لیست من است. پپه چطور؟

پپه: خوب ، من آن را دوست دارم درخشان

ایوت: آره خوبه.

پپه: آره

ایوت: آه ، ماپت های درخشان این خوب خواهد بود.

پپه: آره

ایوت: من می خواهم Muppets همه کارها را انجام دهد.

پپه: “بیا و با ما بازی کنی دنی.”

ایوت: دیدن؟ و دنی Trejo این کار را انجام می دهد.

پپه: بله ، دنی تریجو آمد و با ما بازی کرد [in Muppets Haunted Mansion]به نه ، من دوست دارم Mppets Haunted Mansion، درست؟ خیلی سرگرم کننده خواهد بود ، برت. قول میدهم. من قول می دهم که بسیار سرگرم خواهید شد.

جریان ها Mppets Haunted Mansion در دیزنی +

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *