سناتور دموکرات زمان مورد تمسخر شومر در مورد تمسخر جمهوری خواهان را زیر سوال می برد

سناتور دموکرات زمان مورد تمسخر شومر در مورد تمسخر جمهوری خواهان را زیر سوال می برد


یک سناتور دموکرات زمان سخنرانی سخت چاک شومر ، رهبر اکثریت سنا در هفته گذشته را زیر سوال برد که باعث شد جمهوری خواهان بر سر مذاکرات برای افزایش سقف بدهی فدرال به توافق برسند.

شومر ، در سخنرانی روز پنجشنبه خود در مجلس سنا ، حزب جمهوری خواه را به دلیل “انجام بازی های مهمانی خطرناک ، خطرناک و پر مخاطره” پس از آنکه 11 قانونگذار جمهوری خواه 11 در کنار 50 دموکرات ایستادند تا بحث را متوقف کرده و برای مدت کوتاهی نامزد شوند ، کنار گذاشت. به

این محدودیت تا دسامبر به رای حزب تمدید شد.

سناتور کریس کونز (D-Del.) به “فاکس نیوز یکشنبه” گفت که نارضایتی دموکرات ها از این روند را درک می کند ، اما نظرات وی “شاید بهترین نباشد”.

کونز به مجری برنامه کریس والاس گفت: “صادقانه بگویم ، من با این واقعیت موافقم که سناتور شومر بسیار ناامید است که مواجهه با این محدودیت بدهی خطرناک است ، نه لزوما یک بحران تولید.”

چاک شومر ، رهبر اکثریت سنا مدعی است جمهوریخواهان در برابر سقف بدهی فدرال “یک بازی خطرناک و خطرناک” انجام می دهند.
گتی ایماژ

سناتور افزود: “اما برخی از دلایلی که سر سناتور مانجین در دست دارد این است که او فکر می کند رهبران ما باید مستقیماً صحبت کنند. و ما هر دو موافقیم که ما به ثبات بیشتری در کنگره و کشورمان نیاز داریم.”

کونز گفت: “بنابراین در حالی که من نارضایتی عمیق رئیس جمهور شومر را درک می کنم ، ممکن است زمان بهترین زمان نباشد.”

سناتور جو مانچین
سناتور جو مانچین پس از سخنرانی جداگانه چاک شومر رهبر اکثریت سنا می گوید “شهروندی از بین رفته است”.
رویترز

والاس به Blonsper Coons اشاره کرد و پیشنهاد کرد: “شاید ما باید در این زمان با رئیس جمهور منچین صحبت کنیم” ، با اشاره به دموکراتهای ویرجینیای غربی ، که در 50-50 مجلس نمایندگان رای دادند.

منجین در این ویدئو در حالی که الاغ خود را در آغوش گرفته است در حالی که شومر قبل از رفتن صحبت می کند ، گرفته شده است.

سناتور کریس کونز ، دی دل.
سناتور کریس کانز استدلال می کند که اظهارات بی ادبانه چاک شومر رهبر اکثریت سنا علیه جمهوری خواهان به “ایجاد ثبات در کنگره و کشور ما” کمکی نمی کند.
گتی ایماژ

منچین بعداً گفت: “به نظر من در حال حاضر مناسب نیست.” “ما باید خلع سلاح کنیم. شما نمی توانید سیاست بازی کنید. هیچکدام از ما نمی توانیم – هر دو طرف. شهروندی از بین رفته است. “

اظهارات شومر باعث خشم جمهوری خواهان از جمله میچ مک کانل رهبر اقلیت سنا شد که گفت جمهوری خواهان برای افزایش مجدد محدودیت بدهی در دسامبر به دموکرات ها نمی پیوندند.

سناتور جو مانچین از حمله چاک شومر رهبر اکثریت سنا به جمهوری خواهان با خجالت واکنش نشان داد.
سناتور جو مانچین از حمله چاک شومر رهبر اکثریت سنا به جمهوری خواهان با خجالت واکنش نشان داد.
C-SPAN

“دیشب ، حزب جمهوریخواه خلأ افرادی را که از ماه ژانویه در سنا مشکل داشتند ، پر کرد. مک کانل روز جمعه در بیانیه ای خطاب به رئیس جمهور بایدن نوشت: “من برای این که به شما اطلاع دهم می نویسم که اگر دولت دموکراتیک شما در بحران دیگری قرار بگیرد ، دیگر این کار را نمی کنم.”

مک کانل (R-Ky.) به واکنش منچین به سخنرانی اشاره می کند.

میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا
میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا ناامید از رهبر اکثریت سنا ، چاک شومر در مورد رهبری جمهوری خواهان “حزبی ، مخالف ، عصبانی و افتراآمیز” صحبت می کند.
AP

“شب گذشته ، در یک وضعیت عجیب ، سناتور شومر با اظهارات بی ادبانه ، جزئی ، عصبانی و تعصبی منفجر شد که حتی دموکرات ها او را شرمنده کردند و به او تهمت زدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *