سناتور جو مانچین طی سخنرانی جمهوری خواه چاک شومر نارضایتی خود را ابراز کرد

سناتور جو مانچین طی سخنرانی جمهوری خواه چاک شومر نارضایتی خود را ابراز کرد


سناتور جو مانچین طاقت تماشای سخنرانی چاک شومر ، رهبر اکثریت مجلس سنا را نداشت – صورت خود را پوشاند و سرانجام در میانه مصاحبه از آنجا دور شد.

هنگامی که شومر قبل از تمدید رسمی قدرت وام دهی دولت توسط مجلس سنا صحبت می کرد ، یک واکنش پویا رخ داد و همه اینها توسط دوربین های CSPAN ضبط شد.

شومر در حالی که مانچین پشت سرش نشسته بود و به دوربین نگاه می کرد ، گفت: “جمهوری خواهان بازی های خطرناک و خطرناک انجام داده اند و من خوشحالم که نبوغ آنها کار نکرده است.”

در حالی که شومر از رهبر اقلیت سنا میچ مک کانل و سناتور جمهوری خواه منچین انتقاد می کرد ، او برای اولین بار ظاهر شد تا سر خود را تکان دهد و سپس دست خود را در شوک بکوبد.

“[Senate Minority] رهبر [Mitch] شومر گفت ، مک کانل و سناتورهای جمهوری خواه اصرار دارند که راه حلی برای سقف بدهی می خواهند – اما می گویند دموکرات ها باید آن را به تنهایی از طریق سازش ، اعتراض و ریسک افزایش دهند.

جو مانچین سرش را تکان داد و سپس دستش را روی گونه اش فشرد ، در حالی که صدای چاک شومر در سخنرانی GOP بسته شد.
AP

کمتر از یک دقیقه بعد ، در حالی که شومر همچنان مک کان را با مک کانل هدف قرار می داد ، منچین در حال دور شدن دیده می شد.

در خارج از شورا ، منچین بعداً این سخنرانی را محکوم کرد.

منچین به خبرنگاران گفت: “به نظر من در حال حاضر مناسب نیست.”

“ما باید خلع سلاح کنیم. شما نمی توانید سیاست بازی کنید. منچین گفت هیچ یک از ما نمی تواند – هر دو طرف. شهروندی از بین رفته است ».

میچ مک کانل رهبر اقلیت سنا توسط چاک شومر در سخنرانی جمهوری خواهان بمباران شد ، این بار منچین سرش را دید.
میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا ، در حالیکه مانچین این بار سر خود را دید در سخنرانی جمهوری خواهانش توسط چاک شومر بمباران شد.
AP

هیچ جمهوری خواهی به تصویب لایحه واقعی که سقف بدهی ها را افزایش می دهد رای نداد ، اما رای 50-48 این حزب پس از رای 11 رای دهندگان برای پایان دادن به بحث بر سر این اقدام ، قاطع بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *