شعار نویسی روی ۴۰۰ خودرو در ماه محرم در تویسیرکان + عکس


آرم ماشین بنویسرضا نوری، فرمانده نیروی انتظامی تویسکان در گفت وگو با خبرنگار ایکنا از همدان، درباره اجرای شعارهای محرم بر خودروها در ماه محرم امسال، اظهار کرد: این طرح یک فعالیت هنری مشترک بین هنرمندان بسیج و کارگزار فرهنگی و اجتماعی بود. از نیروی انتظامی تویسرکان. امسال متفاوت از سال های قبل برگزار شد.

وی تصریح کرد: در سال های گذشته نوشتن آرم روی خودرو در بازار آزاد بدون رعایت ضوابط و قوانین به صورت سلیقه ای انجام می شد به طوری که رنگ و پلاک و شیشه های خودرو کم رنگ می شد و داخل خودرو نمایان نمی شد. و نیروی انتظامی باید اقدامات قانونی انجام می داد، بنابراین ما به دنبال آن بودیم. اینکه شعارنویسی بر روی خودروهایی که این روزها جوانان از آن استقبال می کنند، باید در چارچوب مقررات و زیر نظر پلیس انجام شود و جوانان توجیه شوند که اگر می خواهند ماشین خود را با شعارهای مخفیانه تزئین کنند، می توانند این کار را انجام دهند. بنابراین در چارچوب قانون بدون محو شدن شماره پلاک خودرو، رنگ و شیشه این کار را انجام دهید.

وی ادامه داد: از این رو با هماهنگی بسیج هنرمندان و به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان این طرح اجرایی شد و حدود ۴۰۰ خودرو با آرم بسیج هنرمندان رنگ آمیزی شد. در ایستگاه سلفاتی واقع در خیابان میرزا امین.

نوری یادآور شد: این طرح به صورت رایگان و خودجوش در قالب مشارکت های داوطلبانه اجرا شد و خوشبختانه با استقبال خوب مردم مواجه شد.

انتهای پیام