شهدا فرهنگ مقاومت را در ایران نهادینه کردند


شهدا فرهنگ مقاومت را در ایران نهادینه کردندبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت الاسلام حبیب فتاحی، مدیر مدرسه امام علی (ع) سلماس، هفتم خردادماه در مراسم بزرگداشت شهدای امنیت دائمی که با یاد و خاطره شهادت شهید علی رضا طالی، قربانعلی ابراهیمی برگزار شد، گفت. و محمد شکری در مسجد جامع: فرهنگ استواری، مقاومت و پایداری را در ایران اسلامی و در میان خانواده ها نهادند.

وی ادامه داد: ما در دنیایی متلاطم هستیم که مرزهای جغرافیایی معنا و مفهوم قبلی خود را از دست داده اند و اقتدار ملی هر کشوری در بعد فرهنگی آن بیش از پیش نمایان می شود، بنابراین در چنین دوره ای مفهوم شهادت دارای یک مفهوم است. رنگ و بوی متفاوت.”

مدیر مدرسه امام علی (علیه السلام) با اشاره به اینکه حفظ ارزش های فرهنگی در چنین دوره ای کار بزرگی است، گفت: بنابراین باید از این مفهوم شریف به صورت واقع بینانه و راهبردی محافظت شود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام و انقلاب هیچ ندای آزادی و هیچ پرچم آزادی را رد نمی کنند، گفت: فدراسیون جهانی زر، صلابت و نفاق دائماً ارزش هایی مانند شهادت، مقاومت و پایداری را مورد هجمه قرار می دهد. “

حجت الاسلام فتاحی با بیان اینکه شهدا مکتب امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب هستند، اضافه کرد: بنابراین تبلیغات مخرب دشمنان نمی تواند بر این فرهنگ والای ایثار و شهادت سایه افکند.

انتهای پیام