شماره قرارداد دو ستاره والیبال با پکان لو رفت – پایگاه خبری تحلیلی افق


شماره قرارداد دو ستاره والیبال با پکان لو رفت

به گزارش خبرگزاری og، تیم والیبال پکان با نمر عبدالعزیز و اروین اینگابات ستاره های والیبال جهان برای حضور قدرتمند در جام باشگاه های آسیا که اواخر اردیبهشت ماه به میزبانی تهران برگزار می شود به توافق رسید. حضور این ستاره های سرشناس در کنار سعید معروف و محمد موسوی صحبت ها و احادیث زیادی را به همراه داشت.

در همان روزها امیر اتابخش مدیرعامل وقت باشگاه پیکان در اظهاراتی مدعی شد انگ آباد و عبدالعزیز با پیکان قرارداد ندارند و قرار است به آنها پاداش پرداخت شود. این اظهارنظر عجیب مدیرعامل جوان خودروسازان آنقدر عجیب بود که خیلی ها قانع نشدند که این دو ستاره تنها با دریافت جایزه قهرمانی موافقت کرده اند.

شماره قرارداد دو ستاره والیبال با پکان لو رفت

اتبخش در پاسخ به این سوال که آیا بعد از هر برد در جام باشگاه های آسیا این پاداش به پکان تعلق می گیرد؟ او گفت نه؛ اگر قهرمان آسیا شویم این پاداش پرداخت می شود. یعنی اگه قهرمان آسیا نشیم انگاپت یه یورو هم نمیگیره!

پس از پیگیری ها مشخص شد باشگاه بیکان برای جذب هر یک از این دو بازیکن ۵۰ هزار یورو هزینه کرده است تا نمر و انجات در قالب تیم بیکان به مدت یک هفته به ورزشگاه بروند. گفته می شود این مبلغ جدا از پاداش و مزایایی بوده که باشگاه پیکان به این دو ستاره ارائه کرده است.

شماره قرارداد دو ستاره والیبال با پکان لو رفت

به این ترتیب با یک نرخ تقریبی ارز باید گفت خودروسازان به مدت یک هفته به هر یک از این دو بازیکن مبلغ تقریبی ۱۵ میلیارد ریال پرداخت کردند. اگرچه حضور این دو بازیکن در تیم پکان تاثیر زیادی در مسابقات قهرمانی خودروسازان آسیا داشت و بار دیگر نگاه ها به والیبال ایران و تیم پکان معطوف شد اما باید توجه داشت که در شرایط اقتصادی کنونی به تیم ایران خودرو و نادی توصیه شد آیا می توانید برای رسیدن به عنوان قهرمانی فقط برای بازیکنان مبلغی هزینه کنید یا خیر؟ بسیاری از کارشناسان و کارشناسان والیبال معتقدند که بکان بدون این فوق ستاره ها قهرمان مسابقات می شد اما بکان ترجیح داد بیشتر هزینه کند و کمتر تلاش کند!

منابع ایتالیایی این خبر را تایید کردند اما مدیرعامل پیکان مدعی شد که هیچ مبلغی به این دو بازیکن پرداخت نمی شود و آنها فقط پاداش مسابقات را دریافت می کنند! آیا باید منتظر ماند و دید که خودروسازان چقدر برای جذب ستاره هایی مانند سعید معروف و سید محمد موسوی هزینه کرده اند؟ جایزه قهرمانی را هم همینطور گرفتند یا نه؟! اینها سوالاتی است که بکانیس مدیر عامل برکنار شده که در پایان مسابقات جام قهرمانی را به موزه اورشلیم اهدا کرد، بهتر از هر کس دیگری می تواند پاسخ دهد.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=370159