سناتورهای ایالتی از فرماندار می خواهند تا در مورد اجرای قانون و ارتش سوگند یاد شده تحقیق کند

سناتورهای ایالتی از فرماندار می خواهند تا در مورد اجرای قانون و ارتش سوگند یاد شده تحقیق کند


پس از آنکه گزارش WNYC / Gothamist نشان داد که ارتباط روشنی بین نیروی انتظامی نیویورک و نیروهای ضددولتی ، ضددولتی و ضددولتی وجود دارد ، سناتور بروکلین ، زلنور میری ، از فرماندار نیویورک ، کتی هوچول ، خواست تا به “مبارزه با تروریسم” متعهد شود. این گروه که اعضای آن متهم به دست داشتن در شورشی در کنگره آمریکا در ماه ژانویه هستند.

میری در نامه ای که روز جمعه به فرماندار ارسال کرد ، گروه شبه نظامی دولتی را “تهدیدی جدی برای امنیت عمومی” خواند و از هوچول خواست تا اقدامات انجام شده برای تحقیق و شناسایی اعضای گروه در چارچوب قانون و نظم را روشن کند.

میری در این نامه می نویسد: “نیویورکی ها باید اطمینان داشته باشند که کسانی که محافظت از جامعه ما به آنها سپرده شده است ، اعتراض مشترکی نسبت به افراط گرایی افراطی و حفظ صلح نظامی دارند.”

سناتور به طور خاص به ادوارد کیروز ، رئیس ستاد گارد نیویورک گزارش داد که نام او در پرونده عضویت هک شده این گروه ظاهر شده و آن را برای یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر شفافیت در اینترنت ارسال کرده است ، که این هفته منتشر شد.

گارد نیویورک یک نیروی داوطلب ایالتی است. کیروز به فرماندار گزارش می دهد و همچنین کارمند غیرنظامی وزارت خارجه نیویورک ارتش و نیروی دریایی است که حدود 20000 پرسنل نظامی و نگهبانان را در سراسر ایالت کنترل می کند.

کیروز در ایمیلی به WNYC / Gothamist اعتراف کرد که برای The Oath Keepers ثبت نام کرده است ، اما می گوید که به طور فعال در این سازمان مشارکت نداشته و هرگز در هیچ یک از فعالیت های آن شرکت نکرده است. اما در گزارش ، ورودی مربوط به گارد ساحلی نیویورک توانایی او را در “استخدام از ارتش و نیروی هوایی نیویورک ، گارد ایالت نیویورک و USCG توصیف می کند. [Coast Guard] دستیار. ”

در پاسخ به نامه Myrie ، Hazel Crampton-Hays ، سخنگوی فرماندار Hochul ، تأیید کرد که دفتر وی در حال بررسی موضوعات مطرح شده توسط سناتورهای ایالتی و بررسی “وضعیت نیویورک” است.

کرامپتون-هایس گفت: “فرماندار هوچول هیچ گونه تحملی با دیدگاه های افراطی و سوء تفاهم های نفرت انگیز ندارد.”

کی روش به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

تحقیقات اولیه Gothamist / WNYC همچنین دو افسر NYPD را نشان داد که به نظر می رسد در ارتش به همراه ده ها تن از اعضای فعلی و سابق مجریان قانون فعلی در سراسر ایالت به خدمت گرفته شده اند.

بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک می گوید هر رئیسی که با این گروه بیعت کرده است باید اخراج شود. شهردار که روز جمعه در برنامه نمایش برایان لرر WNYC صحبت می کرد ، گفت که شخص خاصی مورد تحقیق قرار می گیرد ، اما او این استان را به بازرسی از همه اعضای NYPD برای روابط شبه نظامی راهنمایی نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *